Dentysta NFZ

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

Dentysta NFZ

Postprzez Ania44344 Pn, 6 lis 2017, 11:23

Witam, poszukuje aktualnego dobrego dentyste na NFZ z okolic Radlina, Wodzisławia Śląskiego.
Czy ktoś może kogoś polecić?
Ania44344

Re: Dentysta NFZ

Postprzez jjusti18 Wt, 30 lip 2019, 15:23

Nie wiem czy jest chodzić do dentystów na NFZ. Co prywatnie to prywatnie... Lepiej zapłacić i mieć pewność, że przebiegnie wszystko fachowo i po waszej myśli. Jeżeli chodzi o dobrego dentystę to ja kojarzę klinikę https://jesionowa-dental.pl/ . Tam wiem, że leczą naprawdę skutecznie zęby, jak i bezzębie. Można u nich również wykonać szereg zabiegów takich jak wybielanie.
jjusti18

Postprzez heniutek Śr, 25 mar 2020, 12:14

Niestety na NFZ ciężko byłoby kogoś polecić. Prywatnie to miałbym kilka wartościowych namiarów. Warto mieć zawsze kogoś sprawdzonego, kto nam pomoże przy problemach dentystycznych. Prawdziwa zabawa zaczyna się wtedy, gdy potrzebujesz dentysty, będąc na wyjeździe. Jak mi był potrzebny dentysta Tarnowskie Góry to wykonałem kilkanaście telefonów, nim się ktoś nade mną zlitował i przyjął mnie tego samego dnia. Ząb bolał tak, jakby mi tam ktoś młotem uderzał. Szybkie zdjęcie rtg pokazało problem, którego jedynym rozwiązaniem była ekstrakcja. Ząb został usunięty sprawnie, zostałem poinformowany, iż jeszcze przez kilka dni mogę odczuwać dyskomfort, zostałem odpowiednio zaopatrzony w leki. Najlepsze jest to, że dopiero po kilku tygodniach, gdy wracałem do tego wspomnieniami, przypomniałem sobie, że tamtejszy dentysta był dużo delikatniejszy niż mój dentysta, który leczy moje zęby już od 15 lat.
heniutek

Postprzez layla Cz, 10 wrz 2020, 19:41

W przypadku wszelkich usług stomatologicznych polecam Wam dentysta suchy las . Posiadają dobrze wykształcony personel oraz sprzęt z najwyższej pólki, co wpływa na komfort wizyty i pomoc z ich strony.
layla

Postprzez Devil93 Wt, 15 wrz 2020, 18:13

Wydaje mi się, że trudno jest dziś znaleźć dobrego stomatologa, ale to powinniśmy w razie co tutaj zajrzeć. To jedna z lepszych placówek, którą warto odwiedzić właśnie dlatego, że ma dobre opinie. Nie mam pewności, ale kontrakt na zabiegi na nfz chyba też mają. Tak mi się wydaje.
Devil93

Postprzez rybciaa Śr, 7 paź 2020, 10:25

Dostań się do dentysty i to na NFZ. Jest to prawie nierealne dlatego też rozglądam się za gabinetem prywatnym. I tak też znalazłam Atelier Uśmiechu w Warszawie na Ursynowie. Nawet nie przypuszczałam, że można mieć takie bardzo dobrze i nowocześnie urządzone gabinety. W dodatku widziałam, że wykonują tam wybielanie zębów przy pomocy nakładek. Do tej pory nie słyszałam o takiej metodzie ale bardzo chętnie się jej przyjrzę z bliska
rybciaa

Postprzez michal2468 N, 25 paź 2020, 15:27

Moim zdaniem warto wybrać się do gabinetu do https://estefill.pl/prochnica-przyczyny ... -leczenie/ na stronie macie opisane przyczyny oraz przebieg leczenia próchnicy. Macie także inne artykuły na tematy związanie z leczeniem zębów. Kontakt i całą ich ofertę tez tutaj znajdziecie także zobaczcie koniecznie.
michal2468

Postprzez michal2468 N, 25 paź 2020, 15:28

Moim zdaniem warto wybrać się do gabinetu do https://estefill.pl/prochnica-przyczyny ... -leczenie/ na stronie macie opisane przyczyny oraz przebieg leczenia próchnicy. Macie także inne artykuły na tematy związanie z leczeniem zębów. Kontakt i całą ich ofertę tez tutaj znajdziecie także zobaczcie koniecznie.
michal2468

Postprzez mark440 Wt, 27 paź 2020, 13:41

Na NFZ jednak są długie terminy. Czasem też trzeba dopłacić i koniec końców cenowo wychodzi tak samo jak prywatnie.
Ja najczęściej chodzę do dentysty w Gliwicach. Ma gabinet przy ulicy Zygmunta Starego. Możecie tam liczyć na fachową, rzetelną pomoc w zakresie leczenia zębów.
mark440

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc