Pomoc Prawo Jazdy Kat B zdawanie egzaminu

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

Pomoc Prawo Jazdy Kat B zdawanie egzaminu

Postprzez jessica98 Śr, 1 lut 2017, 16:59

witam jestem młodą osobą jestem juz danwo po kursie i po zdanej teori pozostaje mi tylko praktyka w której w tym tygodniu bede podchodzic 3 raz
potrzebuje pomocy rady co robić nie rozumiem czemu akurat tak na mnie trafiło potrafie jezdzić przygotowana jestem w 100% ale zawsze jest coś poszukuje pomocy egzaminatora z ktorym mogłam bym porozmawiać na ten temat nie ukrywam prawo jazdy jest mi potrzebne sytuacja rodzinna jest taka ze nikt go nie ma a do lekarza szpitala czy gdzies wiecznie na nogach nie zajdziesz prosze o wyrozumialosc i o jakies rady cokolwiek .
jessica98

Re: Pomoc Prawo Jazdy Kat B zdawanie egzaminu

Postprzez Morin Śr, 1 lut 2017, 20:15

Próbowałaś z OSK Traffic?
Miałem lekcje u nich. Uczą konkretnie. Zdałem za pierwszym razem. Kilku moich znajomych również zdało za pierwszym razem.

Problem z prawkiem polega na tym, że za każdym razem trzeba czekać na ponowny egzamin. A im dłużej, tym niestety gorzej. Dlatego z reguły bez dodatkowych jazd przed następnym egzaminem ciężko jest go zdać.
Morin

Postprzez jessica98 Śr, 1 lut 2017, 20:19

nie próbowałam jestem w innej szkole juz po kursie szkola jest ok iwg ale nie wiem w czym jest problem
jessica98

Postprzez Janusz_Cebularz Cz, 16 lut 2017, 15:14

Problem polega na tym, że nie potrafisz prawidłowo wykonać manewru, który powoduje niezaliczenie egzaminu. Egzamin na prawo jazdy to nie fizyka kwantowa. Wykup sobie dodatkowe 5h jazd i ćwicz z instruktorem manewry, których nie potrafiłaś zaliczyć na egzaminach. Proste
Janusz_Cebularz

Postprzez adamb So, 11 mar 2017, 02:05

jessica98 napisał(a):nie próbowałam jestem w innej szkole juz po kursie szkola jest ok iwg ale nie wiem w czym jest problem

Nie obraź się, ale jeśli nie wiesz w czym problem ,to może zadaj sobie pytanie czy powinnaś prowadzić auto ? potrącisz kogoś na przejściu i co ? też zapytasz w czym problem ?

Druga sprawa: przecież egzaminator chyba podaje przyczynę przerwania egzaminu prawda ?
adamb

Postprzez mwozniak Śr, 5 lip 2017, 11:11

Popieram przedmówców. Egzaminator musiał Ci powiedzieć jaka jest przyczyna niezaliczonego egzaminu. Co to było ? I czy za każdym razem to samo ?
mwozniak

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc