w jaki biznes warto zainwestować w Rybniku?

Czekamy na wasze informacje o inwestycjach w mieście. Jakie firmy są wizytówką Rybnika?

Moderator: Moderator

Re: w jaki biznes warto zainwestować w Rybniku?

Postprzez anty.fudali N, 24 maja 2015, 10:46

Tak wiem,że gadam ze spamerem - Arteks się zowie. :D
Arteks,dopiero co Twoje wypowiedzi trafiły do kosza,bo były nie na temat i robisz to dalej. To co Ty uważasz,to już Twój problem. Dopóki sam nie zastosujesz się do swojej rady tj. przestaniesz się wypowiadać w tematach,na których się totalnie nie znasz, nie masz podstaw,by czegoś takiego oczekiwać od innych.
Jeśli Florence jest osobą,która dostrzega coś nie tak w bieżącej ofercie kwiaciarni,to chętnie posłucham,co lepszego ma do zaproponowania. Jeśli jednak to spamer w Twoim stylu,Arteksie,który nie potrafi powiedzieć,co się kryje pod "z prawdziwego zdarzenia",ani nie potrafi oszacować rzeczywistej wartości dotacji,to chociaż będzie jasno to pokazane.
anty.fudali

Postprzez Florence N, 24 maja 2015, 15:47

Masz rację Arteks. Niezbędne jest doświadczenie w handlu, zawsze świeży asortyment, no i talent i fantazja w tworzeniu kompozycji. Nie potrzeba specjalistycznego wykształcenia, jedynie kurs florystyczny. Działalności idealna dla kobiety. Mam znajomych którzy sprzedają tylko znicze i artykuły cmentarne i prosperują rewelacyjnie. Moja przyjaciółka w innym mieście otworzyła kwiaciarnię, twierdzi, że dochody przechodzą jej najśmielsze wyobrażenia.
W tej chwili otworzyła w okolicy dużego cmentarza hurtownię artykułów zniczowych itp. Były tam wcześniej dwa małe sklepiki ze zniczami. Niestety oba musiały zamknąć działalność.
Florence

Postprzez aga.strzelec Cz, 28 maja 2015, 17:50

Witam Ja myśle że kwiaciarnia to fajny pomysł......kwiaciarnia nie musi być tylko punktem sprzedaży wiązanek i drogich rzeczy w takim miejscu ważne są też kwiaty doniczkowe tanich i dużego wyboru , dekoracje mieszkania ,okna ....i kompozycje wcale nie z kwiatów ciętych wystarczy troche pomysłowości i można samemu duzo stworzyć a google to kopalnia takich pomysłów ....powodzenia i trzymam kciuki
aga.strzelec

Postprzez Rybniczankaaaa Śr, 13 mar 2019, 12:30

Gabinet masażu to też dobry pomysł, bo brakuje w Rybniku tego typu miejsc. A sama inwestycja nie jest jakaś bardzo droga. Wystarczy kurs, kosmetyki i dobre łóżko do masażu, tu można zobaczyć jak kształtują się ceny http://mimari.com.pl/pl/c/Stoly-i-lozka-do-masazu/32. Ja myślę, że w dzisiejszych czasach kiedy ludzie są zapracowani, zmęczeni, taka forma relaksu na pewno by się przyjęła.
Rybniczankaaaa

Postprzez dawny_mieszkaniec Cz, 25 kwi 2019, 10:46

Pytanie co umiesz robić. Niezłą kasę podobno można zarobić robiąc bramy z prętów i płaskowników. A dobry materiał na takie rzeczy mają w Metalbud - hurtownia wyrobów hutniczych Kraków. A jeśli nie masz takich zdolności to może budowlanka?
dawny_mieszkaniec

Postprzez wrobelantek Śr, 15 maja 2019, 10:19

Co np. z budowa hal stalowych i wynajem ich pod magazyn?
wrobelantek

Postprzez mateusz_marcinkowski94 Cz, 6 cze 2019, 12:16

Mój wójek prowadzi biznes "blacharsko-modelarski" tworzy różnego rodzaju bramy segmentowe, bramy przemysłowe i bramy garażowe września. Jak na razie nie narzeka na brak pieniędzy, w tym roku nawet otworzył drugi zakład. Więc chyba interes się kręci mimo że ma potężną konkurencję. Każdy interes gdzie postawi się na klienta a nie na jak największy zarobek jest skazane na sukces :D
mateusz_marcinkowski94

Postprzez marys76 Pt, 7 cze 2019, 05:48

Twój "WÓJEK" jest tak samo tępy jak ty??? :evil:
marys76

Postprzez pep27 Wt, 18 cze 2019, 06:31

Tak szczerze to każdy biznes jest w stanie wypalić o ile oczywiście
zaoferujemy wysokiej jakości usługi
jak również dobrze sie zareklamujemy i będziemy znali się na tym co robimy

Ze swojej strony polecam takie szkolenia kosmetyczne: https://lukomades.pl/kurs-stylizacji-i- ... ania-rzes/ Na przykład z zakresu przedłużania rzęs. Można na tym czasami wyjść o wiele lepiej niż na ukończeniu studiów.
pep27

Postprzez JoannaAl Śr, 21 sie 2019, 11:43

A może ktoś z Was myślał o gastronomii? Pomysł na biznes to nie tylko kosmetyka czy skup palet, ale gastronomia. Ludzie zawsze będą jeść :P
JoannaAl

Postprzez martamarta88 Śr, 16 paź 2019, 09:13

Jeśli zdecydujecie się na konkretny biznes to na pewno musicie też mieć odpowiedni biznesplan. Nie wiem, czy wiecie, ale biznesplan można bez problemu zakupić. Na stronie https://www.gotowebiznesplany.pl/cennik/ zapoznacie się z cennikiem takich rozwiązań. Moim zdaniem to bardzo wygodne.
martamarta88

Postprzez calineczka1055 Śr, 30 paź 2019, 03:54

Agencja marketingowa Estyma-Promo zajmuje się marketingiem szeptanym. Zapewniamy profesjonalne kreowanie wizerunku firmy, usługi lub produktu wśród konsumentów. Marketing szeptany to właśnie rozgłos, którego Ci brakuje! Nasza agencja zadba o twój wizerunek w sieci, zwiększy sprzedaż i da powód do dyskusji na twój temat innym. W ramach usług zajmujemy się także tworzeniem unikalnych treści. Nasza oferta obejmuje także social media, copywriting SEO, strony internetowe, artykuły sponsorowane, kampanie internetowe.
Działamy na terenie całej Polski.
Serdecznie zapraszamy do współpracy!
http://estyma-promo.firmy.net/
calineczka1055

Postprzez olik900 Śr, 30 paź 2019, 13:00

Ja dostrzegam potrzebę napraw mechanicznych, sprzętowych - legitna firma może chwycić. Z racji, że siedzę w pneumatyce, zauważam fajne firmy. Zobacz sobie na Arbatech - http://www.arbatech.pl/. Gdyby zrobić dobry serwis i sprzedaż kompresorów przemysłowych w Rybniku, mogłoby sie udać.
olik900

Postprzez jjusti18 Pn, 4 lis 2019, 18:54

A może warto byłoby otworzyć swój gabinet medycyny estetycznej? Teraz bardzo dużo osób korzysta z najróżniejszych zabiegów. Także wydaje mi się, że warto nad tym pomyśleć. Jakby ktoś z was się zdecydował to tutaj https://www.btlestetyka.pl/ możecie kupić wyposażenie do swojego gabinetu.
jjusti18

Postprzez Devil93 Śr, 13 lis 2019, 14:38

Nie wiem, jakie biznesy są akurat w Rybniku potrzebne, ale każdy biznes na pewno warto reklamować z Nakatomi. Dlaczego? Bo oni działają kompleksowo i dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli potrzebujesz czegoś niecodziennego, oni Ci to zapewnią. A jeśli liczysz na kreatywną tradycyjną reklamę, to na pewno się do tego ustosunkują.
Devil93

Poprzednia strona

Powrót do Gospodarka, inwestycje i biznes