Buty do garnituru, duży rozmiar - gdzie kupić?

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

Buty do garnituru, duży rozmiar - gdzie kupić?

Postprzez STOKROTKA2 Wt, 5 maja 2015, 13:55

Witam,
Zwracam się z ogromną prośbą! Wesele tuż tuż a mój luby ma problem z butami! Problem tkwi w tym że nosi rozmiar 47 i ciężko znaleźć sklep gdzie takie rozmiary posiadają. Zazwyczaj trudno jest dorwać jakieś sportowe a co dopiero buty do garnituru!
Orientujecie się może gdzie mogę chwycić takowe?
Jak nie w Rybniku to gdzieś w okolicy?
Będę niezmiernie wdzięczna za pomoc!
STOKROTKA2

Re: Buty do garnituru, duży rozmiar - gdzie kupić?

Postprzez johan Wt, 5 maja 2015, 13:58

Zobacz u Deichmana w Rybniku albo w Rydultowach

Pozdrawiam
johan

Postprzez twojstary Wt, 5 maja 2015, 14:57

Buty do garnituru z reguły wychodzą trochę inaczej, niż "normalne" buty, dlatego polecam przymierzyć nawet mniejsze. Mój normalny rozmiar buta to 48, ale w wizytowych mieszczę się do 47, nawet do 46, które udało mi się kupić w okolicy rynku w Mikołowie, niestety nazwy sklepu nie pamiętam.
twojstary

Postprzez Mel1 So, 26 sty 2019, 20:04

Duże rozmiary butów najłatwiej znaleźć w internecie. W sklepach stacjonarnych rozmiarówki są dosyć ograniczone.
Warto też pamiętać jak dobrać buty do koloru garnituru (http://cafeteria.pl/jakie-buty-do-garnituru-jak-dobrze-dobrac-buty-meskie-do-koloru-garnituru-i-okazji/), aby wyglądać stosownie do okazji i elegancko.
Mel1

Postprzez pep27 Śr, 7 sie 2019, 06:12

A ja jednak proponowałbym buty nie czarne z uwagi na to,że są bardzo formalne. O wiele lepszym wyborem bedą tutaj buty brązowe , w kolorze ciemniejszego albo jasniejszego brązu.Nie są tak formalne jak buty czarne, tak wiec będą pasowały i na mniej formalne uroczystości niż wesele. Jednocześnie kolor obuwia będzie bardzo dobrze pasował do garnituru w kolorze granatu.

Bardzo eleganckim modelem obuwia jest derby:
http://sklep.klasycznebuty.pl/derby,104.html

Ten sklep ma je w ofercie.
pep27

Postprzez martamarta88 Pt, 11 paź 2019, 10:06

Gdybyście szukali eleganckich męskich butów to koniecznie zajrzyjcie na stronę https://patine.pl/. Firma Patine oferuje skórzane buty męskie. Ich obuwie jest ponadczasowe i uważam, że każdy mężczyzna powinien mieć w swojej garderobie chociaż jedną parę takich butów.
martamarta88

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc