Alkoholizm?

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

Alkoholizm?

Postprzez czarnyptak Wt, 21 kwi 2020, 12:57

Wiecie może jak pomóc osobie uzależnionej? Chciałbym aby z tego wyszła.
czarnyptak

Re: Alkoholizm?

Postprzez tomachel Wt, 21 kwi 2020, 14:09

A ona chce? Bo to jest najważniejsze. Jeśli tak, zgłoś się do specjalistów. W Krakowie jest to ten ośrodek leczenia uzależnień, w innych miastach też jest takich sporo. Pozdrawiam, życzę dużo samozaparcia i powodzenia!
tomachel

Postprzez rybciaa Cz, 15 paź 2020, 16:58

Wydaje mi się, że w takim przypadku bardzo ważny może okazać się detoks alkoholowy. Bo jednak bez tego alkoholik nie da sobie rady z wyjściem z takiego nałogu. Bardzo dobrym ośrodkiem jest ośrodek Detoks Fenix w Warszawie. Myślę, że w przypadku alkoholizmu będzie to najlepsze rozwiązanie. Dlatego też weź przekonaj alkoholika aby zrobił ten pierwszy krok i zapisał się na odwyk
rybciaa

Postprzez bartekmed So, 31 paź 2020, 18:07

Jeżeli chodzi o Rybnik to raczej nie kojarzę jakiejś kliniki leczenia alkoholizmu, ale wiem ze w Katowicach jeden ze swoich oddziałów ma specjalistyczna przychodnia Nasz Gabinet. Od 20 lat pomagają ludziom, w swojej ofercie maja wszywki alkoholowe, detoks alkoholowy oraz terapie. Sprawdź ofertę i w razie potrzeby zadzwoń w sprawie konsultacji. https://nasz-gabinet.pl/katowice/
bartekmed

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc