Pizzerie

Jeśli macie ciekawe informacje o odbywających się w mieście imprezach wydarzeniach ? piszcie co, gdzie, kiedy. Dzielcie się swoimi pasjami i sposobami spędzania wolnego czasu w Rybniku.

Moderator: Moderator

Re: Pizzerie

Postprzez martyna.b Pt, 4 lis 2011, 19:29

mogę polecić da grasso ale w Częstochowie, u Nas trudno mi powiedzić
martyna.b

Postprzez zbig67 Cz, 17 lis 2011, 21:53

trzeba się do tego grubego benka w końcu wybrać jak go tak zachwalacie. będę się czuł jak Luis de Funes w tym filmie jak restauracje kontrolował.
dla mnie sękata chata i Hajda to całkiem porządne i przytulne lokale. można dłużej posiedzieć a nie tylko zjeść i wypad. porządny lokal poznaje się po stolikach i krzesłach. jeśli właściciel szybko chce się pozbyć gości to wstawia małe stoliki często na jednej nodze i plastikowe krzesła.
zbig67

Postprzez TooSlow Cz, 17 lis 2011, 23:57

W Grubym nie uświadczysz plastikowych stołków czy chybotliwych stolików, więc uderzaj :wink: Byle się nie pogorszyło, bo w tym mieście chyba tylko Delicje trzymają stale wysoki poziom.
TooSlow

Postprzez dr Becker Pt, 18 lis 2011, 07:38

zbig67 napisał(a):trzeba się do tego grubego benka w końcu wybrać jak go tak zachwalacie. będę się czuł jak Luis de Funes w tym filmie jak restauracje kontrolował.

Unikaj czegoś co się nazywa deep dish pizza - porażka.
dr Becker

Postprzez swistak N, 20 lis 2011, 10:06

Najlepsza pizza w Rybniku na lotnisku w Gotartowcach.I niema drugiej takiej.No chyba że w Rowniu (byłe siódemki)w drugim lokalu tego samego właściciela.
Gruby benek...mhhh tak średnio wyszedł w moim szacowaniu.
swistak

Postprzez motopizza N, 1 sty 2012, 10:26

motopizza.com.pl

Już wkrótce startujemy...
MOTOPIZZA - pyszna, gorąca i z dowozem
32 72 49 633
motopizza.com.pl
Rybnik, Powstańców Śląskich 78

Menu i promocje: http://www.rybnik.com.pl/prezentacja-fi ... -1189.html
motopizza

Postprzez kierowca bombowca Pt, 6 sty 2012, 19:29

Nie ma w rybniku dobrej pizzeri, no może da sie zjeść prego ale raptem dwie pozycje, pozatym w rybniku to jeden wielki syf sieciówkowy, a sos i pozza w fabryce...o mało nie zwymiotowałem, bezguście, beztalencie kulinarne w rybniku, nic wiecej nie moge dodać

najlepsze w okolicy to Bravia Bełk
Czerwionka po schodach czy jakoś tak
podobno własnie w Rowniu , nie miałem przyjemności ale od normalnych ludzi słyszałem że jest dobra
aha w rybniku czasem zamawiałem bestpizza, dobra lecz cena niezjadliwa
kierowca bombowca

Postprzez Biernat Pt, 6 sty 2012, 20:01

Nie jest aż tak źle z tymi pizzami jak z kedabem, zjedź sobie kebaba na Rynku w Rybniku, to później każda pizza będzie Ci smakowałć.
Tylko uważaj bo jak ta baba za ladą kicha, to się odwraca w stronę mięsa. Widziałem, to na własne oczy jak parskała - obrzydliwe. To takie uroki w kebabie na Rynku mamy.
Biernat

Postprzez andzia34-34 Pt, 6 sty 2012, 20:23

polecam pizze z SANTANA- od nowego roku jest nowy wlaściciel! po prostu PYCHA! wygląd w pizzeri nie zachęca, ale pizza super- jadłam w środę- naprawde super! i cena też do przyjecia! sos-y 3 rodzaje i do tego gratis!
andzia34-34

Postprzez shonya Pt, 6 sty 2012, 21:06

Jeszcze kilka(naście) postów wcześniej polecałam każdemu "Prego".
Dziś bym już tego nie zrobiła - nie mam poważniejszych uwag, natomiast odniosłam wrażenie, że zaczęło się typowo masowo podchodzić do jakości.
Ceny minimalnie wzrosły, jakoś niestety spadła, nie utrzymali poziomu.
A szkoda, wielka szkoda..
shonya

Postprzez AnkaSt So, 7 sty 2012, 07:12

Też się przejechaliśmy na kebabie na rynku w rybniku, jak dostaliśmy z mężem śmierdzące mięso to się nam odechciało kebabów już na długo. Co do tego jeszcze to te sosy co tam wlewają do tych kebabów to są paskudne, najgorszy ten czerwony i sałata też jakaś taka dziwna bo powinna być raczej kapusta czy coś a tu jest to bardziej jak do zapiekanki. Ale przede wszystkim śmierdzące mięso. Już nigdy tam nie wejdziemy i innym też radzimy uważać !!!!
AnkaSt

Postprzez edaa So, 7 sty 2012, 09:31

Witam a ja to bym polecila pizze z gruby benek:)a z prego tez byla super ale ostatnio sie pogorszyli...odradzam pizzerie oliwia ciasto za grube i malo skladnikow a kielbasa to chyba stara...jesli chodzi o kebab to na przeciwko placu wolnosci i focusa polecam:)
edaa

Postprzez adamb N, 8 sty 2012, 17:46

Chodzi Ci o tę budę z kebabami ?
...tę samą gdzie gołębie łaziły sobie wokół mięsa ?
Jeśli tak to gratuluję wyboru :mrgreen:
adamb

Postprzez edaa Pn, 9 sty 2012, 08:32

do Joseph i adamb no co wy kiedy zescie to widzieli?dawno tam nie jadlam ...ale faktycznie tam tak jest to juz tam nie kupie,,masakra
edaa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Imprezy ? co gdzie kiedy? Hobby i wolny czas