Bus do Niemiec

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

Bus do Niemiec

Postprzez slx Pn, 23 sty 2017, 14:15

Ktoś poleci firmę na przewóz osób do Niemiec?Mnóstwo tego w googlach,chodzi mi o sprawdzoną już przez Was,najlepiej taką,która oferuje przewóz "od drzwi do drzwi"
slx

Re: Bus do Niemiec

Postprzez nexia Śr, 25 sty 2017, 21:24

Cześć
Polecam ci firmę przewozową Johann z Kędzierzyna Koźla. Jeździłam do Niemiec przez tą firmę. Zabiorą cię z pod bloku lub domu do miejsca docelowego bez problemu :)
nexia

Postprzez adamb So, 11 mar 2017, 02:00

Pewnie już nieaktuale, ale ja nie chce polecić lecz przestrzec.
Chodzi o firmę Prestige Bus z Chełma - dałem im trzy szanse (co świadczy o mojej cierpliwości :mrgreen: ) i wszystkie zmarnowali.
Firma nie solidna - w dniu wyjazdu 4 godziny wcześniej zadzwonili, że mają tylko 3 pasażerów i nie opłaca im się jechać ! fajnie, a gdybym następnego dnia musiał być w pracy ?
W poszukiwaniu dodatkowej kasy fundują pasażerom wycieczki krajoznawcze odbierając i dostarczając przesyłki i marnując czas.
Nic nie wspominają o przesiadkach do busów innym firm, więc zwykle w nocy masz dodatkową godzinę postoju gdzieś na zadupiu.
Ale ostatnim razem przeszli samych siebie i mimo potwierdzenia wyjazdu dzień wcześniej... zapomnieli mnie zabrać :lol:

Podobne "przygody" przeżyła moja bratowa z firmą Mars - też fundują klientom wycieczki i podróż licząca ok 700 km trwała od godz. 22 do 14:00 :shock:

Korzystałem też z usług Trans-expressu z Krakowa i do tych w zasadzie nie można mieć zastrzeżeń, bo jadą nawet z jednym pasażerem.
Problemem jest to, że nie jeżdżą z adresu na adres... choć w sumie jeżdżą, tyle że za dodatkową opłatą 5€ za podjazd i 5€ za "dostawę" pod drzwi, co przy cenie biletu 75€/os w zasadzie przestaje się kalkulować i chyba lepiej pojechać własnym samochodem nawet przy jednej osobie.
adamb

Postprzez slx N, 19 mar 2017, 13:18

Dzięki za przestrogę,firmy działające w ten sposób trzeba piętnować w każdym przypadku,jeśli choć kilka osób dzięki temu uniknie niepotrzebnych kłopotów to już sukces a nieuczciwych i nieprofesjonalnych "firm" mamy aż nadto...
slx

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc