ława czy stół

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

ława czy stół

Postprzez Dvv Pn, 13 kwi 2020, 12:03

Mam prośbę czy ktoś mógłby mi doradzić w wyborze pomiędzy ławą a stołem. Mam bardzo mały pokój dzienny (14m2) w którym mam stół z 4 krzesłami- mieszkamy we 2 i doszłam do wniosku że nie do końca się sprawdza i nie jest na tyle wykorzystywany. Posiłki razem jemy głównie w weekendy. W pokoju mam też sofę i zastanawiałam się czy nie kupić ławy do niej ale takiej wyższej (wiem że tu może być problem), bądź innego stołu i obciąć nogi i z niej korzystać. Ciekawa jestem czy to się sprawdzi i czy będzie na tyle wygodne że nie będę żałować. Dodam że nie mam miejsca kuchni nawet na składany mały stolik taki montowany do ściany. Może mi ktoś podpowie co się bardziej sprawdza, nie chciałabym raczej mieć ławy i stołu na 2 osoby to już za dużo na tak mały pokój.
Dvv

Re: ława czy stół

Postprzez hester Pn, 20 kwi 2020, 11:05

W poprzednim mieszkaniu mieliśmy ławę zamiast stolu i w obecnym jednak postawilismy na stól. Stół jest znacznie wygodniejszy, szczególnie jak przychodzą do Ciebie goście ( wcześniej musieli siedzieć po japońsku czyli na podłodze wokół ławy).
Stół jest znacznie bardziej komfortowy również przy spożywaniu codziennych posiłków.

Zerknij sobie na stoły w ofercie firmy Stolvero. Firma oferuje stoły z prawdziwego drewna. Taki stól moze będzie i droższy od stołu wykonanego z płyty ale bedzie za to o wiele lepszej jakosci.
hester

Postprzez Pejuna Pn, 20 kwi 2020, 13:19

Też wybrałabym stół. Zawsze można zakupić taki składany, który normalnie ma wymiary standardowej kawowej ławy, ale można rozłożyć go do rozmiarów stołu rodzinnego.
Pejuna

Postprzez Zosia_K Pn, 27 kwi 2020, 10:35

A może ławostół? To bardzo praktyczne połączenie stołu ze stolikiem kawowym. Zawsze jest opcja do wyboru.
Zosia_K

Postprzez AllenTyson Śr, 20 maja 2020, 08:10

Moim zdaniem stół jest lepszą opcją! Tak ja to widzę!

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc