Dyskusje o miastach w regionie.

Dział poświęcony życiu powiatu rybnickiego. Piszcie o ważnych sprawach okolicznych gmin i miast.

Moderator: Moderator

Dyskusje o miastach w regionie.

Postprzez Vafel Cz, 10 cze 2010, 21:21

Ciekawe dlaczego przy okazji podzielenia forum, moderator powywalał połowę tematów. Na początek coś od naszych sąsiadów i ich Galeria Jastrzębie :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=1dewYSRNOzI
Vafel

Re: Dyskusje o miastach w regionie.

Postprzez Arteks Cz, 10 cze 2010, 21:50

Vafel - dzięki za linka. Uśmiałem się nieźle. To jest cały obraz Jastrzębia. Teraz chodzi o schody i to, że ludzie z nich nie umią korzystać ale 40 lat temu nowi mieszkańcy Jastrzębia nie wiedzieli do czego służy klozet i jak używać junkersa...

A swoją drogą nie ma w tym nic złośliwegojak napiszę, że jak słyszymy komunikat w Plazie albo F-P o źle zaparkowanym aucie to zawsze chodzi o auto SRB lub SJZ... ;) Nie wiedzą nawert jak prawidłowo zaparkować auto na nieco innym parkingu niż parking przed blokiem lub na wsi przed domem.
Ostatnio edytowano Cz, 10 cze 2010, 21:54 przez Arteks, łącznie edytowano 1 raz
Arteks

Postprzez LEMUR Cz, 10 cze 2010, 21:59

@vafel
Boki zrywać :mrgreen:
LEMUR

Postprzez Bialy Rekin_1 Wt, 10 sie 2010, 18:36

W Raciborzu powstanie galeria handlowa. Firma Echo Investment kupi działkę w centrum (Plac Długosza) za 8 mln.
A na pożegnanie jej przedstawiciele zapłacili mandat za złe parkowanie. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://www.nowiny.pl/artykul.php?a=show_art&ida=63062
Bialy Rekin_1

Postprzez UPR Wt, 10 sie 2010, 19:26

Centrum handlowe centrowi handlowemu nie równe. Zobaczymy co z tego wyjdzie
TRZY DRUŻYNY JEDEN KLUB, K.S. ROW AŻ PO GRÓB!
Cały ROW zawsze razem koszykarki, żużlowcy, piłkarze
UPR

Postprzez Bialy Rekin_1 Śr, 22 wrz 2010, 16:48

Galerii w Raciborzu jednak nie będzie.

http://www.nowiny.pl/artykul.php?a=show_art&ida=64774
Bialy Rekin_1

Postprzez Bialy Rekin_1 Pn, 4 paź 2010, 19:06

W Wodzisławiu Platforma Obywatelska w wyborach poparła obecnego prezydenta Mieczysława Kiecę. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

http://www.nowiny.pl/artykul.php?a=show_art&ida=65117
Bialy Rekin_1

Postprzez Don C. Pn, 21 lut 2011, 21:49

Już drugi dzień pod rząd w Dzienniku Telewizyjnym pokazują Jastrzębie i wstyd jaki przynieśli jego mieszkańcy regionowi jeżdżąc starym kabrioletem przebrani za ...papieża i jego ochronę. :? Podobno jest to na you tube.Może ktoś wrzucić to chamstwo?
Don C.

Postprzez Mr.P Pn, 21 lut 2011, 23:11

Kod: Zaznacz cały
http://www.youtube.com/watch?v=bEfu1fCsYY0

tu to masz, nie wiem z czego ta cała afera :|
Mr.P

Postprzez kurier Pn, 21 lut 2011, 23:18

kolego Don C. - nie sądzę abyś nie potrafił obsługiwać youtube - toż to dziecinnie proste. Może nawet Jarek Kaczyński dałby radę jakby mu ktoś wytłumaczył. Wpisz sobie w wyszukiwarkę youtube papamobile.
A jeśli chodzi o mnie to ja podziwiam tych chłopaków z Jastrzębia za poczucie humoru! Uśmiałem się nieźle widząc cały filmik bo proklerykalna polska telewizja puściła tylko fragment. Oczywiście odszukałem sobie cały film na youtube i się ubawiłem. To za komuny władza bardzo często pozwalała w komediach śmiać się z basurdów PRL, a jak ktoś nabija się z absurdalności papamobile w którym biały człowiek jest wożony w aucie klatce jak jakiś postument z muzeum z biegającymi wokół ochroniarzami - to ma ponieść za to karę? Dlaczego niektórym decydentom w tym także dyrektorce tej szkoły brakuje poczucia humoru?
Na całą Polskę poszła fama, że młodzi ludzie w Jastrzębiu są odważni i nabijali się z czegoś z czego nabija się większość ludzi tylko boi się do tego przyznać ;) Purpuraci kościelni niestety są karykaturalni...
A co sądzą o tym inni rybniczanie? Ja uważam że była to świetna promocja Jastrzębia które przeciętnemu Polakowi kojarzy się zazwyczaj tylko z wypadkami na kopalniach bo wtedy jest o nim głośno.
kurier

Postprzez Don C. Wt, 22 lut 2011, 20:28

No dzięki za objaśnienie mi w jakim miejscu na you tube są jastrzębskie klimaty http://www.youtube.com/watch?v=fFx4B_xhV6U Faktycznie piękna promocja Jastrzębia :roll: Nie dziwi teraz,że zrobili tam sporą galerię ale bez kina.Po co takim ludziom kultura?Wystarczy 0,7 litra i czipsy. :P
Ci z filmiku co ciekawe chodzą do szkoły im Jana Pawła 2.Jak ich pokazywali w tv,to przepraszali i jakoś już zabawowi nie byli.
"Biały człowiek jest wożony w aucie klatce" -nie zauważyłeś,że jest tak od zamachu na J.P.2 ? Żeby kolejnego islamistę nie kusiło wziąść pistolet i strzelić.
kurier-nie musisz być zakochany w księżach,ale szacunek papieżowi chyba się należy.No chyba,że jesteś satanistą co nocami biega po cmentarzach i opie**** nagrobki.I chyba nie twierdzisz,że jesteś rybniczaninem? :shock: Nie słyszałem jeszcze,żeby rybniczanin chwalił Jastrzębie. :lol:
Don C.

Postprzez kurier N, 6 mar 2011, 22:21

Jestem przylepionym rybniczaninem i nie mam powodów aby o jakimkolwiek miejscu mówić źle. Nie jestem satanistą ale nowoczesnym człowiekiem któremu księża nie są do niczego potrzebni tym bardziej, że to pijawki które drążą budżet naszego kraju jak mało kto. W czasach PRL włodarze mieli chyba większą powściągliwość i cechowała ich większa oszczędność niż czarnych pasibrzuchów obecnie. Zerknij do BIP do jakiegokolwiek miasta w Polsce. Kryzys w pełni. Na nic nie ma kasy, a w prawie każdej gminie i mieście czarni dostali kasę pod pretekstami różnych bezsensownych uryczystości. A te chłopaki z Jastrzębia zostały potraktowane gorzej niż niejeden przestępca mimo, że zrobiły coś śmiesznego lub głupiego. No ale nie ma się co dziwić. Polska to kalifat kościelny. Dziwię się jeszcze, że nie stosuje się tu publicznej chłosty jak postąpionoby w Iranie.

A
kurier

Postprzez AlicjaeR N, 6 mar 2011, 22:52

Don C. napisał(a):Już drugi dzień pod rząd w Dzienniku Telewizyjnym pokazują Jastrzębie i wstyd jaki przynieśli jego mieszkańcy regionowi jeżdżąc starym kabrioletem przebrani za ...papieża i jego ochronę. :? Podobno jest to na you tube.Może ktoś wrzucić to chamstwo?

a cóż to za wstyd ?? bo nie rozumie ...wstydzić to powinni się Ci co na siłę chcą być bardziej papiescy od papieża ...dyrektorka tej szkoły i jej podobni ,młodzi w ten sposób nie tylko pokazali w krzywym zwierciadle coś co dzieje się na naszych oczach ,pokazali też to ,że mają prawo mieć własne zdanie na wiarę , kościół i temu podobne
a cały ten szum wokół tego zupełnie jest niepotrzebny
AlicjaeR

Postprzez Don C. Pn, 7 mar 2011, 19:02

Dziewczyno,o czym Ty piszesz?Co oni pokazali niby mądrego i żartobliwego?Widziałaś kiedyś Jana Pawła 2 jak leży nawalony :?: :!: Jak chcieli jaja se zrobić,to mogli przebrać się wszyscy za księży,albo biskupów i tematu by zbytnio nie było.Jednak z papieżem przegięli i to zdrowo!
Don C.

Postprzez dr Becker Pn, 7 mar 2011, 20:26

W którym miejscu tam była mowa o JPII? Szkoda chłopaków, teraz za ten happening/żart oberwą od katolickich fundamentalistów bardziej niż Pomarańczowa Alternatywa od MO. :(
dr Becker

Następna strona

Powrót do Z powiatu rybnickiego i regionu