Fryzjer i makijaż

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

Fryzjer i makijaż

Postprzez kasiula92 N, 27 mar 2016, 16:59

Cześć, pod koniec czerwca wybieram się na wesele. Czy któraś z Pań może polecić dobrego fryzjera i makijażystę, gdyż sama nie korzystałam jeszcze z usług oferowanych przez salony rybnickie. Jeżeli chodzi o fryzjera, to może któraś z Pań na forum korzystała z usług salonu Michaela i może się wypowiedzieć na jego temat? Co do makijażu, to słyszałam jedynie o salonie z Wielopola ( nie pamiętam nazwy), Olimpii, która jest po za centrum (ale to najmniejszy problem) i p. Monice Porwoł. Chodzi mi głównie o spełnienie Waszych oczekiwań co do wyglądu, trwałość makijażu/fryzury, cenę. Z góry dziękuję za opinie ;)
kasiula92

Re: Fryzjer i makijaż

Postprzez Devil93 Cz, 13 gru 2018, 15:48

Świetną makijażystką, a tak naprawdę osobą związaną z makijażem trwałym, czyli permanentnym jest podobno pani Ewelina Zajączkowska z Bielska-Białej. Prowadzi zakład https://beautycenter.info.pl/ od bardzo dawna i ma potrzebną wiedzę i doświadczenie, by móc wykonywać wszelkie zabiegi, czy to na usta, czy też brwi. Wiem, że wiele osób u niej się zapisuje, bo jest profesjonalistką w swoim zawodzie.
Devil93

Re: Fryzjer i makijaż

Postprzez Gadatliwa_Jola Pt, 14 gru 2018, 10:29

Również podepnę się pod wątek. Niestety, jeszcze nie spotkałabym kosmetyczki, która spełniłaby moje oczekiwania...
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy?
- Nic wielkiego. - zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
pościel andropol
Gadatliwa_Jola

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc