Gdzie kupić buty do biegania

Podyskutuj o kondycji rybnickiego sportu. Poszukaj informacji o możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu w mieście. Zarażaj innych swoją sportową pasją.

Moderator: Moderator

Re: Gdzie kupić buty do biegania

Postprzez thomas_k7 Pt, 12 wrz 2014, 08:37

Arteks napisał(a): Ale żeby kupować odzież czy buty przez internet? Przecież to trzeba sobie dopasować. Buty butom nierówne. Czasami jedna para o takim samym numerze różni się od innej... Trzeba sprawdzić czy nie ma jakieś wady, jakiegoś przebarwienia, wyciągniętej nici itd.

Widzę, że nigdy nie zamawiałeś butów przez Internet. Ewentualnie jest to dla Ciebie zbyt trudny temat. Na przykładzie Asicsów - nigdy nie zdarzyło mi się, że jeden but był inny niż drugi, nigdy nie zdarzyło mi się przebarwienie, nigdy nie zdarzyła mi się "wyciągnięta nitka". Dodam tylko, że szanujące się sklepy internetowe oferują bezpłatny zwrot w przypadku wyboru błędnego rozmiaru. Korzystałem kilka razy kupując inne obuwie niż Asics. W przypadku defektu obuwia, konsumentowi przysługuje prawo do 10 dniowego zwrotu lub reklamacji (w przypadku wady) - wedle uznania kupującego.
Arteks napisał(a):No ale każdemu wolno tylko potem nie mówcie, że handel w centrum "niszczą markety". ;)

W centrum handel... Na Rynek chodzę bardzo rzadko. Wręcz w ogóle. Wiesz dlaczego? Ponieważ większość uliczek powinna zmienić nazwę na ULICĘ KREDYTOWĄ. A dlaczego? Nie muszę chyba tłumaczyć. Handel na Rynku prędzej czy później "umrze śmiercią naturalną".
thomas_k7

Postprzez wawa111 Pn, 13 sie 2018, 10:08

Również zamawiam buty przez neta ze względu na niższe ceny i oszczędność czasu. Z takich ulubionych sklepów internetowych to na pewno mogę podać sklep Deichmnanna ten internetowy mają sporo butów sportowych w lepszych cenach niż w innych sportowych sklepach. Puma czy Fila to marki jakie lubię, wygodne i nie drogie, czego więcej oczekiwać?
wawa111

Postprzez tomachel Pn, 13 sie 2018, 12:54

W Decathlonie jest bardzo duży wybór butów do biegania
tomachel

Postprzez PatrykMuszynski Pt, 7 wrz 2018, 10:38

Mi się nie chce chodzić po sklepach, więc wszystkie zakupy robię online. Jest to oszczędność czasu, a wielu przypadkach również pieniędzy.
Powiedzieć komuś: idiota! – to nie obelga, lecz diagnoza. Interesuje Cię filmowanie kraków jest dobrym miejscem do nauki.
PatrykMuszynski

Postprzez kacperpos Cz, 11 paź 2018, 10:07

Ahoj! Buty do biegania kupuję najczęściej w sklepach typu outlet. Są tam konkurencyjne ceny i duży wybór butów, a nie jak to zazwyczaj jest w sklepach że 5 sztuk albo mniej i bądź tu człowieku choć trochę oryginalny... A szukam też czasmi promocji, bo nie wyobrażam sobie aż tyle płacić za buty...Ceny 500-600 PLN ile to godzin pracy? Koszmar. Buty do codziennego użytku najczęściej zamawiam tutaj
kacperpos

Postprzez krolczyk75 Pn, 15 paź 2018, 14:00

Ja również kupuje buty w outletach lub na internecie jak pojawi się jakaś promocja. Zawsze można zwrócić jeśli okażą się nieodpowiednie
Sprawdź meble tapicerowane kalwaria i znajdź odpowiednie do swojego mieszkania
krolczyk75

Postprzez jarilitmanen Śr, 24 paź 2018, 17:57

kacperpos napisał(a):Ahoj! Buty do biegania kupuję najczęściej w sklepach typu outlet. Są tam konkurencyjne ceny i duży wybór butów, a nie jak to zazwyczaj jest w sklepach że 5 sztuk albo mniej i bądź tu człowieku choć trochę oryginalny... A szukam też czasmi promocji, bo nie wyobrażam sobie aż tyle płacić za buty...Ceny 500-600 PLN ile to godzin pracy? Koszmar. Buty do codziennego użytku najczęściej zamawiam tutaj

Też zwykle korzystam z promocji. Opłaca sie :)
jarilitmanen

Postprzez layla Cz, 15 lis 2018, 12:45

Cześć . Jeżeli szukasz Damskie buty sportowe to polecam skorzystać właśnie z tego sklepu internetowego . Sama zamówiłam tam swoje buty do biegania i w bardzo niskiej cenie otrzymałam świetne obuwie , które od bardzo dawna używam do biegania . Serdecznie polecam również przejrzeć inne kategorie , gdyż naprawdę warto skorzystać z oferty tego sklepu . Serdecznie polecam i czekam na opinię .
layla

Postprzez Mel1 Wt, 27 lis 2018, 21:59

Najlepsza amortyzacja jest w butach Nike lub Adidas, dlatego świetnie sprawdzają się w tym sporcie. Na https://domodi.pl/marki_nike/buty/buty-meskie/buty-sportowe-meskie jest wiele modeli do biegania, w całkiem przyzwoitej cenie.
Mel1

Postprzez marys76 Śr, 28 lis 2018, 07:27

Po to były nabite bezsensowne posty pod innymi tematami aby w tym miejscu wyjebać reklamę gówna !!!??? :twisted:
marys76

Poprzednia strona

Powrót do Sport