Problem z laptopem

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

Problem z laptopem

Postprzez spotlajt Pn, 26 lis 2018, 14:23

Pewnie nie tylko ja mam czasami ten problem że laptop zaczyna się przegrzewać. Mój prawie już był w serwisie, spróbowałem jednak jeszcze swoimi siłami go wyczyścić zgodnie z radami https://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-jak-wyczyscic-laptop.bhtml okazało się że pomogło a mi dzięki temu udało się zaoszczędzić trochę grosza za taką usługę w serwisie.
spotlajt

Re: Problem z laptopem

Postprzez rokowa02 Pn, 26 lis 2018, 16:46

Wystarczy kupić sprężone powietrze i porządnie wydmuchać z kurzu takiego lapka
Niewiasta piękna a głupia - jest jak kolce złote w pysku świni.
Sprawdź cennik usług remontowych kraków i dowiedz się ile kosztuje remont
rokowa02

Postprzez dr Becker Śr, 28 lis 2018, 18:41

Po dłuższym używaniu sprężone powietrze nie wystarcza, ja co parę lat oddaję do serwisu na gruntowne czyszczenie i wymianę pasty termoprzewodzącej.
dr Becker

Postprzez Frankys Wt, 3 mar 2020, 09:01

Najbardziej przyspiesza pracę laptopa wymiana dysku HDD na SSD. Tu masz więcej informacji jak prawidłowo dobrać SSD do laptopa https://scrascom.pl/dysk-ssd-do-laptopa Najważniejsze, to wybór prawidłowego łącza. Trzeba też pamiętać, że Windows 10 potrzebuje obecnie aż 50GB, czyli 120GB to absolutne minimum
Frankys

Postprzez mateusz_marcinkowski94 Cz, 5 mar 2020, 14:46

Jak już wyczyścisz lapka to warto też zainwestować w podkładki chłodzące, nie jest to idealne rozwiązanie ale lekko zmniejsz temperatury osiągane przez laptopa :wink: Często można takie znaleźć na promocjach w biedronakch czy innych super marketach :D

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
osk bytom
mateusz_marcinkowski94

Postprzez kamieniarzeinfo Śr, 11 mar 2020, 11:31

Jak już to lepiej go oddać do pewnej i dobrej firmy i jak się zna narzeczy to tak wyczyści i spoleruje radiator że będzie się nie grzał tak mocno.
kamieniarzeinfo

Postprzez klarakamien Śr, 18 mar 2020, 13:49

czasem warto online poszukać przyczyny bo u mnie np. była błędna aktualizacja i coś się z nim działo ale poczytałam poklikalam i hula:)
klarakamien

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc