Ubezpieczenie

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

Ubezpieczenie

Postprzez michal2468 Cz, 12 gru 2019, 18:24

Możecie mi polecić jaką znajomą firmę ubezpieczeniową?
michal2468

Re: Ubezpieczenie

Postprzez layla Cz, 12 gru 2019, 18:26

Ja skorzystałam https://kioskpolis.pl/kalkulator-oc-ac/ tutaj znajdziesz dużo ciekawych ofert ubezpieczeń. Jest też na tej stronie kalkulator który okazał się dla mnie bardzo pomocny. Koniecznie zajrzyjcie bo bardzo fajna opcja. Ja skorzystam znalazłam i kupiłam super ubezpieczenie.
layla

Postprzez OECompensa Śr, 8 kwi 2020, 11:24

Dobra polisa powinna składać się z kilku podstawowych elementów: ochrony mienia na wypadek zdarzeń losowych (m.in. przepięcie, pożar), kradzieży z włamaniem, a także z OC w życiu prywatnym (np. gdy zalejemy sąsiada, ubezpieczyciel wypłaci za nas odszkodowanie) i assistance (pomoc fachowców, np. ślusarza czy hydraulika). Kluczowe przy wyborze ubezpieczenia jest ustalenie sum, do których ubezpieczyciel będzie nas chronił. Trzeba zwrócić uwagę, aby podana w polisie wartość mieszkania i jego wyposażenia nie była niższa niż w rzeczywistości. Jeżeli nie jest Pan pewny, jakie elementy ochrony wybrać, polecam zakup u doradcy, który na pewno odpowie na wszystkie pytania. Więcej o ubezpieczeniu mieszkania przeczyta Pan także na stronie internetowej www.compensa.pl.
OECompensa

Postprzez rybciaa Cz, 1 paź 2020, 12:36

Ubezpieczenie jest bardzo ważne dlatego też warto zainwestować w bardzo dobre i takie konkretne ubezpieczenie. Ale nie zawsze doczytamy wszystkie druczki a potem pojawia się problem. Bo moja przyjaciółka miała wypadek i nie mogła wywalczyć odszkodowanie od ubezpieczyciela. Chcąc jej jakoś pomóc znalazłam tę stronkę https://wieksze-odszkodowanie.pl/odszkodowania/ dzięki której dowiedziałam się wielu ważnych informacji no i firmę która się tym zajmie w jej imieniu
rybciaa

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc