Jaki najlepszy weterynarz w centrum?

Chcesz podzielić się problemami dzielnicy w której mieszkasz? Masz ciekawy pomysł lub inicjatywę, którą chcesz zarazić sąsiadów? To dobre miejsce!

Moderator: Moderator

Jaki najlepszy weterynarz w centrum?

Postprzez shania N, 12 wrz 2010, 08:06

Witam, chciałabym się dowiedzieć jakiego weterynarza polecacie w centrum miasta? Mam małe zwierzątko od pewnego czasu a mieszkam w centrum.
Z góry dziękuję za opinie.
shania

Re: Jaki najlepszy weterynarz w centrum?

Postprzez Przemek22 N, 12 wrz 2010, 11:24

Ja kilkanaście razy byłem na zabiegach z psem i kotem u wete koło straży pożarnej na Św.Józefa.Nigdy jakoś nie miałem zastrzeżeń. Zwierzaki do tej pory biegają i mają się dobrze.

Pozdrawiam
Przemek22

Postprzez juventina_ N, 12 wrz 2010, 12:29

Polecam lek. wet. Jacka Żaka, ma gabinet całodobowy na Młyńskiej 26, bardzo dobry lekarz i fajny człowiek... w nagłych wypadkach nie odmawia wizyt domowych nawet w środku nocy, dla mnie osobiście to duży komfort..
juventina_

Postprzez majunia N, 12 wrz 2010, 18:13

Niedaleko TESCO, niestety nie znam nazwy ulicy jest najstarsza chyba w Rybniku lecznica dla zwierząt. Tam jest dr Józef Szczekała. Najlepszy wet w okolicy. Zawsze można zadzwonić i się umówić, ja przy każdej wizycie mam milion pytań, pan doktor cierpliwie odpowiada, pomaga, tłumaczy. Super, no i mój piesio się go nie boi, bo ma "rękę" do zwierząt.
majunia

Postprzez shania Pn, 13 wrz 2010, 08:36

Dziękuję za udzielone odpowiedzi, napewno z którymś z tych weterynarzy się skonsultuje :)
shania

Postprzez Shy_Lady Pn, 13 wrz 2010, 09:16

Ja polecam przychodnie na ulicy Smolnej /Krzyżowej
Chodzę tam od pierwszego dnia istnienia przychodni i strasznie sobie chwalę. Leczyłam nie tylko psa ale i inne małe zwierzątka na których ŻADEN inny weterynarz się nie zna! Świetne podejście do zwierząt (moje psy na prawdę chętnie chodzą na wizyty ;) ).
URATOWALI oczy suczki mojej mamy! Personel jest świetnie przygotowany do leczenia wszelakich zwierzątek ;)
i UWAGA leczą zwierzęta EGZOTYCZNE! Jako Jedyni w Rybniku.

Weta na Słowackiego (koło TESCO) nie polecam. Nie mają tam ręki do zwierząt, mój pies w stanie agonalnym dostał 2xadrenalinę i nikt nie poinformował mojego szwagra, ze pies MUSI leżeć i nie wolno mu się ruszać bo nie przeżyje... I psu skrócili cierpienie już następnego dnia właśnie na Smolnej.
Moim daniem nie jest to przychodnia godna polecenia! Już pomijam fakt, że za podane leki zapłaciłam 250zł! Gdzie ich wartość to ok 50zł i tyle zapłaciłabym u każdego innego weta :/
Jeśli idzie się z małymi zwierzątkami (gryonie) wet najchętniej usypia, nie leczy :/
Shy_Lady

Postprzez AlicjaeR Pn, 13 wrz 2010, 13:34

No to ja napiszę może z doświadczenia moich 3 psów ... wszystkie 3 jeśli były poważnie chore leczyłam poza Rybnikiem ...akurat u Dr.Szwarca nie byli w stanie pomóc :roll:
Paciorkowca w uchu spanielki w Klinice Katowice-Brynów
Pozostałe 2 psy Gliwice Klinika całodobowa na Toszeckiej i Klinika w Siemianowicach u dr.Aleksiewicza , w Żorach polecam doraźnie dr.M.Kuchtę.
AlicjaeR

Postprzez Shy_Lady Wt, 14 wrz 2010, 12:10

AlicjaeR a powiedzieli, że nie są w stanie pomóc? Czy chcieli leczyć za wszelką cenę?
Shy_Lady

Postprzez AlicjaeR Wt, 14 wrz 2010, 13:17

Shy_Lady napisał(a):AlicjaeR a powiedzieli, że nie są w stanie pomóc? Czy chcieli leczyć za wszelką cenę?

próbowano ale bezskutecznie
Ostatnio edytowano Wt, 14 wrz 2010, 16:58 przez AlicjaeR, łącznie edytowano 1 raz
AlicjaeR

Postprzez majunia Wt, 14 wrz 2010, 15:26

Ja napisałam o konkretnym człowieku :) Jacy są pozostali, nie wiem, bo moja spanielka ich nie uznaje.
majunia

Postprzez aronis Śr, 29 wrz 2010, 17:37

Serdecznie polecam poradnie na ul.Krzyżowej, w szczególności dr Sobika(okulistyka - jedyny, który podejmuję się skomplikowanych zabiegów) ,uratował oczy mojego psa, ale z tego co wiem to Szwarc jest dobry chirurgiem.Profesionalne podejście i zaangażowanie .Robią wszystkie możliwe badania, maja kilka oddziałów, pracownicy są bardzo życzliwi.
Nie polecam poradni przy Słowackiego - kiedyś zabili mi tam papugę, "rzeźnik" na siłę spędzał jej jajko, uszkadzając wew. narządy.Z litości ją usypał inny lekarz.A wracając do
tej poradni to słyszałem, że Ci "weterynarze" kiedyś byli badaczami mięsa w nieistniejących zakładach mięsnych - nie mieli i nie mają pojęcia o leczeniu zwierząt.
aronis

Postprzez majunia Pn, 11 paź 2010, 17:31

Po Waszych wypowiedziach zaczęłam zastanawiać się czy ten wet na Słowackiego to dobry pomysł. Chciałabym wysterylizować roczną suczkę w typie cocker spaniela i wolałabym oddać ją w ręce kogoś odpowiedzialnego, kto mi nie powie "Suka zdechła. Do widzenia"
majunia

Postprzez AlicjaeR Pn, 11 paź 2010, 18:50

majunia napisał(a):Po Waszych wypowiedziach zaczęłam zastanawiać się czy ten wet na Słowackiego to dobry pomysł. Chciałabym wysterylizować roczną suczkę w typie cocker spaniela i wolałabym oddać ją w ręce kogoś odpowiedzialnego, kto mi nie powie "Suka zdechła. Do widzenia"

zależy skąd jesteś , to podam namiary
AlicjaeR

Postprzez majunia Pn, 11 paź 2010, 21:46

Chwałowice
majunia

Następna strona

Powrót do Życie w dzielnicach i na osiedlach