Czy leczenie kanałowe zeba jest bolesne

Moderator: Moderator

Czy leczenie kanałowe zeba jest bolesne

Postprzez pep27 Śr, 14 sie 2019, 08:54

Niestety ale mam spory ubytek w zebie i zostałem poinformowany że będzie potrzebne leczenie kanałowe . Boję się jednak iść bo znajomy powiedział ze jest to bardzo bolesne.

Ktoś może to miał?
Czy rzeczywiście tak boli?
pep27

Re: Czy leczenie kanałowe zeba jest bolesne

Postprzez Dvv Śr, 14 sie 2019, 11:41

Jeśli zapiszesz się do dobrego gabinetu stomatologicznego to praktycznie niczego nie poczujesz:
http://lubliniec.info/artykul/12348/lec ... ologicznym - leczenie kanałowe nie powinno boleć.
Odczuwany przez pacjentów ból jest spowodowany infekcją zęba, a nie samym leczeniem kanałowym, które ma na celu wyeliminowanie tego bólu. Sam proces leczenia kanałowego jest bezbolesny. Miejscowe znieczulenie znieczula ząb i jego okolice. Nowoczesna technologia oraz stosowanie środków medycznych sprawiają, że zabieg jest sprawnie przeprowadzany, bezpieczny i w wielu przypadkach jest jedyną szansą na uratowanie naturalnego zęba przez ekstrakcją.
Dvv

Postprzez marys76 Pn, 19 sie 2019, 05:48

Boli jak ciul jasny, pewne że się zesrosz !!!
marys76

Postprzez braciak Cz, 19 wrz 2019, 10:39

Dzięki nowoczesnym metodom wykorzystywanym w endodoncji leczenie kanałowe jest praktycznie całkowicie bezbolesne. Sam przez to przechodziłem i moje obawy okazały się nieuzasadnione. Choć wszystko zapewne zależy od miejsca, w którym udamy się na leczenie.
braciak

Postprzez tomachel Pt, 6 gru 2019, 12:50

To wszystko zależy czy zrobione jest umiejętnie. Ja słyszałem, że tu, w Warszawie świetnie przeprowadzają leczenie kanałowe. Zobaczcie sobie koniecznie ofertę tej kliniki.
tomachel

Powrót do Towarzyskie