Soczewki kolorowe

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

Soczewki kolorowe

Postprzez pep27 Pt, 22 lis 2019, 10:56

Chcę wypróbować na oczach soczewki kolorowe.

Doradzicie jakich firm soczewki kupować oraz gdzie konkretnie?

I czy mozna dostać je od ręki? Czy takie soczewki pozwalają na dobranie krzywizny?
pep27

Re: Soczewki kolorowe

Postprzez Dvv Pt, 22 lis 2019, 14:14

Ja noszę soczewki Jonsona zmieniające kolor i jeśli dobrze pamiętam to mają one jedną krzywiznę. Ja na odbiór soczewek czekam około 2 dni. Sklepy nie zamawiają na zapas soczewek wszystkich firm, kolorów, krzywizn itd. bo nie wiedzą czy będą chętni na nie, dlatego czasami trzeba poczekać 2 dni na odbiór. Polecam tak poza tym wybrać się do jednego z salonów Trendy Opticians:
https://trendyopticians.pl

Powinni Ci w nim dobrać odpowiednie soczewki. Czasami trzeba przetestować kilka firm zanim znajdzie się odpowiednie dla siebie. Jeśli nie chcesz drastycznej zmiany koloru oczu, możesz zdecydować się na soczewki, które podkreślają kolor oczu a niekoniecznie go zmieniają.
Dvv

Postprzez Leti Pt, 17 kwi 2020, 14:18

Warto, fajna sprawa takie soczewki. Ja lubię też sobie od czasu do czasu zmieniać kolory - zielony, niebieski, czarny i naprawdę można uatrakcyjniać do woli, oczy wyglądają ślicznie :) Jeśli chcesz kupić takie soczewki w dobrej jakości to polecam sklep https://optiland.pl/ Mnóstwo fajnych modeli soczewek, bardzo duży wybór odcieni.
Leti

Postprzez Pejuna Pn, 20 kwi 2020, 13:22

Pierwsze można dobrać z pomocą dobrego optyka, warto też eksperymentować, szczególnie na początku przygody z soczewkami.
Pejuna

Postprzez AllenTyson Cz, 28 maja 2020, 14:32

Te soczewki to jest naprawdę bardzo fajna sprawa. Warto o tym wszystkim pomyśleć. Soczewki są bardzo przydatne bo chronią wzrok.

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc