Prywatna sluzba zdrowia

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

Prywatna sluzba zdrowia

Postprzez rybniczanqa Pt, 7 gru 2018, 23:45

Co byscie wybrali .. prywatnie czy publicznie sie leczyc? W sume to brakuje mi cyfryzacji w polskiej sluzbie zdrowia. Trzeba wszedzie czekac w kolejkach.
rybniczanqa

Re: Prywatna sluzba zdrowia

Postprzez vieslaw N, 9 gru 2018, 11:14

Podpisuje sie po tym obydwoma rekami. Technologia idzie do przodu wiec co raz to wiecej dziedzin naszego zycia powinno za nia podazac. Nie wiem jak wyglada sytuacja zagranica .. jednak tak zle to chyba nie wyglada jak u nas w kraju. Publiczna opieka zdrowotna wola o pomste do nieba. Nie wiem nawet od czego zaczac bo jest tak wiele rzeczy do naprawienia .. poczynajac od stworzenia jakiegos systemu rejestracji online, a konczac na kompetencjach lekarzy. Niestety wiekszosc z nich nie bardzo jest przejeta losem pacjenta .. a traktuje kazdego bardziej jak petenta. Inaczej sie sprawa ma jesli mowimy o prywatnych klinikach takich jak chociazby cm.enel.pl/centrum-medyczne/uslugi-medyczne/medycyna-wyjazdowa/wizyty-domowe-6vBvAe Tam nie dosyc ze mozna zlozyc rezerwacje online .. to jest mozliwosc wizyty domowej co moze sie okazac nieocenione w niektorych sytuacjach. Pytanie jest jedno .. czy kiedys sluzba zdrowa temu dorowna? Watpie.
vieslaw

Postprzez aralka89 Wt, 11 gru 2018, 20:12

Znajoma tam byla. Bardzo poleca obsluge jak i sama jakosc wykonywanych uslug.
aralka89

Postprzez lisica02 Pt, 14 gru 2018, 15:16

W prywatnej służbie zdrowia jest zdecydowanie lepiej. Umawiasz się na konkretną godzinę i nie trzeba prawie wcale w kolejkach czekać
Rób to co możesz, tym, co posiadasz, i tam, gdzie jesteś.
Sprawdź wytrzymałe sztućce jednorazowe
lisica02

Postprzez spotlajt N, 30 cze 2019, 23:15

Kiedyś korzystałem tylko z państwowej służby zdrowia. Chodziłem do internisty, brałem skierowania i czekałem rok czy dwa na wizytę u specjalisty. Która trwała z 5 minut. Aż się nie rozchorowałem porządnie i okazało się, że tylko prywatnie mnie lekarz może przyjąć. Od tego czasu chodzę już prywatnie. To nie są nie wiem jakie pieniądze za wizyty a jakość usług jest dużo większa. W naszym Rybniku chodzę do okulisty do http://pryzmat-okulistyka.pl/okulista-rybnik/, do dr Bolka. Z oczami mam największy problem. Dr to najlepszy specjalista w mieście, ma duże doświadczenie i potrafi zdiagnozować każdy problem jaki się pojawia z oczami. Badania wykonuje na najwyższej jakości sprzęcie, klinika jest bardzo dobrze wyposażona. Do tego dr jest bardzo sympatyczny i ma wspaniałe podejście do pacjentów.
spotlajt

Postprzez farah557 So, 20 lip 2019, 15:56

Jeśli mam fundusze to zawsze wybiorę opiekę prywatną... inne podejście do pacjenta i inna skala.

---
https://poznanlab.pl/
farah557

Postprzez michal2468 N, 4 sie 2019, 11:34

Chciałbym Wam polecic ofertę plastyka pochwy poznań , gdzie znajdziecie oferte m.in. medycyny oraz ginekologii estetycznej. Moim zdaniem są to najlepsi specjaliscie w Polsce, u których uzyskacie rzetelne porady oraz genialne efekty koncowe.
michal2468

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc