Pizzerie

Jeśli macie ciekawe informacje o odbywających się w mieście imprezach wydarzeniach ? piszcie co, gdzie, kiedy. Dzielcie się swoimi pasjami i sposobami spędzania wolnego czasu w Rybniku.

Moderator: Moderator

Re: Pizzerie

Postprzez Woziwoda So, 7 kwi 2012, 17:38

wojto napisał(a):Mój przepis jest tutaj [url]http://

Jeśli to rzeczywiście Twój tekst to może zrób jakąś korektę bo wali "świerzością" po oczach.
Woziwoda

Postprzez wojto Wt, 1 maja 2012, 13:47

Niedawno otwarta na ul. Powstańców Pizzeria Biesiadowo - w środku dosyć schludnie, a że to nowy lokal, miałem nadzieję, że stara się i nie daje jeszcze tanich składników. Jak to mawiają, nadzieją matką głupich. Napiszę krótko, 3 rodzaje dobrych sosów do pizzy, których nawet nie zamawiałem - teoretycznie in plus. Sama zaś pizza - naprawdę lepiej nie komentować.
wojto

Postprzez meinland Wt, 1 maja 2012, 14:33

A ja się nie zgodzę, pizza całkiem dobra. Jadłem lepsze, ale nie w Rybniku ;) Natomiast mi średnio podoba się wystrój tej pizzerii (taka biedastylizacja na stary lokal), ale to już da się przetrawić.

Jak chcecie spróbować naprawdę niezłej pizzy to polecam LEN ARTE Cucina Italiana na Mariackiej w Katowicach. Ta restauracja (bo mają nie tylko pizzę) przeniosła się tam niedawno z Mikołowa i słyszałem już od baaaaaardzo wielu ludzi, nawet z Krakowa czy Gdańska (!), że lepszego włoskiego żarcia nie ma nigdzie w Polsce. Ja jestem trochę upośledzony smakowo, bo owszem - bardzo smaczna, ale nie widzę jakieś megaróżnicy w porównaniu z np. pizzerią Fabryka w Stanowicach czy starym Dominium (tym w Focusie, bo to w Plazie jest gorsze :P).
meinland

Postprzez gossska Wt, 1 maja 2012, 16:12

troche sie zjadło w zyciu, wiec...
najlepsza pizza jaka jadłam to w Jankowicach w Gracji... pizza jak u Gesslerowej :) ciasto dobrze wypieczone, jak weznie sie kawałek to nie opada na doł, ja jadłam tylko te bez miesa i moim fawortyem jest ta pizza z feta, oliwkami nazywy nie pamietam, ale pewnie to bedzie grecka... bardzo polecam, bardzo smaczna i co najwazniejsze duza pizza kosztuje 16 zL albo jakos tak co jest dla mnie jak najbardziej na plus... jak ktos bedzie przejazdem to warto wpasc i sprawdzic.

nastepna smaczna to w tej restauracji Wrazdilok jak sie jedzie z rybnika na gliwice.... tam rózniez ok, moja ulubiona to ze szpoinakiem i jajkiem... ceny wyzsze chyba ok 19 zł..

w siecówkach nie jem, bo to dla mnie syf, poza tym wole wspierac małe biznesy a nie ogolnopolski syf...
gossska

Postprzez orient Wt, 1 maja 2012, 23:11

Zagraniczni goście przeważnie słodzą o Polsce i Polakach. Więc tym bardziej zdziwiło mnie jak jedna dziennikarka Włoszka która też lubi Polskę i tutaj pracuje na pytanie o pizzę powiedziała, że nie jadła jeszcze w Polsce dobrej pizzy... I myślę, że to było szczere z jej strony. Najlepsze pizze jakie jadłem to albo za granicą albo... domowej roboty z autentycznie zarobionego ciasta według przepisu z kuchni włoskiej.
orient

Postprzez hajdi1982 N, 13 maja 2012, 15:30

Witam,

Czy wie ktoś dlaczego zniknęła pizzeria Italiano ( Pierchała )??
Lokal dalej posiada szyldy i banery pizzerii ale ciągle jest zamknięta
hajdi1982

Postprzez Benq N, 13 maja 2012, 18:45

No u Pierchały były kiedyś zajebiste pizze, ale to dawno temu było jak jeszcze pizzerię mieli w miejscu obecnej piekarni. W Italiano jadłem raz, tam mieli zawsze bardzo ograniczone godziny otwarcia i nawet nie wiedziałem, że jest zamknięta.
Benq

Postprzez Wiatereq So, 19 maja 2012, 15:15

tez polecam raciborska
Wiatereq

Postprzez papaya Pn, 11 cze 2012, 16:23

Byłam ostatnio w nowo otwartej pizzerni Biesiadowo.Ku mojemu zaskoczeniu ,czas czekania na jedzenie był błyskawiczny,a obsługa bardzo sympatyczna.W pizzerni panuje bardzo kameralna atmosfera ,szczególnie wieczorem . Pizza którą jadłam wraz z rodziną była rewelacyjna ,mają fantastyczne ciasto,najlepsze jakie jadłam do tej pory.Nie żałują składników na pizze..a wybór sosów jest na prawdę duży ...do gustu przypadł mi szczególnie czosnkowy ;),który polecam.Od teraz jesteśmy stałymi klientami tej pizzerni i z chęcią odwiedzamy ja w każdy weekend. Godne polecenia są także pyszne pierogi dla poszukiwaczy smaków z dzieciństwa .Ceny są zadziwiająco niskie co do rozmiarów pizzy,czteroosobowa rodzina spokojnie naje się kosztem największej pizzy . ;)
papaya

Postprzez stfu1 Pn, 11 cze 2012, 16:28

papaya napisał(a):Byłam ostatnio w nowo otwartej pizzerni Biesiadowo.Ku mojemu zaskoczeniu ,czas czekania na jedzenie był błyskawiczny,a obsługa bardzo sympatyczna.W pizzerni panuje bardzo kameralna atmosfera ,szczególnie wieczorem . Pizza którą jadłam wraz z rodziną była rewelacyjna ,mają fantastyczne ciasto,najlepsze jakie jadłam do tej pory.Nie żałują składników na pizze..a wybór sosów jest na prawdę duży ...do gustu przypadł mi szczególnie czosnkowy ;),który polecam.Od teraz jesteśmy stałymi klientami tej pizzerni i z chęcią odwiedzamy ja w każdy weekend. Godne polecenia są także pyszne pierogi dla poszukiwaczy smaków z dzieciństwa .Ceny są zadziwiająco niskie co do rozmiarów pizzy,czteroosobowa rodzina spokojnie naje się kosztem największej pizzy . ;)

ladnie sie zareklamowalas
stfu1

Postprzez Biernat Pn, 11 cze 2012, 16:33

To mamy jakieś inne gusta i upodobania. Bo wg mnie to Biesiadowo nie wiele odbiega od rybnickich kebabów. A kebaby w Rybniku to chyba już każdy wie jaki to syf. Tylko popatrzcie na tą papkę z czegoś co się ma nazywać mięsem. Nawet ci co tam pracują mówią, że by tego nie tknęli. Wracając do Biesiadowo, to sami sprawdźcie, a jestem pewien że nie będziecie tak zachwyceni jak w poście powyżej. Ale zawsze lepiej tam niż kebab z odpadów i kopyt.
Biernat

Postprzez Don Tytus Pn, 11 cze 2012, 19:01

papaya była tam ostatnio, ale teraz odwiedza ją w każdy weekend, hehe. Nie wiem, jaki czasokres oznacza dla niej 'ostatnio'. A zresztą, wystarczy spojrzeć na ilość jej postów na forum (aż jeden ! ). To wszystko wyjaśnia. Kolejna reklama.
Don Tytus

Postprzez tbone Pn, 11 cze 2012, 19:10

No cóż, tak jej sięspodobało w "pizzerni", że aż się musiała zarejestrować na forum by pochwalić tą "pizzernię". A może picernię ?
tbone

Postprzez adamb Pn, 11 cze 2012, 20:00

...ale to jedna z niewielu picerni gdzie "czas czekania na jedzenie jest błyskawiczny" :lol:
Niektórym się wydaje, że tutaj sami idioci zaglądają :evil:
adamb

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Imprezy ? co gdzie kiedy? Hobby i wolny czas