Antykwariat - książki

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

Antykwariat - książki

Postprzez Jack__ass_sru Wt, 22 mar 2016, 10:48

Witam,

czy jest w Rybniku albo okolicach antykwariat gdzie można kupić używane książki. NIE chodzi mi o podręczniki do szkoły tylko o zwykłe książki.
Znam tylko ten na Gliwickiej ale tam to jest tragedia. Ceny z kosmosu i zero chęci pomocy klientowi. Książki nowe kupiłem na necie taniej (i to wliczając przesyłkę) niż u nich można kupić używane.
Jack__ass_sru

Re: Antykwariat - książki

Postprzez 9huzar Wt, 22 mar 2016, 12:06

Witam
A jacy autorzy Pana interesują , mam parę półek z książkami
pozdr
9huzar

Postprzez dr Becker Wt, 22 mar 2016, 12:38

Na Sobieskiego w księgarni jest piwnica z antykwariatem.
dr Becker

Postprzez Arteks Śr, 23 mar 2016, 00:24

Jack__ass_sru napisał(a):Witam, czy jest w Rybniku albo okolicach antykwariat gdzie można kupić używane książki.

Na Sobieskiego chyba widziałem w dwóch miejscach ale jeden tylko podręcznikowy. Odwiedź organizowane w Rybniku w okresie wiosna-jesień pchle targi na deptaku. Są tam stoiska z książkami.
Arteks

Postprzez Michallek89 Śr, 22 sty 2020, 13:18

Polecam skorzystanie z internetowego antykwariatu online - https://www.antykwariat-amicus.pl/ . W dzisiejszych czasach większość rzeczy można załatwić online. Taki sposób zaoszczędza czas, a także powoduje obniżenie cen, ponieważ do książek nie trzeba doliczać marzy za wynajem lokalu, w którym mieściłby się antykwariat. Szybko dzięki wyszukiwarce można odszukać daną pozycję, złożyć zamówienie i czekać aż kurier dowiezie przesyłkę. Oczywiście jeżeli jesteś osobą, która lubi "buszować" po regałach w poszukiwaniu ciekawej publikacji to antykwariat online może Cię trochę zawieść. Osobiście zamawianie książek online bardzo mi odpowiada i uważam, że taki sposób jest korzystny pod względem oszczędności czasu i pieniędzy.
Michallek89

Postprzez dr Becker So, 25 sty 2020, 22:51

Księgarnia Sowa ma Sobieskiego ma fajny antykwariat w piwnicy.
dr Becker

Postprzez Arteks N, 26 sty 2020, 17:52

dr Becker napisał(a):Księgarnia Sowa ma Sobieskiego ma fajny antykwariat w piwnicy.

Poza tym jest antykwariat na Gliwickiej (w górę od skrzyżowania z Sobieskiego). Wybór świetny. Jak już tam zaglądnę nigdy nie wyjdę z niczym. Polecam.
Arteks

Postprzez dr Becker N, 2 lut 2020, 22:14

Arteks napisał(a):Poza tym jest antykwariat na Gliwickiej (w górę od skrzyżowania z Sobieskiego). Wybór świetny. Jak już tam zaglądnę nigdy nie wyjdę z niczym. Polecam.

Jakoś nie przypadł mi do gustu, obsługa/szef nieco gburowaty (delikatnie mówiąc) a ceny niezbyt atrakcyjne.
dr Becker

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc