mini przedpokój - jak urządzić

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

mini przedpokój - jak urządzić

Postprzez Zosia_K Wt, 5 lis 2019, 10:17

Szukam pomysłów na mój mini przedpokój. Metraż 2,2m znacznie zmniejsza pole do popisu, a jak potrzebuję ustawić tam szafę, lustro i ławeczkę/krzesło. Macie jakieś pomysły jak to rozwiązać?
Zosia_K

Re: mini przedpokój - jak urządzić

Postprzez zwinka055 Pn, 10 lut 2020, 14:38

bardzo ciężko jest z takim niewielkim metrażem, ja u siebie też nie miałam zbyt dużego pola do opisu :) w dodatku, że korytarze, przedpokoje są zazwyczaj nie tylko małe, ale też ciemne :) ja przy remoncie się wspierałam poradnikami z różnymi fajnymi trikami, na przykład https://trafionyzakup.pl/9-porad-jak-optycznie-powiekszyc-pokoj/ :) postawiłam na duże lustra na dwóch ścianach, dobre oświetlenie, bo to też powiększa pomieszczenie :) i oczywiście staram się nie zagracać zbyt dużą ilością mebli i dekoracji :)
zwinka055

Postprzez Zosia_K Pn, 17 lut 2020, 14:25

Bardzo dziękuję Ci za pomoc, ale udało mi umeblować już mój malutki przedpokój. Ostatecznie żeby nie zagracać wybrałam standardową, a przy tym bardzo pojemna garderobę. Teraz przede mną kolejny challange - remont korytarza. Oczywiście to równie wąska kiszka jak mój przedpokój, macie dla mnie jakieś pomocne rady?
Zosia_K

Postprzez michal2468 Pn, 24 lut 2020, 16:32

Jeżeli planujecie zmienić coś w swoich wnętrzach domów oraz mieszkan, to polecam Wam serdecznie oświetlenie szynowe . Remontowałem ostatnio kuchnię oraz łazienkie i skorzystałem z ich oferty. Paski ledowe świetnie spełniają swoja role, a lampy cudownie się prezentują .
michal2468

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc