Nareszcie mamy dobre żarcie w mieście !!!

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

Moderator: Moderator

Re: Nareszcie mamy dobre żarcie w mieście !!!

Postprzez mister0282 Pn, 31 lip 2017, 23:46

Chyba kpisz. Żadna rewelacja. Smaczne są, ale dupy nie urywa.
Największy problem jest taki że są dość drogie. A płacenie osobno za omastę to już jest zwykła granda.

Widocznie mam inny gust jeśli chodzi o pierogi. Dla mnie ich połączenie grubości ciasta, wielkości pieroga i jakości oraz smaku farszu jest takie jak ma po prostu być.
Ceny pierogów nie są wysokie ale moim zdaniem zupy powinni zrobić taniej lub zestaw pierogi plus zupa z rabatem.
mister0282

Postprzez dr Becker Wt, 8 sie 2017, 16:24

Uwaga to jest tylko dla osób o mocnych nerwach!

Odwiedziłem ostatnio tzw. "przystanek zamkowa" i postanowiłem skosztować hamburgera, wybrałem wersję Boss. Hamburger był w czarnej bułce, to nie wygląda dobrze i smakuje dziwnie, do hamburgera wciśnięto absurdalną ilość rukoli, sporą część udało mi się usunąć.
Następnego dnia srałem na zielono. :shock:
dr Becker

Postprzez marys76 Śr, 9 sie 2017, 05:49

Ogólnie to miejsce to porażka. Kto korzystał z toi toia ten pewnie wie na jak długo można wstrzymać oddech, choć to i tak przybytek dla ludzi o silnych nerwach bo opróżniany jest baaaardzo rzadko, chyba dopiero w momencie jak zawartość podpływa pod bufet.
marys76

Postprzez dr Becker Śr, 9 sie 2017, 13:54

Nie korzystałem z ToiToia, a samo miejsce zrobiło na mnie raczej pozytywne wrażenie.
dr Becker

Postprzez polk Pn, 14 sie 2017, 17:12

Odwiedziłem wczoraj z żoną "Pataya" i niestety ale nie polecam. Zamówiliśmy ryż z warzywami, rozmarynem i krewetkami. Oczekiwanie dosyć krótkie ale po podaniu zaskoczenie. Danie podane na tacy w kartonowym kubku. No nic, siedzieliśmy na zewnątrz więc może traktują to jak na wynos, chociaż widelec był metalowy a nie plastikowy:) Samo danie to pełne rozczarowanie, suche, jałowe, rozmarynu chyba zapomnieli dodać, dosłownie bez żadnego smaku. W całym tym kubku było raptem pięć małych krewetek. Może ja za 20 zł wymagam zbyt dużo ale nie ukrywajmy, konkurencja bije ich na głowę tak jakościowo jak i ilościowo.
polk

Postprzez LEMUR Pn, 14 sie 2017, 18:32

@polk
tak samo jest z kurczakiem czy wołowiną. Kawałki tak małe, że trudno je zauważyć ;-)
LEMUR

Postprzez dr Becker Wt, 15 sie 2017, 00:03

Wybaczyłbym małą ilość farszu w tych ich pudełkach gdyby to miało jakikolwiek smak. Ich kucharz nie używa przypraw i na stolikach też ich nie ma. Kuchnia azjatycka dla noworodków.
dr Becker

Postprzez mister0282 Cz, 17 sie 2017, 20:53

Wybaczyłbym małą ilość farszu w tych ich pudełkach gdyby to miało jakikolwiek smak. Ich kucharz nie używa przypraw i na stolikach też ich nie ma. Kuchnia azjatycka dla noworodków.

Czego miałby używać poza chińską witaminą? :)
mister0282

Postprzez dr Becker So, 26 sie 2017, 15:56

Właściciel Thai Long w Focusie zdrowo pop...ło.
Takie rzeczy jak sajgonki czy pierożki zostały wycenione na 2,50zł za sztukę! W przypadku sajgonek to byłoby zrozumiałe gdyby były robione na świeżo, a nie leżące cholera wie jak długo, zimne i gumiaste.
Ale za pierożki taka cena? porcja 6szt czyli raczej mała porcja wychodzi 15zł!!!
dr Becker

Postprzez justka88 Pn, 25 wrz 2017, 17:21

skuty
W ostatnim czasie zjadłem trochę rybnickich pizz i powiem wam szczerze, że tylko Hajda i Dares mają fajne placki.

Koniecznie spróbuj pizzy w Laboratorium Smaku, naprawdę warto !
mają najlepszą pizzę jaką do tej pory jadłam, prawdziwe włoskie cienkie ciasto i składniki wysokiej jakości.
Szkoda, że nie są w centrum, bo bym chyba codziennie u nich się stołowała :)

Bizon Pub straszna lipa- czas oczekiwania na piwo 40 min na jedzenie kolejne 30 minut :/ totalna porażka i nie żeby to się raz zdarzyło tylko każda wizyta u nich to taki czas oczekiwania.
justka88

Postprzez elmo Śr, 4 paź 2017, 14:50

Ponoć Cowboy inn zamykają.
elmo

Postprzez dr Becker Śr, 4 paź 2017, 16:03

Ponoć Cowboy inn zamykają.

Ktoś będzie żałował?
dr Becker

Postprzez Arteks N, 5 lis 2017, 18:02

Bistro Degustacja i Pączkarnia na Rynku otwarte.
Arteks

Postprzez dr Becker Wt, 7 lis 2017, 16:52

Raz wybrałem się po pączki z cukierni "Dobrze nadziane" i mam mieszane odczucia, ciasto nie przypomina tych najlepszych z renomowanych rybnickich cukierni, i mam wrażenie że nadzienie jest chyba wstrzykiwane po pieczeniu o czym trzeba pamiętać przy jedzeniu żeby się nie uciaprać.
Generalnie pączki są całkiem smaczne, chociaż dupy nie urywają kolokwielnie mówiąc. Ale mam zamiar jeszcze kilka przetestować.
Ciekawi mnie Degustacja, ale zjem tam coś chyba tylko z ciekawości, ceny mają raczej wysokie co jest standardem w przypadku jadłodajni na wagę.
dr Becker

Postprzez adamb Śr, 8 lis 2017, 23:53

dr Becker napisał(a):Raz wybrałem się po pączki z cukierni "Dobrze nadziane" i mam mieszane odczucia, ciasto nie przypomina tych najlepszych z renomowanych rybnickich cukierni, i mam wrażenie że nadzienie jest chyba wstrzykiwane po pieczeniu (...)

Pączki się smaży :wink:
adamb

Poprzednia strona

Powrót do Życie w dzielnicach i na osiedlach