W jaki sposób dbacie o zdrowie?

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

W jaki sposób dbacie o zdrowie?

Postprzez pep27 Cz, 28 lis 2019, 11:13

W jaki sposob dbacie o zdrowie?

Czy uprawiacie aktywność fizyczną?
pep27

Re: W jaki sposób dbacie o zdrowie?

Postprzez hester Pt, 29 lis 2019, 07:52

pep27 napisał(a):W jaki sposob dbacie o zdrowie?

Czy uprawiacie aktywność fizyczną?

Mam pracę siedzącą tak więc uprawiam. Po wielu godznach w pracy jeśli nie będę się ruszał to będzie mnie bolal kręgosłup a nie jest to zdecydowanie nic przyjemnego... Tak wieć ruszam się ;)
jeżdźę na rowerze
biegam
chodzę na długie spacery ( zarówno latem oraz zimą, bez znaczenia jaka jest pogoda, muszę wybrac się na dłuzszy spacer)

Podobnie do aktywności fizycznej namawiam swoje dzieci. Uważam ,ze dzieciaki w dzisiejszych czasach również mają zbyt mało ruchu https://airo.fun/park-trampolin/zajecia ... dla-dzieci

Warto zorientowac się czy nie ma w okolicy jakichś dobrych zajęć sportowych.
hester

Postprzez balerina Pt, 29 lis 2019, 18:18

Ja staram się przede wszystkim aktywny prowadzi tryb życia i zdrowo też jadać, ale wiecie jak jest. Czasami i tak nas dopadnie jakieś choróbsko. Na szczęście o wielu chorobach można się dowiedzieć w sieci. Zobaczcie na ten https://www.kcmclinic.pl/pl/dla-pacjent ... j,400.chtm poradnik w który znajdziecie informacje o kamicy nerkowej.
balerina

Postprzez 77Monia So, 30 lis 2019, 17:10

Wdychamy popiół z kominów sąsiadów.
77Monia

Postprzez marys76 Pn, 2 gru 2019, 06:37

Regularne rypańsko !!!
marys76

Postprzez zwinka055 N, 2 lut 2020, 16:09

przede wszystkim zdrowa dieta moim zdaniem, aktywność fizyczna zaraz po niej :) ja lubię chodzić na siłownię, grać w squasha :)
zwinka055

Postprzez michalgoryl N, 22 mar 2020, 15:16

Hej wszystkim gdzieś tu polecał pewną stronę wcześniej,wszedłem tam i maja bardzo dużo fajnych specyfików. Kupiłem na próbę to co polecają w tym artykule Oxandrolon i po miesiącu już widać efekty :) Schodzi ładnie z brzusia i do tego mięśni przybywa
michalgoryl

Postprzez layla Pt, 8 maja 2020, 14:39

Polecam Wam https://www.deuclinic.pl/ - jest to gabinet kosmetyczny , gdzie znajdziecie usługi medycyny estetycznej . W jaki sposób Wy dbacie o swoje ciało ? Czy korzystacie z takich zabiegów ? A jesli tak, to z których i dlaczego ?
layla

Postprzez rybciaa Wt, 12 maja 2020, 18:46

Z tego co wiem to jest wiele różnych możliwości jeśli chodzi o dbanie o zdrowie. I każdy robi to na swój własny sposób. Jednak niektórych rzeczy nie jesteśmy w stanie ominąć i musimy barć jakiś probiotyk. Tylko na jaki się zdecydować skoro jest ich aż taki wybór? Zależy nam na jak najlepszym i skutecznym. W takim przypadku mi bardzo pomógł ten artykuł https://dbam-o-siebie.pl/najlepszy-priobiotyk Polecam go każdemu kto chce siedzieć na temat probiotyków coś więcej
rybciaa

Postprzez HCohen1955 Cz, 4 cze 2020, 13:10

ja już jakiś czas temu postawiłam na catering dietetyczny i jestem bardzo zadowolona. Posiłki są smaczne, różnorodne no i dostarczane pod same drzwi. Nie martwię się zakupami, ani czasem, który musiałabym spędzić w kuchni. Jem zdrowo i zdrowo chudnę :)
HCohen1955

Postprzez JohnPhilby Wt, 23 cze 2020, 10:28

Najlepiej uprawiać sport i przestrzegać dietę!

Postprzez Tomek41 N, 19 lip 2020, 13:37

Polecam naturalne metody wspierające zwalczanie różnych dolegliwości. Ja np. korzystam z CBD czyli związku naturalnie występującego w konopiach. Biorę go na redukcję stresu i przynajmniej dla mnie regularne stosowanie przynosi efekty. Można go przyjmować na różne sposoby, ja zdecydowałem się na waporyzację. Polecam zainteresowanym przeczytanie artykułu jak waporyzować susz konopny CBD ? Znajdziecie tam wiele ciekawych informacji, które w mojej ocenie kompletnie wyjaśniają cały proces.
Tomek41

Postprzez konciar Pt, 21 sie 2020, 13:16

Ja dbam o zdrowie przestrajając właściwej diety. Poczytajcie sobie sami https://ogarnijhashimoto.pl/dieta-w-cho ... -tarczycy/ Od tego momentu jest zdrowy.
konciar

Postprzez balerina Pt, 21 sie 2020, 18:40

Tak, dbam- jem zdrowo, trenuje i odwiedzam, chociaż raz na jakiś czas lekarzy. Teraz czeka mnie kolejna wizyta, ponieważ często swędzą mnie oczy i kicham. Może to alergia? Nie wiem i nie będę nawet strzelać. W każdym razie dobry alergolog warszawa na pewno mi powie.
balerina

Postprzez Krzysianowski Śr, 2 wrz 2020, 13:33

Również cierpię na dolegliwość 21 wieku jaką jest alergia i również uczęszczam do alergologa w Bytomiu. Jestem tam średnio raz, maksymalnie dwa razy do roku i zawsze wszystko jest ok, także mogę spokojnie polecić.
Krzysianowski

Następna strona

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc