Pizzerie

Jeśli macie ciekawe informacje o odbywających się w mieście imprezach wydarzeniach ? piszcie co, gdzie, kiedy. Dzielcie się swoimi pasjami i sposobami spędzania wolnego czasu w Rybniku.

Moderator: Moderator

Re: Pizzerie

Postprzez Benq Cz, 21 mar 2013, 20:09

Co do Prego to fakt pizza wg mnie najlepsza, ale ceny zbyt wygórowane. Papryczka też jest ok. Ostatnio zamówiłem z Olivii i szczerze powiem też się nie zawiodłem aczkolwiek wolę cieńsze ciasto, ale ogólnie w smaku była pyszna.
Benq

Postprzez shonya Pn, 25 mar 2013, 08:48

a ja się zawiodłam na Prego :(
w piątek dzwoniliśmy do Prego ok. 18:30 z zamówieniem 3 największych pizz na 20:30.
O 20:50 nikogo nie było, więc zadzwoniliśmy do Prego żeby się dowiedzieć, że kierowca "właśnie wychodzi" oraz żeby udzielić porad, jak do nas dojechać :evil:
(z Prego do nas można dojechać spokojnie w 10min).
Po 20min dzwoni pan kierowca pytając gdzie ma jechać dalej, bo chyba się zgubił :shock: To wcale nie dziwne, zważywszy że instrukcja dotarcia mówiła jasno: jedź ulicą X, skręć w prawo, potem w lewo, pierwszy dom po lewej.
Jakież zdziwienie kierowcy, kiedy się okazało, że pomylił lewo z prawo ...

I tak oto, po prawie 3h od zamówienia, z prawie godzinnym opóźnieniem - dojechały. Głodni kibice ucieszeni wizją pysznej jak dotąd pizzy otwierają pudełka i zonk - rozmiarowo ok, ale ilość składników daje wiele do życzenia, słabo przyprawiona. Słabizna i robienie na "odwal się".
Gdybyśmy zamawiali pizzę w "normalnym" trybie, tzn. dzwonimy, zamawiamy i czekamy to ok. Ale po to dzwoniliśmy z takim wyprzedzeniem, żeby wszystko było na czas.

W dobie wszechobecnych smartfonów brak nawigacji u dostawcy pizzy wywołuje u mnie śmiech politowania.
Niefajnie strasznie :?
shonya

Postprzez grzesnick Pn, 25 mar 2013, 15:13

do Prego to trzeba chodzić a nie zamawiać.. byłem tam ze dwa razy i nawał zleceń, które maja powala. Jeżeli chodzi o zakup na miejscu - najlepsza pizza w Rybniku
grzesnick

Postprzez Benq Wt, 26 mar 2013, 20:38

Co Ty student możesz wiedzieć o pizzach?
Benq

Postprzez tomotg1981 Wt, 26 mar 2013, 23:04

Wie jak hodować drożdże!! :P :lol:
tomotg1981

Postprzez drozdaxxx Śr, 27 mar 2013, 23:27

Ciężko znaleźć dobrą pizzerię w Rybniku. W da grasso jest przeciętna, ale dają dobre sosy, w prego jest dobra pizza, ale kijowe sosy. Żeby spróbować naprawdę dobrej domowej pizzy, polecam pojechać do Gliwic do pizzerii bombola.
drozdaxxx

Postprzez karusia_f Pn, 8 kwi 2013, 22:05

Pizza o jakiej mówisz jest serwowana w Pizzerii Vulcano z Rybnika. Polecam
karusia_f

Postprzez blink N, 14 kwi 2013, 01:04

shonya-> Bo każdy dostawca pizzy, który dostaje 6 zl za godzinę, ma smartfona za kilka lub kilkanaście stów :)

Od siebię polecę Papryczkę na Kościuszki. Mają dobrą pizze i zajebisty sos tzatziki. Około 30 zł za pizzę 42 cm, na 2 osoby spokojnie wystarczy, a nawet zostanie:)
blink

Postprzez sonia020477 N, 14 kwi 2013, 12:59

Ja tam preferuję pizza hut :D
sonia020477

Postprzez steelseries N, 14 kwi 2013, 22:37

Byłem niedawno w Prego i niestety, ale się zawiodłem. Najpierw może aspekty "techniczne". Po pierwsze były to delikatne początki wiosny (na dworze nieco ponad 0 stopni), a w lokalu już nie grzali, więc było nieprzyjemnie zimno w środku. Po drugie, w niedzielne popołudnie jedynym "gościem" oprócz nas był... jakiś nieprzyjemnie pachnący pan, który sobie oglądał TV i czekał chyba, aż ktoś zostawi jakieś resztki pizzy... A teraz o najważniejszym - pizza. Zapłaciłem chyba 35 zł, a dostałem pizzę, którą by się chyba dziewczyna nie najadła nawet. Ciasto było tak cienkie, że w niektórych miejscach było spalone na wylot. Dodatkowo dostałem sos "pomidorowy", który albo był mieszany z wodą albo nieświeży/przeterminowany/popsuty. W każdym bądź razie sos pomidorowy ani troszke nie przypominał w smaku sosu pomidorowego. Generalnie po wielu pozytywnych opiniach w tym temacie o prego, bardzo się zawiodłem i już tam nigdy nie pójdę, ani nie zamówię stamtąd pizzy.
steelseries

Postprzez zbig67 Pt, 19 kwi 2013, 13:26

Biesiadowo na ul. Powstańców już niestety nie istnieje, została "sękata chata" godna polecenia. w dominium i pizza hut to tylko wysokie rachunki i nic nadzwyczajnego.
zbig67

Postprzez drozdaxxx Pn, 29 kwi 2013, 22:22

Ostatnio jadłem pizzę z grubego benka i była naprawdę niezła :) Lokal jest niezbyt przyjazny, ale można sobie zamówić do domu, albo wziąć na wynos.
drozdaxxx

Postprzez Matthew Cz, 30 maja 2013, 16:19

Kiedyś smakowała mi pizza z Best Pizzy, ale dawno tam nie byłem więc nie wiem jaki poziom obecnie prezentują.Obecnie polecam Pizzerię Papryczka. Dobra w smaku, największa starcza na pięć osób. Zamawiałem kilka razy przez internet i przywożono w czasie w którym się zadeklarowali ją dostarczyć. Nie polecam za to Grubego Benka, Da Grasso i Pizzy Hut. Zdecydowanie nie smakuje mi ciasto w tych pizzeriach.
Matthew

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Imprezy ? co gdzie kiedy? Hobby i wolny czas