lampy podłogowe

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

lampy podłogowe

Postprzez marekm2 Wt, 19 lut 2019, 12:10

witam,
szukałem czegoś wyjątkowego co by odmieniło pokój mojej córki i nadało mu wyjątkowego charakteru. W końcu trafiłem na świetne lampy podłogowe http://ledison.pl/13-lampy-podlogowe-stojace wybrałem delikatną białą lampę, córka jest nią zachwycona! POLECAM
marekm2

Re: lampy podłogowe

Postprzez melemele Śr, 20 lut 2019, 08:08

Za takie pieniądze to byłbym powiedzmy mocno oczarowany. :mrgreen: :wink:
melemele

Postprzez magiczna Wt, 26 mar 2019, 11:51

No wlasnie, jak odmienic wnetrze po przez zastosowanie swiatla? Szukam inspiracji.
magiczna

Postprzez mariusz85 Śr, 27 mar 2019, 16:21

Moim zdaniem podstawa bedzie odpowiednie rozplanowanie miejsc w ktorych beda zrodla swiatla. Warto sobie przed projektowaniem zadac pytanie czy salon ma byc brany jakosc calosc, czy moze bedzie podzielone na jakies mniejsze strefy w zaleznosci od funkcji jakie maja pelnic. Mam tutaj na mysli popularne ostatnio rozwiazanie polegajace na rozdzieleniu go na miejsce gdzie mozna przeczytac ksiazke, miejsce gdzie jest jakas kanapa i stolik czy tez strefe kina domowego. Duzo tutaj bedzie zalezalo rowniez od jego wielkosci. Do kazdego z nich trzeba wybrac swiatlo o odpowiedniej mocy (to juz bardziej kwestia indywidualna) by nadac swego rodzaju klimatu. Dla przykladu tam gdzie mam telewizor, swiatlo jest barwy bardziej pomaranczowej .. jest takze o wiele ciemniej niz w reszcie salonu bo w takim warunkach najlepiej oglada sie filmy. Dla kontrastu w strefie gdzie jest kanapa, swiatlo jest barwy neutralnej, troche mocniejsze. Odnosnie lamp to lubie te wygladajace bardziej nowoczesnie .. zerknij sobie na sklep lampy kraków - https://ledart.net.pl/pl/lampy gdzie maja chyba najwiekszy wybor. Fajna sprawa tez sa podswietlane obrazy ktore coraz czesciej zastepuja te tradycyjne. Taki juz jest trend i trzeba patrzec tylko na nowoczesne rozwiazania :)
mariusz85

Postprzez sernis002 Wt, 2 kwi 2019, 09:52

magiczna napisał(a):No wlasnie, jak odmienic wnetrze po przez zastosowanie swiatla? Szukam inspiracji.

Kup czerwone żarówki i dzięki temu szybko odmienisz swoje wnętrze.
I wiosna by tak nie smakowała, gdyby przedtem zimy nie było
Zobacz porady dla opiekunki
sernis002

Postprzez Mel1 Pn, 29 kwi 2019, 10:23

sernis002 napisał(a):
magiczna napisał(a):No wlasnie, jak odmienic wnetrze po przez zastosowanie swiatla? Szukam inspiracji.

Kup czerwone żarówki i dzięki temu szybko odmienisz swoje wnętrze.

hahaha.. widzę tu bardzo pomocne rady...
Mel1

Postprzez maideared00 Pt, 10 maja 2019, 10:23

No mi to wygląda na pomocną radę, czerwone światło szybko zmieni wystrój wnętrza :P
maideared00

Postprzez koskagosia Pt, 17 maja 2019, 10:34

Interesujące inspiracje dotyczące ciekawego oświetlenie można znaleźć na stronie firmy AlfaZeta - oświetlenie led szynowe i wiele innych ciekawych rozwiązań.
koskagosia

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc