Meble na wymiar

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

Meble na wymiar

Postprzez majcin Pn, 15 lut 2016, 18:10

Gdzie w okolicy robią dobre i tanie meble na wymiar? Proszę na PW, aby nie robić darmowej reklamy :D
majcin

Re: Meble na wymiar

Postprzez Dobromir_1982 So, 2 kwi 2016, 11:12

Witam,
poszukuje solidnej firmy co kuchnie robi
styl nowoczesny :) również poprosze na PW jeśli ktoś ma coś solidnego
Dobromir_1982

Postprzez michal2468 Śr, 24 kwi 2019, 17:48

Chciałbym Wam polecic stronę http://www.decorazzi.pl/wyposazenie/kol ... le-wybrac/ , na której znajdziecie rozne porady odnośnie wystroju wnętrz. Wszelkie informacje znajdziecie na stronie , pozdrawiam .
michal2468

Postprzez Zosia_K Pn, 8 lip 2019, 12:39

Mam złe doświadczenia z rzemieślnikami 8) - niby wszystko ustalone, projekt wymiary kolory, a efekt końcowi i tak rozbierzy z założeniami. Dlatego właśnie już od dłuższego czas kupuje meble online, przede wszytskim taniej a dodatkowo odrazu wiadomo co się kupuje :D
Zosia_K

Postprzez tomachel Cz, 7 lis 2019, 09:28

Ja to ostatnio trafiłem na rewelacyjne zestawy mebli biurowych tutaj. Chyba zdecyduję się na któryś z nich, ponieważ są niedrogie.
tomachel

Postprzez Dvv Pt, 22 lis 2019, 14:16

majcin napisał(a):Gdzie w okolicy robią dobre i tanie meble na wymiar? Proszę na PW, aby nie robić darmowej reklamy :D

Jest bardzo wiele firm, które wykonują meble na wymiar. Przed wyborem polecam sprawdzić sobie

Opinie na temat danej firmy
Jej doświadczenie
Oraz zobaczyć sobie portfolio, bardzo ważne aby meble Ci się po prostu podobaly bo to Ty z nich będziesz korzystał, sam długo zastanawiałem się nad tym czy wybrać meble do kuchni na wymair:
https://majster-zrob-to-sam.pl/meble-na ... mpromisow/

Ale w koncu się zdecydowałem i nie żałuję bo taka kuchnia jest o wiele wygodniejsza.
Dvv

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc