Pomoc Prawo Jazdy Kat B zdawanie egzaminu

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

Pomoc Prawo Jazdy Kat B zdawanie egzaminu

Postprzez jessica98 Śr, 1 lut 2017, 16:59

witam jestem młodą osobą jestem juz danwo po kursie i po zdanej teori pozostaje mi tylko praktyka w której w tym tygodniu bede podchodzic 3 raz
potrzebuje pomocy rady co robić nie rozumiem czemu akurat tak na mnie trafiło potrafie jezdzić przygotowana jestem w 100% ale zawsze jest coś poszukuje pomocy egzaminatora z ktorym mogłam bym porozmawiać na ten temat nie ukrywam prawo jazdy jest mi potrzebne sytuacja rodzinna jest taka ze nikt go nie ma a do lekarza szpitala czy gdzies wiecznie na nogach nie zajdziesz prosze o wyrozumialosc i o jakies rady cokolwiek .
jessica98

Re: Pomoc Prawo Jazdy Kat B zdawanie egzaminu

Postprzez Morin Śr, 1 lut 2017, 20:15

Próbowałaś z OSK Traffic?
Miałem lekcje u nich. Uczą konkretnie. Zdałem za pierwszym razem. Kilku moich znajomych również zdało za pierwszym razem.

Problem z prawkiem polega na tym, że za każdym razem trzeba czekać na ponowny egzamin. A im dłużej, tym niestety gorzej. Dlatego z reguły bez dodatkowych jazd przed następnym egzaminem ciężko jest go zdać.
Morin

Postprzez jessica98 Śr, 1 lut 2017, 20:19

nie próbowałam jestem w innej szkole juz po kursie szkola jest ok iwg ale nie wiem w czym jest problem
jessica98

Postprzez mateusz_marcinkowski94 Pt, 7 cze 2019, 12:55

Ja dopiero po powrocie do mojego rodzinnego miasta zdałem, zdawałem w prawo jazdy bytom i udało mi sie z pierwszym razem. Myśle że jednak spokój w rodzinnym mieście dodaje spokoju na egzaminie ;p
mateusz_marcinkowski94

Postprzez jaroslawdybul28 Śr, 3 lip 2019, 13:16

Tylko spokój na egzaminie, swoją droga warto być na bieżąco ze wszelkimi zmianami związanymi z egzaminem na prawo jazdy, ponoć jest już trochę lżej. Tu bardzo fajny artykuł https://www.auto-motor-i-sport.pl/wydarzenia/Ulatwienia-dla-zdajacych-na-prawo-jazdy,36837,1
Pozdrawiam i powodzenia!
jaroslawdybul28

Postprzez Devil93 Wt, 31 mar 2020, 20:15

Ja tam uważam, że najlepiej do egzaminu kierowcy przygotuje nas odpowiedni Ośrodek Szkolenia Kierowców i niczego innego nie potrzebuję. Nie będę kombinował na własną rękę, ale na pewno normalnie zdam ten kurs. Na stronie www.badania-kierowcow.warszawa.pl/badan ... -sa-wazne/ zapiszę się na badania i sprawdzę, jak długo są ważne.
Devil93

Postprzez roberthoy Wt, 29 wrz 2020, 08:29

Poćwicz dużo. Jak wszystko inne, nauka bycia dobrym kierowcą zajmuje dużo czasu, ćwicząc za kierownicą. Naprawdę ważne jest, aby przeforsować wszystko, co powstrzymuje Cię przed uzyskaniem prawa jazdy, ponieważ posiadanie go da Ci o wiele większą niezależność i kontrolę nad swoim życiem.

theessayservice
roberthoy

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc