Mechanik którego możecie naprawdę polecić

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

Re: Mechanik którego możecie naprawdę polecić

Postprzez dr Becker Wt, 30 maja 2017, 11:08

adamb napisał(a):Co do opon i wymiany: ostatnio wymieniam na Rudzkiej w Cowboyu i jest ok, dobry też jest Sowada... ale oni tam wiecznie nie mają czasu.

A gdzie mają najlepsze wyważarki i ludzi którzy umieją je obsługiwać? Albo gdybyś miał wybrać to który warsztat z tych dwóch?
U Sowady raz czy dwa robiłem coś z kołami, jedyny kłopot że nie można wjechać z ulicy tylko trzeba się umawiać.
dr Becker

Postprzez pääkäyttäjä Wt, 30 maja 2017, 11:10

Mam pytanie o ATH - nowy serwis na Budowlanych.
Robił ktoś coś u nich już? Opinie np. na Google Maps są dość pozytywne.
Ja się obraziłem na jeden serwis na Przemysłowej i teraz szukam jakiejś alternatywy.
Hiljaisuus on parempaa kuin paskanjauhanta.
pääkäyttäjä

Postprzez kred Śr, 31 maja 2017, 12:37

Jak dla mnie umawianie się u Sowady ma niezaprzeczalną zaletę że wiem kiedy mogę przyjechać. Wymieniam tam opony już kolejne lata i nie mam generalnie powodów do narzekania. Teraz nie mają kolejek więc jak zadzwonisz to pewnie od razu będziesz mógł przyjechać. Zima/wiosna i jesień/zima to wiadomo że wszędzie są kolejki.
A co do napraw bieżących to jestem zadowolony z mojego mechanika z Chwałowic - zrobi to co się zleci, powie co jeszcze można naprawić, daje karteczki z listą wymienionych części i nabija rachunek na kasę. Tip top :)
kred

Postprzez Dador Pt, 2 cze 2017, 14:44

Ath na Budowlanych tak bym nie chwalił. Pytacie o wymianę opon? Otóż wymieniałem u nich przed zimą i po zimie opony. Koszt 60 PLN komplet. Zmieniając na zimówki poprosiłem o wymianę wszystkich zaworów. Na swoje nieszczęście, po założeniu kołpaków na koła nie sprawdziłem, czy faktycznie to zrobili. Przejeździłem zimę i w zasadzie już w Marcu, gdy zrobiło się cieplej, pojechałem wrzucić letnie. A tam pan mechanik - Panie, widzisz te zawory? Sparciałe, może uciekać luft. Lepiej wymienić - po czym odgina wentyl i widzę, że guma popękana. Ok, to robimy, mówię, kolejne 20 PLN mniej w portfelu. No i znów, po pół roku nowe zawory. Ja rozumiem, że są "szkoły" aby wymieniać wentyle co przekładkę opon, ale osobiście nie znam nikogo, kto by się do tego stosował. Niestety i tu jak i wszędzie trzeba uważać, bo mechaników naciągaczy na pęczki.
Dador

Postprzez pääkäyttäjä So, 3 cze 2017, 19:58

Wtopy na poziomie dupereli dobrze nie wróżą.
Hiljaisuus on parempaa kuin paskanjauhanta.
pääkäyttäjä

Postprzez orlik Wt, 30 sty 2018, 08:01

Sosnowiec? ja to bym się bał nawet wrotki oddać tam do naprawy :lol:
orlik

Postprzez adamb N, 11 lut 2018, 15:30

Panowie ile Waszych żon może wymienić nazwę firmy, w której naprawiacie lub serwisujecie auto ? a tutaj patrz ona (ta/ten spamer/ka wyżej) nie dość, że zna nazwę, link nawet podaje i informuje, że regenerowane skrzynie sprzedają... taka "baba" to skarb :mrgreen:
adamb

Poprzednia strona

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc