Tanie wakacje

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

Tanie wakacje

Postprzez marekm2 Śr, 14 lis 2018, 10:28

Na pewno każdy chce aby na wyjeździe wydać jak najmniej. W takich chwilach warto sięgnąć do sprawdzonego poradnika dzięki któremu zaoszczędzicie trochę grosza: http://kontomiar.pl/jak-oszczedzic-na-wyjezdzie/
marekm2

Re: Tanie wakacje

Postprzez Mel1 So, 1 gru 2018, 18:21

Przede wszystkim warto organizować wakacje samemu, wtedy wydamy dużo mniej niż wykupując wycieczkę z biura.
Mel1

Postprzez lisica02 Pt, 14 gru 2018, 15:17

No z biurem podróży opłaca się tylko wtedy jak się chce poleniuchować np przy morzu, lub poleżeć przy basenie. W innym wypadku lepiej organizować sobie wszystko samemu
Rób to co możesz, tym, co posiadasz, i tam, gdzie jesteś.
Sprawdź wytrzymałe sztućce jednorazowe
lisica02

Postprzez marleniczq55 Śr, 19 gru 2018, 11:42

Tanie wakacje to takie, gdzie nocleg mamy u kogoś znajomego :) Warto tego typu możliwości szukać. Czasem znajomy znajomego mieszka gdzieś na drugim końcu świata i warto to wykorzystać ;) Wiem, bo próbowałam już kilka razy i super na tym wyszłam :mrgreen:
polecam sklep stal nierdzewna Stainless Europe
marleniczq55

Postprzez Anna92 Wt, 29 sty 2019, 20:22

Polecam Hiszpanię, która nie wyjdzie o wiele drożej jak wakacje nad polskim morzem.
Ja byłam ostatnio w Sewilli i naprawdę miło wspominam i tanio wyszło. A najbardziej podobał mi się Plac Hiszpański - wstęp bezpłatny:)
https://lubiehiszpanie.pl/plac-hiszpanski-sewilla-plaza-de-espana
Anna92

Postprzez jjusti18 Pt, 26 kwi 2019, 19:29

W Polsce też możemy fantastycznie spędzić wakacje. W końcu nie tylko mamy przepiękne rejony, ale również i niesamowite hotele typu https://www.starydziwnow.pl/wellness-spa/ . Które oferują przytulne pokoje, ale i udogodnienia typu usługi wellness oraz spa. W takich miejscach można w pełni się zrelaksować i oderwać od codzienności.
jjusti18

Postprzez Mel1 Pn, 29 kwi 2019, 10:21

jjusti18 napisał(a):W Polsce też możemy fantastycznie spędzić wakacje. W końcu nie tylko mamy przepiękne rejony, ale również i niesamowite hotele typu https://www.starydziwnow.pl/wellness-spa/ . Które oferują przytulne pokoje, ale i udogodnienia typu usługi wellness oraz spa. W takich miejscach można w pełni się zrelaksować i oderwać od codzienności.

Spa chyba nie należy do tanich wakacji :) Radzę czytać tytuły.
Mel1

Postprzez SaraUrman Pn, 29 kwi 2019, 13:47

Camping wydaje się być najtańszą opcją - ja osobiście nie przepadam, ale może u Was się sprawdzi ;)
SaraUrman

Postprzez krasucky Pn, 29 kwi 2019, 15:18

W sumie to tak.
krasucky

Postprzez krasucky Pn, 29 kwi 2019, 15:18

Macie moze jakies sprawdzone pomysly gdzie jechac z dzieciakami na ferie? Szukam juz inspiracji na przyszly rok bo w tym wyjazd niestety nie wypalil.
krasucky

Postprzez marynabordo Wt, 30 kwi 2019, 19:23

krasucky napisał(a):Macie moze jakies sprawdzone pomysly gdzie jechac z dzieciakami na ferie? Szukam juz inspiracji na przyszly rok bo w tym wyjazd niestety nie wypalil.

Planowanie z duzym wyprzedzeniem to bardzo dobre podejscie do kwestii organizowania sobie wakacji. Mozna w ten sposob zaoszczedzic sporo pieniedzy bo poza sezonem czesto ceny na rezerwacje sa obnizone by zachecic klientow. Zawsze trzeba natomiast zadbac o to aby bylo na miejscu komfortowo, czytajc opinie na temat danego miejsca oraz mozliwosci nocowania. Popularne staja sie prywatne domy poniewaz sa wiekszosci wykonczone w wysokim standardzie, a cenowo tansze od hoteli. W sieci jest cala masa wyszukiwarek pokoi do wynajecie, warto miec to na uwadze. Gdzie sie konkretnie wybrac to juz kwestia bardziej indywidualna, chociaz jak tak patrze po moich znajomych to coraz wiecej z nich decyduje sie na wyjazd w gory. Nie ma sie czemu dziwic gdyz to bardzo fascynujace miejsce, a dzieciaki czeka naprawde masa roznego rodzaju atrakcji. Na poczatek mozna poczytac pare inspirujacych artykulow bieszczady z dziećmi by miec dobre rozeznanie - https://bieszczady.land/6-miejsc-w-bies ... zas-ferii/ Jesli o mnie chodzi to jeszcze nie bylam nigdy w gorach ale musze przyznac, jakos mnie przyciagaja do siebie im dluzej o nich czytam :)
marynabordo

Postprzez marys76 Śr, 1 maja 2019, 05:47

PUUUUUURT !!!!!
marys76

Postprzez danutarys So, 25 maja 2019, 15:33

Tylko Wybrzeże.
danutarys

Postprzez plaszczka55 Pt, 21 cze 2019, 12:55

Tanie wakacje? Najlepiej rozłożyć leżaczek na balkonie i się elegancko położyć na słoneczku ;)
plaszczka55

Postprzez fugazi Pn, 24 cze 2019, 16:02

silikomart

Hej! Jaka mniej więcej cena za takie wakacje?
fugazi

Następna strona

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc