Religia Holocaustu: Żydzi chcą pełnej podległości polskich g

Jak oceniacie rybnickich polityków i samorządowców? Kogo widzicie we władzach Rybnika? Pytajcie prezydenta o sprawy w mieście! Piszcie, jakie macie uwagi do funkcjonowania instytucji w naszym mieście.

Moderator: Moderator

Religia Holocaustu: Żydzi chcą pełnej podległości polskich g

Postprzez p1chrunch Cz, 1 lut 2018, 12:59

Okazuje się, że filożydowska polityka reżimu III RP jest niewystarczająca. Zacznijmy od początku. Sejm przyjął nowelizację ustawy o IPN, która przewiduje karę do trzech lat więzienia lub grzywny za „przypisywanie narodowi polskiemu odpowiedzialności lub współodpowiedzialności za popełnione przez III Rzeszę Niemiecką zbrodnie nazistowskie (…) lub w inny sposób rażące pomniejszanie odpowiedzialności rzeczywistych sprawców tych zbrodni”. Ustawa umożliwia wszczynanie postępowań karnych za zaprzeczanie takim zbrodniom. Jaka była reakcja „izraelskich przyjaciół”?

https://mobile.twitter.com/yairlapid/status/957208421794709504?ref_src=twsrc%5Etfw

http://www.tvp.info/35785589/izrael-wzywa-polske-do-zmiany-ustawy-w-sprawie-polskich-obozow-smierci

Obrazek
Premier Izraela Benjamin Netanjahu poinstruował ambasadora syjonistycznego tworu w Warszawie, by spotkał się z premierem Mateuszem Morawieckim i zaapelował o wycofanie projektu ustawy karzącej za sformułowanie „polskie obozy śmierci”. Icchak Herzog, przewodniczący opozycji w Knesecie, zażądał od premiera, by wezwał ambasadora Izraela z Warszawy na konsultacje ws. „dogłębnie błędnej” ustawy. Również prezydent Reuven Rivlin wydał oświadczenie, w którym zauważył, że Polacy pomagali w zbrodniach nazistowskich, ale też okazywali pomocną dłoń, zostawali uznani za Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata. – Potępiam polskie prawo, które próbuje zaprzeczyć współudziałowi Polski w holokauście. Narodził się w Niemczech, ale setki tysięcy Żydów zostało zamordowanych nie spotykając nigdy niemieckiego żołnierza. Były polskie obozy śmierci i żadne prawo nigdy tego nie zmieni - napisał izraelski polityk, członek Knessetu i były minister finansów Yair Lapid. Znana dziennikarka „Jerusalem Post”, Lahav Harkov, kilkakrotnie powtórzyła na swoim Twitterze sformułowanie „polskie obozy śmierci” i dodała, że Polacy ponoszą taką samą odpowiedzialność za holokaust co Niemcy.

My od lat podkreślamy, że wszelka dyskusja z syjonistami i innymi antypolskimi reprezentantami „żmijowego plemienia” jest bezcelowa. Oni chcą zrobić geszeft i wyłudzić od Polski i Polaków miliardy dolarów. Jak słusznie pisał Francois Duprat (zamordowany za głoszenie Prawdy), musimy odrzucić szantażowanie nas Auschwitzem i całą „pamięciową pornografię” (termin wymyślony przez czarnoskórego komika Dieudonné).


https://wiadomosci.onet.pl/kraj/rmf-fm- ... cd1meg.amp

Przy okazji, zablokowano też manifestację przed izraelską ambasadą w Warszawie. Jak widać, PiS przestaje się w czymkolwiek różnić od PO.
p1chrunch
 
Posty: 400
Dołączył(a): So, 15 sie 2009, 20:30

Re: Religia Holocaustu: Żydzi chcą pełnej podległości polskich g

Postprzez p1chrunch Cz, 1 lut 2018, 13:09

Z kolei Macierewicz wypowiedział się pozytywnie o sojuszu Stanów Zjednoczonych z Polską, nawet, jeśli miałby on oznaczać zwrot nienależnego im mienia.
https://wpolityce.pl/polityka/379174-ma ... rywa-rosja

Komentarz z Autonoma co do tego artykułu:

Były minister obrony narodowej Antoni Macierewicz w swojej miłości do Stanów Zjednoczonych zapędził się tak daleko, iż stara się bagatelizować sprawę żydowskich roszczeń majątkowych wobec naszego kraju, które są teraz wysuwane za sprawą ustawy przyjętej w ubiegłym miesiącu przez amerykański Senat. Jednocześnie polityk Prawa i Sprawiedliwości twierdzi, że w pogorszeniu się relacji polsko-izraelskich udział ma Rosja, zaś Izrael ma obecnie w swoim sąsiedztwie zagrożenie w postaci rosyjskiej armii, przy czym były szef MON nie zauważył ostatniej wizyty izraelskiego premiera Benjamina Netanjahu w Moskwie.

Macierewicz był wczoraj wieczorem gościem Telewizji Republika, gdzie odpowiadał głównie na pytania zadawane przez internautów, zaś jedno z nich dotyczyło przyjętej w grudniu przez amerykański Senat ustawy upoważniającej władze USA do prób odzyskania majątku żydowskiego pozostawionego w wyniku II wojny światowej w naszym kraju. W trakcie programu były już szef resortu obrony narodowej stwierdził, że „nie jest ona bezpośrednim zagrożeniem dla Polski”, a przede wszystkim przestrzegł przed wiązaniem jej z izraelskim państwem i uspokajał, iż Amerykanie mają jedynie monitorować proces reprywatyzacji w naszym kraju.

Odnosząc się do skandalu dotyczącego izraelskiej ingerencji w prawo stanowione przez polski parlament, Macierewicz stwierdził, że przyjął sprawę „z olbrzymim zdziwieniem”, zwłaszcza w kontekście zaangażowania władz państwa syjonistycznego. Jednocześnie wiceprezes PiS starał się tłumaczyć izraelskie władze, które jego zdaniem „kilkanaście kilometrów od Jerozolimy” mają obecnie rosyjskie wojsko i to właśnie Rosja może mieć wpływ na pogorszenie się polsko-izraelskich stosunków.

Widać wyraźnie, że były szef MON ma niewielkie pojęcie na temat bieżącej sytuacji na Bliskim Wschodzie, nie mówiąc już o stosunkach izraelsko-rosyjskich. Po pierwsze więc, rosyjskie wojsko jest zaangażowane w walki w północnej części Syrii, tak więc nie znajduje się „kilkanaście kilometrów” od Izraela, a po drugie rosyjska baza marynarski wojskowej w syryjskim mieście Tartus została zbudowana już w 1971 roku i od tego czasu stacjonują w niej żołnierze wpierw radzieccy, zaś następnie rosyjscy. Po trzecie wreszcie, to izraelski premier Benjamin Netanjahu dwa dni odwiedził Moskwę, gdzie m.in. zachwalał udział Armii Czerwonej w „wyzwoleniu” Europy spod niemieckiej okupacji.
p1chrunch
 
Posty: 400
Dołączył(a): So, 15 sie 2009, 20:30

Re: Religia Holocaustu: Żydzi chcą pełnej podległości polskich g

Postprzez p1chrunch Cz, 1 lut 2018, 14:10

http://autonom.pl/?p=20976 - tutaj komentarz odnośnie odlotów mainstreamowej publicystyki prawicowej wobec własnej kompromitacji w sprawach wyżej wymienionych.

Sam też się odniosę. Zasadniczo rzecz biorąc, w kwestii myślenia historycznego wobec żydowskich roszczeń i bluźnierstw o "polskich obozach śmierci" jeszcze nigdy nie było tak źle na mediach prawicowych, mogę wręcz powiedzieć, że to kompromitacja na poziomie niejakiego Betlejewskiego, znanego ze spalenia stodoły i hasła "Tęsknię za tobą, Żydzie". W latach 90. działały chociaż jakieś mechanizmy obronne, pomagał polski papież i prymas Glemp, wcześniej również i Wyszyński - udało się obronić dewocjonalia chrześcijańskie w KL Auschwitz, nie udało Karmelu. To wszystko zaczęło się walić powoli po wstąpieniu Polski do NATO i wstrzymaniu śledztwa w Jedwabnem przez Lecha Kaczyńskiego, a potem śmierci Jana Pawła II, a także odlotów Kwaśniewskiego co do tego ostatniego. Z litości pominę już Terlikowskiego i Singera, który był jednym z autorów rwetesu nad naszym krajem, a obecnie siedzi bodajże w więzieniu za fałszerstwa podatkowe.

Jest to też skądinąd krzywdząca kwestia, bo nasz kraj długo milczał w sprawach wielu zbrodni, bo musiał, na przykład żydowskich braci Bielskich wobec Polaków, a w Stanach otrzymali oni gloryfikujący ich poczynania w Koniuchach i Nalibokach film i to od samego Spielberga. Dopiero kiedy wzięto się za uregulowanie pewnych kwestii, to zaczęto nas powstrzymywać.
p1chrunch
 
Posty: 400
Dołączył(a): So, 15 sie 2009, 20:30

Re: Religia Holocaustu: Żydzi chcą pełnej podległości polskich g

Postprzez nika1997 So, 3 lut 2018, 09:49

:roll: Serio. Chce Ci się ? I jeszcze sam sobie odpowiadasz?
nika1997
 
Posty: 11
Dołączył(a): Pt, 7 paź 2005, 09:27

Re: Religia Holocaustu: Żydzi chcą pełnej podległości polskich g

Postprzez p1chrunch Wt, 27 lut 2018, 15:52

Chce mi się. Przynajmniej szperam na Interii, Onecie, Forsalu i tak dalej, oprócz Autonoma, który kompiluje informacje z ww. portali mainstreamowych - na dole jest napisane Na podstawie:. I niestety, przykre jest to, że Knesset miesza się do ustawy o IPN:

https://wiadomosci.wp.pl/zwrot-ws-izrae ... 928843393a
p1chrunch
 
Posty: 400
Dołączył(a): So, 15 sie 2009, 20:30

Re: Religia Holocaustu: Żydzi chcą pełnej podległości polskich g

Postprzez dr Becker Śr, 28 lut 2018, 16:03

nika1997 napisał(a)::roll: Serio. Chce Ci się ? I jeszcze sam sobie odpowiadasz?

To pewnie jakaś jednostka chorobowa, nerwica natręctw lub coś w tym guście.
dr Becker
 
Posty: 771
Dołączył(a): Pn, 5 wrz 2005, 11:00
Lokalizacja: Rybnik

Re: Religia Holocaustu: Żydzi chcą pełnej podległości polskich g

Postprzez Benon So, 26 maja 2018, 09:33

Poznań 1956 – Jerozolima 2018

Czy Żydzi i ich amerykańscy poplecznicy mają moralne prawo do oskarżania Polski i Polaków?

Niedługo będziemy obchodzili kolejną rocznicę Poznańskiego Czerwca. Prawie 62 lata temu około 100 tys. Poznaniaków zbuntowało się przeciwko stalinowsko-komunistycznej władzy, która do stłumienia zamieszek użyła wojska uzbrojonego między innymi w czołgi i działa. Na skutek pacyfikacji zginęło 49 protestujących, a kilkuset zostało rannych. Pomimo, że część buntowników zdobyła broń palną, sposób w jaki PZPR-owski reżim gasił poznańskie zamieszki uznawany jest za przejaw krwawego państwowego terroru. [1]

Według szacunków władz izraelskich co najmniej 35 tys. Palestyńczyków ze Strefy Gazy zaprotestowało 14 maja 2018 roku przeciwko przeniesieniu ambasady USA z Tel Awiwu do Jerozolimy. Tłumiąc rozruchy siły izraelskie zabiły 58 Palestyńczyków, a 2771 raniły. Oręż protestujących stanowiły przede wszystkim proce i koktajle Mołotowa. [2]

Jeżeli reakcja władz PRL na protest Poznaniaków w czerwcu 1956 roku była krwawym terrorem, to była nim także odpowiedź władz Izraela na protest Palestyńczyków przeciwko przeniesieniu ambasady USA w maju 2018 roku.

Chociaż ręce izraelskich żołnierzy ociekają krwią palestyńskich cywilów, nie przeszkadza to pewnym środowiskom żydowskim i ich amerykańskim poplecznikom oskarżać Polaków i Polskę o urojone lub wyolbrzymione, względnie nieudowodnione, zbrodnie współudziału w Holokauście, nie przeszkadza to im również zgłaszać kuriozalne roszczenia do bezspadkowego mienia po ofiarach Shoah.

„Po owocach ich poznacie.” – powiedział dawno temu pewien Zacny Żyd (byli kiedyś tacy i zapewne są też dzisiaj). Majowa rzeź w Jerozolimie to tylko jeden z przykładów, że żydowskie krzewy w Izraelu, USA i w innych miejscach rodzą wilcze jagody.

Polaków próbuje się skłonić do zjedzenia tych jagód dwoma sposobami. Żyd odgrywający rolę złego okłada nas pięściami i wymierza kopniaki grożąc, że jeżeli nie zjemy zatrutych owoców, będziemy zdychali powoli i w męczarniach od jego razów. Żyd odgrywający rolę dobrego podaje nam wilcze jagody w porcelanowej miseczce, posypane cukrem, ciepło się przy tym uśmiechając.

Bądźmy odporni na te groźby i podstępy.
Benon
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pt, 17 cze 2011, 13:35


Powrót do Polityka, samorząd, instytucje publiczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość

cron