meble kuchenne pod zamówienie

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

Re: meble kuchenne pod zamówienie

Postprzez barkozakiewicz Pn, 13 lip 2020, 14:21

Pamiętajcie żeby sprawdzać jakich wkrętów używa dany zakład. Bo kiedyś miałem sytuację, że kupiłem meble na wymiar i się dosłownie rozpadły. I tyle było z cieszenia się nowymi meblami. Dosłownie wkręty są chyba najważniejsze
barkozakiewicz

Postprzez rybniczanqa Cz, 16 lip 2020, 13:41

Takie meble to świetna sprawa.
rybniczanqa

Postprzez gotog Pt, 31 lip 2020, 10:26

kerim85 napisał(a):A namiar na kogoś, kto zajmuje się sprzedażą płyt dekoracyjnych, ktoś ma? Płyty ze szkła bądź plexi.

Zobacz u tego producenta. Ceny wcale nie zwalają z nóg.
gotog

Postprzez Karol902 Cz, 17 wrz 2020, 19:33

Jeśli interesuje Cię ludowy design, to serdecznie polecam Pana Grzegorza https://grzegorz-michalek.pl/! :)
Piękne rzeźby ogrodowe <- Zapraszam :)
Karol902

Postprzez urbanek Śr, 30 wrz 2020, 17:46

Najlepsze meble kuchenne na wymiar zdecydowanie z Kalwarii. Bardzo polecam tutaj Pana Grzegorza z firmy meble VENOTTO. Widać, że chłop się zna na tym co robi, świetnie doradził podczas pomiarów i podsunął ciekawe pomysły na zagospodarowane wnętrza kuchni. Z tego co wiem to firma działa na całym Śląsku, więc Rybnik z pewnością też obsłuży, tylko nie wiem jak długo trzeba czekać.
urbanek

Postprzez Zosia_K Pn, 5 paź 2020, 13:56

Z tego co wiem to można zamówić sobie meble kuchenne modułowe pod wymiar. Wtedy samemu się wymierza pomieszczenie i dobiera szafki. Słyszałam, że to proste i dużo tańsze niż robienie kuchni na wymiar. Ktoś może ma jakieś doświadczenie i podpowie więcej w kwestii kosztów?
Zosia_K

Poprzednia strona

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc