Pizzerie

Jeśli macie ciekawe informacje o odbywających się w mieście imprezach wydarzeniach ? piszcie co, gdzie, kiedy. Dzielcie się swoimi pasjami i sposobami spędzania wolnego czasu w Rybniku.

Moderator: Moderator

Re: skandaliczne zwyczaje obsługi w Pizzerii HAJDA !!

Postprzez ziupo Pn, 27 cze 2011, 16:46

Drugi "przypadek", aż dziw, że im się ten interes kręci. Być może są nastawieni głównie na wysyłkę?
Obrazek
ziupo

Postprzez Tomek Pn, 27 cze 2011, 18:38

Jeśli to prawda to mamy do czynienia z ewenementem na skalę światową. Proponuję to spisać i przekazywać z pokolenia na pokolenie bo pewnie długo nikt o takim numerze nie usłyszy. Klientom proponuję poszukać innego lokalu, a właścicielowi wakacje w Tanzani co by się nauczył obycia w śród dzikich - od czegoś trzeba przecież zacząć. Żarty, żartami ale to jest bardzo dziwne i jakoś nie potrafię tego niczym logicznym uzasadnić... może chcieli wcześniej zamknąć?
Tomek

Postprzez Arteks Pn, 27 cze 2011, 19:27

@triss - Lokal muszą prowadzić jakieś prostaki bez wyczucia. Jeśli oni tak traktują swoich klientów to zapewniam cię - ich lokal długo nie będzie istniał. Za duża konkurencja aby takie dziadostwo mogło się utrzymać. Najlepiej jak będziesz przekazywał wszystkim że nie warto odwiedzać Hajdy na forach i na "głuchy telefon" - przyniesie to lepszy skutek niż jakaż zabawa z instytucjami konsumenckimi.
Arteks

Postprzez majunia Wt, 28 cze 2011, 08:05

Cóż... Wy piszecie o skandalicznym zachowaniu a ja muszę powiedzieć coś wręcz odwrotnego. Byliśmy tam przy okazji spaceru po parku, z psem i NIKT nie miał żadnego problemu, mimo, iż nie zamawialiśmy dużo (ot, jedna pizza i 2 piwka). Uprzejma pani kelnerka przyniosła nawet wodę na spodeczku dla psa.
Może akurat szefowa/żona/kierowniczka miała zły dzień?
Oczywiście to jej nie usprawiedliwia w żaden sposób, ale sami wiecie, że różnie to bywa.
PS. Jakość jedzenia zdecydowanie się pogorszyła...
majunia

Re: Pizzerie

Postprzez majunia Wt, 28 cze 2011, 08:09

Sylwii z autoreklamą serdecznie dziękujemy...
Zależy nam na wymianie opinii a nie reklamowaniu daremnych lokali, którym tak źle idzie, że trzeba im pomóc w marketingu.

Koniec końców wychodzi na to, że najlepszą pizzę zrobimy sobie sami... grubość ciasta jakie chcemy, ilość sosów sera i dodatków dokładnie taka jaka nas zadowoli...
majunia

Postprzez triss Cz, 30 cze 2011, 09:51

nie sądzę by godzina 19.00 w piątek była tą o której zamyka się lokal :]
triss

Postprzez Tomek Pn, 4 lip 2011, 15:17

majunia napisał(a):Koniec końców wychodzi na to, że najlepszą pizzę zrobimy sobie sami... grubość ciasta jakie chcemy, ilość sosów sera i dodatków dokładnie taka jaka nas zadowoli...

Tutaj się jednak nie zgodzę. Bez sporego doświadczenia (i dobrego pieca) ciężko zrobić dobrą pizze. Przynajmniej mi się nie udało, a kiepsko nie gotuję :D
Tomek

Postprzez Cyrrkonia Wt, 5 lip 2011, 11:11

no to porazka po calosci dali ciala ze szok a pizza taka sobie tam jest
Cyrrkonia

Postprzez Madlenne Wt, 5 lip 2011, 14:05

Totalna porażka...co to wogóle ma być? Pierwsze słyszę, żeby w ten sposób traktować klientów <wow>
Madlenne

Postprzez Shy_Lady N, 10 lip 2011, 05:31

z da grasso jadałam TYLKO kiedy mój ex miał zmianę inaczej się balam :(
Telepizza... za starego ananasa nie powinno sie płacić a tam niestety większość produktów jest stara :/
Hajda ma ogólnie dobre tylko jakoś do końca przekonać się nie mogę.
Kiler... Cóż ciasto cienkie, czas oczekiwania w lokalu przy ruchu bliskim 0 (auto stało na parkingu cały czas) ok 50 MINUT!! Do tego jakaś obsługa nie za bardzo kompetentna.
W Dominium smakowała mi jakieś 5 lat temu i to nie dlatego, że sama ją robiłam tylko przepis na ciasto był inny.

Teraz nie zostaje mi nic innego jak robić sobie samodzielnie ;)
Shy_Lady

Postprzez adamb So, 16 lip 2011, 16:57

Przyłączam się do mahe - kiedyś to był fajny lokal, można było wypić piwko przy ognisku usmażyć sobie samemu kiełbaskę, posiedzieć pogadać była fajna atmosfera.
Teraz omijam ten przybytek szerokim łukiem... a dobrej pizzerii w Rybniku po prostu (jak dla mnie) nie ma.
adamb

Postprzez gossska So, 16 lip 2011, 22:41

ja jdałam ostanio z dominum... masakra, nie smakowała mi wogóle.... kiedys pare lat temu była dobra...

a ta pizzeria prego? był tam ktos?? o i jeszcze widziałam jakąś nowa pizzeria gruby benek,
gossska

Postprzez majunia Pn, 18 lip 2011, 12:29

Mój brat był ostatnio u "Benka" i stwierdził, że fast foodem tam można się najeść i nawet niedużo zapłacić. Pizzy jeszcze niestety nie kosztowaliśmy, ale jak dotąd nikt ze znajomych się nie skarżył. Jesli ktoś z forumowiczów już tam był, to proszę o opinię :)
majunia

Postprzez TooSlow Pn, 18 lip 2011, 15:48

w Grubym Benku bardzo dobra pizza, nie wiem jak fast foody, ale pizza super
TooSlow

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Imprezy ? co gdzie kiedy? Hobby i wolny czas