Magazyn do firmy

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

Magazyn do firmy

Postprzez rybniczanqa Cz, 6 sie 2020, 13:51

Macie może jakieś porady czym kierować się przy wyborze?
rybniczanqa

Re: Magazyn do firmy

Postprzez funt N, 16 sie 2020, 12:18

Bez znaczenia jaki rodzaj biznesu prowadzimy musimy mieć na uwadze jedno - współczesna gospodarka magazynowa spełnia bardzo ważną funkcję. Magazyn jest integralną częścią łańcucha logistycznego. Funkcjonowanie całego procesu magazynowania głównie zależy od prawidłowo spełnionych warunków organizacyjnych. Najważniejsza jest eleminacja źródeł nieefektywności procesów magazynowych, przyczynając się w ten sposób do znacznych oszczędności. Decydując się na skorzystanie z danej oferty, przeanalizujmy jak prezentuje się logistyka magazynowania na podstawie przedstawionych wytycznych. Warto jest zebrać jak najwięcej opinii klientów z branży by mieć pewność, że wybraliśmy słusznie.
funt

Postprzez jjusti18 Śr, 9 wrz 2020, 10:56

Pewnie, że logistyka w firmie odgrywa bardzo ważną rolę. Ale w tych kwestiach warto postawić na profesjonalistów. Ja zauważyłam, że usługi firmy Ejko http://ejko.com.pl/ cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Oni oferują cały wachlarz najróżniejszych czynności jakie mogą wykonać na dowolnym towarze - oklejanie , przepakowanie, metkowanie, czy etykietowanie. Wszystko w zależności co potrzebujecie.
jjusti18

Postprzez Leti So, 19 wrz 2020, 09:57

Niewątpliwie istotne jest aby powierzchnia magazynowa (bez względu na metraż) była możliwie najlepiej dostosowana do potrzeb prowadzonej przez nas działalności. Bez względu na branże, wybierając powierzchnię magazynową powinno rozważyć się dwie najważniejsze cechy - przestrzeń magazynu jak również jego lokalizację. Akurat te dwa atrybuty stanowią istotne cechy dobrego magazynu każdej firmy. Ja takie zalety znalazłam w firmie https://www.7rsa.pl/o-firmie/historia w której wynajmuję powierzchnię na moje maszyny. Dla mnie to korzystniejsze, niż budowanie na nie hali. Zapewniam, że nie płacę za nią zbyt dużo. Obsługa tej firmy jest życzliwa i elastyczna, biorą po uwagę każdą moja sugestie, co mi się bardzo podoba, a do tego oferują uczciwe warunki wynajmu. Poza magazynem, wynajmuję u nich powierzchnie biurowe i też są naprawdę dobrze mi się tam pracuje.
Leti

Postprzez rox Śr, 21 paź 2020, 07:43

Profesjonalne hale magazynowe ma także w ofercie firma Frisomat. Poza standardowymi rozwiązaniami budują oni też specjalistyczne hale na potrzeby różnych branż. Więcej o tych halach magazynowych można dowiedzieć się na https://www.frisomat.pl/seria-pro/hale-rolnicze/hale-magazynowe/
rox

Postprzez tymonr Cz, 5 lis 2020, 10:52

Obsługa magazynu w firmie jest bardzo ważna. Jeśli musicie wystawiać dokumenty takie jak: WZ, PZ, PW czy RW, to warto zainwestować w program do fakturowania i magazynu.
tymonr

Postprzez tomek22 Pn, 9 lis 2020, 18:34

Końcówka zimy i początek wiosny (choć w dzisiejszych czasach przy tak ciepłych zimach to ma coraz mniejsze znaczenie) jest to okres kiedy planujemy wykonywać porządki w pobliżu domu, czy w przydomowym ogródku. Naturalnie, jak w dużej części domków jednorodzinnych w ich pobliżu znaleźć można powierzchnie które wymagają przeprowadzania okresowych prac konserwacyjnych. Jedną z takich prac, które należy wykonywać cyklicznie jest niewątpliwie mycie kostki brukowej. Jest to świetny zabieg, dzięki któremu nawierzchnia podjazdów, ścieżek czy alejek dostanie powiew świeżości i możliwość przedłużenia swojej dobrej kondycji, dzięki czemu unikniemy przeprowadzania potencjalnych kosztownych prac niezbędnych do odnowienia powierzchni i jej żywotności.
tomek22

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc