Ubezpieczenie na życie i zdrowie

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

Ubezpieczenie na życie i zdrowie

Postprzez pep27 Śr, 6 lis 2019, 12:21

Na jakie elementy warto zwrócić uwagę przy kupowaniu ubezpieczenia na życie i zdrowie?
Co jest ważne?
pep27

Re: Ubezpieczenie na życie i zdrowie

Postprzez Dvv Śr, 6 lis 2019, 14:39

Nationale Nederlanden. Mają dobrą polisę na życie, w ramach której warto jest ubezpieczyć cała rodzinę:
do jednego ubezpieczenia możesz dodać do 10 osób
w przypadku zdarzenia, które obejmuje ubezpieczenie mozna dostać do 1 000 000 zł odszkodowania
i to odszkodowanie mozna wydać na co się chce ( nie tylko na leczenie ale również na spłate kredytu)
Cena ubezpieczenia jest ustalana indywidualnie tak więc warto jest skonsultować się z doradcą.

Zreszta nie jest to jedynie jedna firma jaka ma ubezpieczenia na życie i zdrowie, jest ich wiele tak wiec najsensowniej będzie po prostu prześledzić sobie jakie mają warunki, zerknij sobie na stronę:
https://www.portalkonsumenta.pl/wylacze ... co-uwazac/

Opisane jest na jakie wykluczenia warto zwracać uwage przy kupowaniu takiego ubezpieczenia.
Dvv

Postprzez rybciaa Pt, 26 cze 2020, 09:11

Takie ubezpieczenie na życie jest bardzo ważne, bo jednak nigdy nic nie wiadomo. Zastanawiam się jak mogłabym pomóc mojej sąsiadce u której jakiś czas temu wykryto guz ślinianki podżuchwowej. Chciałam w ogóle czegoś więcej się na temat tego guza dowiedzieć i znalazłam tę stronę https://optimum.pl/glowa-i-szyja/leczen ... -slinianki i teraz już wiem jak mogę jej pomóc
rybciaa

Postprzez farah557 Śr, 26 sie 2020, 17:23

Ubezpieczenie to jedno ale warto też mieć zabezpieczenie, np. taki mały lokalizator w aucie czy rowerze. To świetna sprawa, złapiesz złodzieja szybciej niż policja.
farah557

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc