InPost - ostrzegam

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

InPost - ostrzegam

Postprzez ostrzegam.pl Wt, 9 maja 2017, 18:36

Ostrzegam wszystkich przed korzystaniem z usług inpost.
To się ostatnio z nimi dzieje to jakaś kpina.
Podkreślę na wstępie, że do tej pory korzystałem z ich usługi bardzo je sobie chwaliłem, niestety ostatnio najpierw zgubili mi przesyłkę a dziś taka sytuacja przy próbie nadania przesyłki Allegro Inpost:
Najpierw odwiedziłem punkt blisko rynku - nie potrafili przyjąć przesyłki, nawet technicy z infolinii (stracone 30 minut) nie rozwiązali problemu.
Potem pojechałem do punktu na Chabrowej, który jak się okazało wypowiedział umowę
Następnie udałem się do kolejnego punktu wskazanego na stronie inpost - pod wskazanym adresem gdzie miał być sklep spożywczy nic nie istnieje.
Zadzwoniłem na infolinię i skierowano mnie do "Centrali" na Gliwickiej 211 gdzie "pocałowałem klamkę" bo nie ma tam po nich śładu.
W końcu osoby postronne powiedziały, że mają punkt w Kłokocinie - okazało się że to ich obecna "centrala" - tak profesjonalna, że nadając przesyłkę nie dostałem żadnego potwierdzenia, a na moje żądanie Pani napisała mi od ręki że przyjmuje przesyłkę i się podpisała - nie umieściła nawet numeru przesyłki.

Najgorsze jest to, że ogólnie panuje chaos, nikt nic nie wiem, gdy dzwoniłem na infolinię to twierdzili najpierw że centrala jest na Gliwickiej, a potem że najbliżej przesyłkę można nadać... .w Katowicach!

Tak więc zamiast szybko i wygodnie straciłem kilka godzin, paliwo i kasę za połączenia z infolinią.

Zastanówcie się dwa razy nim skorzystacie znowu z ich usług
ostrzegam.pl

Re: InPost - ostrzegam

Postprzez polk Śr, 10 maja 2017, 06:52

Rozumiem Twoje rozgoryczenie ale nie Ty jeden miałeś takie "przeboje" z tą firmą i niepotrzebnie dublujesz temat.
Podobny wątek jest już na forum http://forum.rybnik.com.pl/viewtopic.php?f=7&t=6270
polk

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc