Czemu ta Szydło zajmuje tyle czasu antenowego

Jak oceniacie rybnickich polityków i samorządowców? Kogo widzicie we władzach Rybnika? Pytajcie prezydenta o sprawy w mieście! Piszcie, jakie macie uwagi do funkcjonowania instytucji w naszym mieście.

Moderator: Moderator

Re: Czemu ta Szydło zajmuje tyle czasu antenowego

Postprzez johan Pt, 11 wrz 2015, 13:11

walek napisał(a):Bronek, ileż Ty jako katolik masz w sobie nienawiści? Czy wszyscy katolicy mają tak wyprany mózg? Z pogardą piszesz z małej litery nazwiska, a o tym co piszesz to już nie wspomnę.
Czy Pani stra -Szydło która gminę Brzeszcze doprowadziła do ruiny jest w stanie rządzić majątkiem Polaków?Ta stra-Szydlo i wszystki Pisowce som po jednych piniondzach ---
johan
 
Posty: 132
Dołączył(a): So, 10 paź 2009, 16:06

Re: Czemu ta Szydło zajmuje tyle czasu antenowego

Postprzez p1chrunch Pt, 11 wrz 2015, 23:32

adamb napisał(a):PO to partia prawicowa... ale Ty chyba nie rozróżniasz :wink:


Nieprawda, zarówno PiS, jak i PO są demoliberalne. PiS, od początku (podobnie jak całą reszta demoliberalnego chlewu), promuje Polskę, jako prowincję Unii Europejskiej, i dla tej parszywej idei polską państwowość po prostu zamknęła w klatce i pilnuje, by się Polska na wolność nie wyrwała. Wszystkie główne partie III RP były w Fundacji Batorego, zarówno Szydło, jak i Tusk byli stypendystami rządu USA.
W latach 1944 - 1989 mieliśmy do czynienia z lokajami Moskwy, którzy stamtąd czerpali wzorce i inspiracje, a przede wszystkim otrzymywali polecenia. Tak zwana transformacja spowodowała zmianę kierunku na Brukselę i Waszyngton, ale mentalność niewolnicza pozostała niezmienna. Co ciekawe, szczególnie gorliwie nowym panom zaczęli służyć dawni czerwoni towarzysze, którzy już w latach 70-tych i 80-tych wyjeżdżali na różne „stypendia”. Grunt pod budowę neokolonii był przygotowany odpowiednio. Obecnie wszystko wskazuje na to, iż skompromitowaną ekipę PO-PSL zastąpią „patrioci” w wersji lizbońskiej. Beata Szydło, kandydatka tego środowiska na premiera, to zwolenniczka członkostwa w UE i NATO, a także jak jej koledzy i koleżanki z PiS „strategicznego partnerstwa” z USA. Nie powinno to dziwić, w końcu była uczestniczką programu „The International Visitor Leadership” organizowanego przez amerykański Departament Stanu. Mam on w założeniu kształcić liderów politycznych w „zaprzyjaźnionych krajach”. Nie można się do niego zgłosić ot tak z ulicy – trzeba zostać wytypowanym. W przeszłości wzięli w nim udział tak „niezależni” i „patriotyczni” politycy jak: Donald Tusk, Mieczysław Rakowski, Hanna Suchocka, Kazimierz Marcinkiewicz, Leszek Balcerowicz, Bronisław Komorowski czy Aleksander Kwaśniewski.

Przypomninam też, iż politycy środowiska PiS, podobnie jak ich rzekomi przeciwnicy polityczni z PO, SLD etc., niczym dawni towarzysze z PZPR potępiający „reakcję” w Czechosłowacji w 1968, Afganistanie w 1979 czy na Węgrzech w 1956 , popierali zgodnie wszystkie amerykańskie interwencje w ostatnich latach i związaną z nimi politykę (Jugosławia, Irak, Libia, Syria). Niejaki Karol Karski ubolewał, że nie wzięliśmy czynnego udziału w obaleniu płk. Kaddafiego, a Artur Zawisza (dziś tzw. narodowiec) w kwestii Iraku mówił, iż „Polska znalazła się po właściwej stronie”.

Dlatego nienawidzę demokracji na poziomie parlamentarnym z tego powodu, że każe wszystkim narodom, rasom i kulturom wybierać między prawicą i lewicą w asyście systemu medialnego, niby jej broniącego, a w rzeczywistości głównie swoich, biorąc pod uwagę to, pod czyją kontrolą jest Polskapresse, Agora, czy Axel Springer Polska. Żeby bronić demokracji, trzeba mieć dziś w tym interes i działać w interesie bogatych korporacji. Jak jesteś z Izraela, to dodatkowo masz tzw. "antysemityzm" czy jedność judeochrześcijańska, która jest niczym innym jak posyłaniem żołnierzy chrześcijańskich za kraj w Chrystusa niewierzący. Przecież to wybory abstrakcyjne, jeśli i tak zasadniczych kwestii, takich jak:

- sojusz Polski z NATO,
- przeżarcie polskiej myśli politycznej przez zagraniczne think - tanki w rodzaju Fundacji Batorego, Warsaw Enterprise Institiute i Business Centre Club, wpływający na prawo pracy;
- neoliberalny system gospodarczy, powodujący emigrację do i od nas,
- członkostwo Polski w UE, ogólnie zależność i brak kreatywności politycznej, dodatkowo potęgowanej przez oskarżenia o rasizm, faszyzm i antysemityzm ze strony systemu medialnego, zależnego od kapitału zachodniego;
- chciejstwo żydowskich organizacji ws. mienia żydowskiego w Polsce, ostatnio zgłaszały się z Rosjanami po tzw. "złoty pociąg" z Wałbrzycha ( :lol: ), twierdząc, że jest tam ich dobytek, ogólnie powinna być odmowa via referendum, tacy "sojusznicy" są kłopotliwi, szowinistyczni i nieprzydatni;
- umorzenie długu publicznego via skarga pauliańska i posiadanie banków zagranicznych czy MFW i BŚ w głębokim poważaniu:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Skarga_pauliańska#Charakter_skargi_.28art._527-534_kc.29

nie planujesz ruszać i przełamywać.

Takie coś funkcjonuje dobrze na szczeblu samorządowym, gdzie jeszcze się ma wpływ na więcej, niż na i tak już zdeformowanym przez ponadprawne unijne rozwiązania szczeblu krajowym. Wolę pozostać nacjonalistą, sympatyzującym z sanacją i interwencjonizmem, niż gnić w demoliberalnej rzeczywistości politycznej. Węgrom się udało i mają Jobbik w Orszaghazie, naciskający jako konkurencja na Orbana, dzięki czemu agituje jak nacjonalista, Grecy - Złoty Świt, a ja pozostanę pod Dzielnicą Śląską NOP.
p1chrunch
 
Posty: 400
Dołączył(a): So, 15 sie 2009, 20:30

Re: Czemu ta Szydło zajmuje tyle czasu antenowego

Postprzez superelektro So, 12 wrz 2015, 09:59

adamb, PO to partia prawicowa. Dawno się tak nie uśmiałem. Z której to niby strony oni są prawicowi? Oni ani przez minutę nie byli, nie są i nie będą prawicowi.
superelektro
 
Posty: 345
Dołączył(a): Wt, 20 wrz 2011, 13:59

Re: Czemu ta Szydło zajmuje tyle czasu antenowego

Postprzez dr Becker So, 12 wrz 2015, 11:10

superelektro napisał(a):adamb, PO to partia prawicowa. Dawno się tak nie uśmiałem. Z której to niby strony oni są prawicowi? Oni ani przez minutę nie byli, nie są i nie będą prawicowi.

Są dokładnie w tym samym stopniu prawicowi co PiS. Jedna i druga partia ma w swoim programie znikome pierwiastki prawicowości tyle że obydwie mają inne, ale nawet gdyby je złozyć razem nie byłoby tego na tyle aby taki twór nazwać partią prawicową.
Jest tylko jedno logiczne wyjaśnienie dlaczego PiS jest nazywany partia prawicową - żeby te tłumoki wiedziały gdzie mają w parlamencie siadać.
dr Becker
 
Posty: 771
Dołączył(a): Pn, 5 wrz 2005, 11:00
Lokalizacja: Rybnik

Re: Czemu ta Szydło zajmuje tyle czasu antenowego

Postprzez superelektro N, 13 wrz 2015, 11:59

I tyle słów Pańskich na uroczystość dzisiejszą.

Amen.
superelektro
 
Posty: 345
Dołączył(a): Wt, 20 wrz 2011, 13:59

Re: Czemu ta Szydło zajmuje tyle czasu antenowego

Postprzez bronekk N, 20 wrz 2015, 10:50

zdumiewa mnie tylko jak wciąż tylu ludzi daje się nabierać i wierzy w tę POstkomuszycę Kopacz z komunistycznego ZSL-u, premiera z głęboko PRL-lowskim rodowodem, oraz w resztę postpezetpeerowców zeteselowców i postkomuchów ukrywających się pod szyldem tej całej głęboko fałszywej i zakłamanej PO (Kopacz, sekretarz KC PZPR Święcicki, Rosati, Kuczyński, Hübner, Śledzińska-Katarasińska, Kudrycka, Augustyn, Gintowt-Dziewałtowski, Kochan, Borowski, itd itd.)
bronekk
 
Posty: 172
Dołączył(a): Pn, 17 wrz 2012, 17:24

Re: Czemu ta Szydło zajmuje tyle czasu antenowego

Postprzez dr Becker N, 20 wrz 2015, 14:27

Równie zdumiewające jest jak ludzie dają się nabierać na neobolszewickie mrzonki PiSlamu. Oczywiste jest że gimbaza może na nich głosować bo jak ostatnio rządzili to oni rowerki komunijne odbierali i gówno wiedzą w jaki syf się ładują. Ale reszta? Nawet pogrobowcy PRL-u tego nie tłumaczą.
dr Becker
 
Posty: 771
Dołączył(a): Pn, 5 wrz 2005, 11:00
Lokalizacja: Rybnik

Re: Czemu ta Szydło zajmuje tyle czasu antenowego

Postprzez johan N, 20 wrz 2015, 19:01

A juz nie godom co sie we mnie dzieje jak godo tak stra-Szydlo zimnokrwisto babajaga brrrrr strach sie bac
johan
 
Posty: 132
Dołączył(a): So, 10 paź 2009, 16:06

Re: Czemu ta Szydło zajmuje tyle czasu antenowego

Postprzez walek N, 20 wrz 2015, 20:49

Na otarcie Bronkowi łez podsyłam wypisek z netu.
Załączniki
Lech+.PNG
Lech+.PNG (245.91 KiB) Przeglądane 8325 razy
walek
 
Posty: 156
Dołączył(a): Pn, 31 sty 2011, 14:44

Re: Czemu ta Szydło zajmuje tyle czasu antenowego

Postprzez bronekk Pn, 21 wrz 2015, 16:55

hehe a to ciekawe - nie wiadomo jakim cudem Komoroski mógł być tyle razy co roku w Katyniu (jak twierdzisz wyżej) :?: :shock: skoro w ogóle w Rosji był tylko jeden raz w ciągu swej kadencji w 2011 roku :lol: być może zakradał się tam co roku na 10 kwietnia incognito z przyklejoną brodą, w ciemnych okularach pożyczonych od Jaruzelskiego i w czapce niewidce :?: :shock: :lol: to by było nawet chyba do niego podobne :lol:
- ale tak serio to znowu jak zwykle kłania się radosna "tfurczość" platformiaków, podobnie jak sekcje zwłok w których "brała udział" Kopacz, państwo Komoroskiego które rzekomo w śledztwie "zdało egzamin" oraz przekopywanie ziemi przez Kopacz i Rosjan na metr głęboko z przesiewaniem osobno każdego najmniejszego ziarenka, tyle że jeszcze wiele miesięcy potem na powierzchni znajdowano (m.in. polscy archeolodzy, turyści) całe nietknięte przedmioty z samolotu. To wszystko taka sama "PO-wska prawda" jak uczciwe państwo Tuska, "wysokie standardy" Platformy (hłe hłe hłe), obniżenie podatków do 3 x 15%, zielona wyspa oraz że za rządów PO wszyscy będą z Anglii oraz Irlandii wracali do Polski. Podobnie było z rzekomym "wpisem" na blogu Kingi Dudy który tak "oburzył" Lisa z Karolakiem czyli typowych platformerskich karierowiczów gotowych tanio sprzedać uczciwość w zamian za kilka srebrników - i w wielu, bardzo wielu innych sprawach od 2007 roku po dziś dzień
bronekk
 
Posty: 172
Dołączył(a): Pn, 17 wrz 2012, 17:24

Re: Czemu ta Szydło zajmuje tyle czasu antenowego

Postprzez Abisall Pn, 21 wrz 2015, 17:56

O jak każdy zaślepiony nienawiścią widzisz tylko to co chcesz widzieć i perfidnie a tendencyjnie do tego dopasujesz wyimki z wypowiedzi. Zauważ że podkreślono iż JAKO MARSZAŁEK SEJMU - potem pislamska hucpa na temat katastrofy sprawiła że bardzo mądrze nie pchał się tam gdzie pseudopatrioci opluwali by Polskę ujadając na prezydenta Rzeczpospolitej- wystarczyło w roku 2011. A jako marszałek na pewno był w 2010,2009,2008.
Ostatnio edytowano Pn, 21 wrz 2015, 20:32 przez Abisall, łącznie edytowano 2 razy
Abisall
 
Posty: 188
Dołączył(a): Cz, 24 cze 2010, 10:21

Re: Czemu ta Szydło zajmuje tyle czasu antenowego

Postprzez johan Pn, 21 wrz 2015, 21:43

Do xxxx
Zeby nie ta <<<komunistka>> to byscie gowno tam mieli teraz to dzieki jej decyzjom mocie tela doplat nie wiym za co z pieniedzy naszych podatkow oby sie wom to jak najpryndzyj skonczylo- wtedy pogodomy kaj sie nie obejrzisz tam wszyndzi pisze z doplat Unii Europejskiej to sie dobrze zyje jak sie kogos doji i wykorzystuje wiela takich mostow cyknytych bylo yno na zdjeciu i ta Unia wom za to dowala doplaty w rzeczywistosci nic nie bylo pusto ląka była a zdjecie bylo kaj indzi zrobione wiela polskich zlodzieji wybudowalo sie chalupa za Unijne piniondze ach szkoda sie sam nerwowac skuli tego wom ,--Polokom sie yno wszystko nalezy i nalezy ale kedys wom sie to skonczy wtedy sie dopiyro dowiycie o piotrowym tancu i sie nauczycie w koncu zyc na wlasny rachunek tego Wom najbardzi sam zycza .
johan
 
Posty: 132
Dołączył(a): So, 10 paź 2009, 16:06

Re: Czemu ta Szydło zajmuje tyle czasu antenowego

Postprzez walek Śr, 2 gru 2015, 09:32

.
Załączniki
pis.JPG
pis.JPG (56.51 KiB) Przeglądane 7407 razy
walek
 
Posty: 156
Dołączył(a): Pn, 31 sty 2011, 14:44

Re: Czemu ta Szydło zajmuje tyle czasu antenowego

Postprzez adamb Cz, 7 sty 2016, 20:42

Jutro rano lub już dziś w nocy TVP i PR dostanie nowego prezesa.
Będzie nim pan Jacek Kurski, który już od piątku rozpocznie budowę mediów pluralistycznych i obiektywnych :mrgreen:

Tak na marginesie: ciekawe czy te nowe media zajmą się nominacjami w spółkach skarbu państwa czy innych rządowych agendach ?
np. 25 latka jako szefa rady nadzorczej w Agencji Mienia Wojskowego... ilu 25 latków bez doświadczenia nie noszących nazwiska Kurtyka lub innego prominentnego polityka PiS-u ma szanse na podobne stanowiska ?

Faktycznie następuje "dobra zmiana" ...dla PiS-u :lol:
Avatar użytkownika
adamb
 
Posty: 1000
Dołączył(a): So, 14 sty 2006, 17:09

Re: Czemu ta Szydło zajmuje tyle czasu antenowego

Postprzez piotrekdec Cz, 7 sty 2016, 21:28

dobre nazwisko by zająć to stanowisko
to jest kur..a po prostu skandal co się dzieje;
poważnie mam tego dość, ręce opadły jak rano przeczytałem
o tym szczylu u "którego brak doświadczenia jest atutem"
w szefowaniu agencji zarządzającej miliardami;
i jeszcze ten kurski...choć to nie jest zaskoczenie
Ostatnio edytowano Cz, 7 sty 2016, 23:02 przez piotrekdec, łącznie edytowano 1 raz
piotrekdec
 
Posty: 252
Dołączył(a): Wt, 20 lip 2010, 15:11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polityka, samorząd, instytucje publiczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron