Gdzie kupić trampki dla dzieci

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

Gdzie kupić trampki dla dzieci

Postprzez hester Cz, 25 cze 2020, 10:16

Jak w temacie. Czy znacie jakieś dobre miejsca, w których mogę kupić trampki dla dzieci ? Na lato.

Jakie firmy polecicie?
hester

Re: Gdzie kupić trampki dla dzieci

Postprzez pep27 Cz, 25 cze 2020, 11:43

hester napisał(a):Jak w temacie. Czy znacie jakieś dobre miejsca, w których mogę kupić trampki dla dzieci ? Na lato.

Jakie firmy polecicie?

Polecam producenta trampek dla dzieci Befado. Dobra firma, ktora specjalizuje się w produkcji obuwia dla dzieci. Nie wiem gdzie w Rybniku mozna dostać ich buty, ale polecam zerknać sobie do sklepu Krasnal, mają tam wiele modeli obuwia dla dzieci tej firmy.
Trampki dla dziewczynek i chłopców muszą być nie tylko wygodne do noszenia, lecz także do zakładania. Jeśli Twoje dziecko jest już na tyle samodzielne, by sama wiązać obuwie, wybierz buty sznurowane tradycyjnie, jesli wiesz jednak,ze będzie zajmowało to jej zbyt wiele czasu, to najlepszą opcją będzie po prostu wybór butów zapinanych na rzepy.

No i liczy się równiez materiał. Jeśli kupujesz trampki na lato, polecam wybór przewiewnej tkaniny bo dziecku będzie w niej najwygodniej.
pep27

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc