inteligentny odkurzacz

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

inteligentny odkurzacz

Postprzez nana1 Pt, 26 paź 2018, 19:16

Czy myślicie, że taki inteligentny odkurzacz to dobry pomysł żeby kupić. Tak myślałam o rodzicach, mieszkają w domku i wyręczyłby ich trochę w sprzątaniu. Trochę poczytałam na https://www.euro.com.pl/artykuly/wszyst ... ala-.bhtml o jego działaniu. A może ktoś z was ma i doradzi w tym temacie?
nana1

Re: inteligentny odkurzacz

Postprzez spotlajt Śr, 20 lut 2019, 21:34

Na domowe warunki może być pomocny, szczególnie jak nie ma się sił sprzątać. Tak naprawdę bieganie z tym odkurzaczem wymaga energii i sprawności, tu się trzeba nachylić tam zgiąć, dla rodziców robocik może być pomocny.Tylko nie nastawiaj się na nie wiem jaki błysk, on Ci wszystkiego nie pozbiera a będzie krążył godzinami po tej podłodze. Osoby niecierpliwe mogą mieć problemy z patrzeniem na to tak naprawdę. Po remoncie znajomi zastanawiali się czy kupić, non stop im wychodził kurz i pył. W końcu jednak zdecydowali się na skorzystanie z usług firmy sprzątającej Daress i dopiero z ich pomocą rozprawili się raz na zawsze z tym remontem. firma zajmuje się sprzątaniem biur ale taki poremontowy bałagan również skutecznie ogarniają. U nas w Rybniku, to namiar warto zapisać.
spotlajt

Postprzez polk Cz, 21 lut 2019, 19:50

GDZIE JEST ADMIN TEGO FORUM?!
Doszło do tego, że spamer odpisuje innemu spamerowi ale reakcji kurwa brak!
Przez takie działanie to forum umarło i nikt już tu nie wchodzi.
polk

Postprzez layla Pn, 25 lut 2019, 17:33

Ostatnio szukałem dla siebie na mieszkanie nowego odkurzacza, ponieważ stary nie nadaje się już do użytku. Znajoma poleciła mi rainbow odkurzacz serwis, ponieważ sama kupiła jeden z ich odkurzaczy i jest bardzo zadowolona. Używany jest w nich system Rainbow, korzystający z filtrów wodnych .
layla

Postprzez marys76 Wt, 26 lut 2019, 06:39

LAYLA - tobie ten odkurzacz może służyć jedynie do wyssania ostatniej szarej komórki i ciaplyty z czaszki!!! :evil: :evil: :evil:
marys76

Postprzez funt So, 16 mar 2019, 19:48

Mnie to jakos nie przekonuje.
funt

Postprzez michal2468 So, 20 kwi 2019, 10:08

Jezeli jestescie zainteresowani nowoczesnymi rozwiązaniami IT, to polecam sprawdzic https://henwar.pl . Ich oferta jest skierowana zarowno do firm jak i do klientów indywidualnych, aby pomoc w rozwoju .
michal2468

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc