PROGRAMOWANIE KLUCZYKA CITROEN C2

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

PROGRAMOWANIE KLUCZYKA CITROEN C2

Postprzez lidka1310 N, 13 paź 2013, 07:46

Witam poszukuje kogoś kto ma sprzęt i zaprogramuje mi kluczyk w citroenie c2 1.4 benzyna 2006r(otwieranie i zamykanie drzwi z pilota) reszta działa immo itp.). Próbowało już kilka pseudo fachowców ale nikomu się nie udało. Proszę nie pisać o sposobach typu przekręcanie i wciskanie guzika bo to też odpada próbowano już ponad 100 razy i nic. Byłem tez na Paruszowcu za przejazdem u tego niby dobrego elektryka i tez nic. Proszę o jakieś namiary z nr. telefonu. Podjadę i zobaczymy. Z góry dziękuje
lidka1310

Re: PROGRAMOWANIE KLUCZYKA CITROEN C2

Postprzez superelektro N, 13 paź 2013, 09:50

Wpisz do Googla elektronika samochodowa Tomasz Wieczorek Rydułtowy. Jak On Ci nie pomoże to w promieniu 100 km nie pomoże Ci nikt, a dalej niestety nie wiem.
superelektro

Postprzez jojo N, 13 paź 2013, 10:06

Podjedź do citroena w Świerklanach.
jojo

Postprzez blitz N, 13 paź 2013, 11:52

Odnośnie elektryki a głównie elektroniki samochodowej polecam z pełnym przekonaniem warsztat Ciupa w Rydułtowach na Sikorskiego... kolega zwiedził cały Śląsk w poszukiwaniu warsztatu który za rozsądne pieniądze odblokuje mu silnik w samochodzie (taka opcja po ponad godzinnym odłączeniu akumulatora silnik blokuje się i może go odblokać podobno tylko serwis), u pana Ciupy trwało to raptem 2h i koszt 300zł... podczas gdy serwis jagura żądał za usługę 1800zł!!! ja miałem problem z elektryką siedzeń, wymieniano czujniki, przekaźnik i fotel nadal nie jeździł... u pana Ciupy zalutowano jeden kabelek- pół godziny, 50zł, działa do dziś.. notabene koleś musi być naprawdę dobry (potwierdzą to mieszkańcy Rydułtów)- nie raz pojawiają się u niego fury takie jak Lamborghini, Ferrari, Maseratti... więc musi naprawdę znać się na rzeczy
blitz

Postprzez adamb N, 13 paź 2013, 15:51

Daj sobie spokój ze zwiedzaniem okolicy... podjedź do Tesco jest tam punkt dorabiania kluczy... Włamywacz :wink: na 100% ci pomoże... oni dorabiają kluczyki z notatek na kartce :mrgreen:
adamb

Postprzez lidka1310 Pn, 14 paź 2013, 06:07

To nic pojade dziś na te Rydułtowy i zobaczę co i jak może pomogą. A co do tego włamywacza to daruj se polecanie go kiedyś zatrzasnąłem kluczyki w oplu omedze b gośc przyjechał i nie dość ze nie otworzył auta bo jego umiejętność polega na odgięciu drzwi i pociągnięciu drutem za dzendzel albo za klamke jak się uda- niestety w oplu to nie przejdzie bo domykanie blokuje siłowniki to pseudowłamywacz rozwiercił mi zamek w bagażniku dzięki czemu miałem wydatek prawie 300zł Jak bym wiedział to bym szybe wyjeb.ł bo kosztuje 50zł. Tak że nie wiem skąd ta nazwa włamywacz może z altanek działkowych.ehhehe. Ogólnie dzięki za namiary na elektroników Dam znac który se poradził!
lidka1310

Postprzez adamb Pn, 14 paź 2013, 23:17

lidka1310 napisał(a):A co do tego włamywacza to daruj se polecanie go kiedyś zatrzasnąłem kluczyki w oplu omedze b gośc przyjechał i nie dość ze nie otworzył auta bo jego umiejętność polega na odgięciu drzwi i pociągnięciu drutem za dzendzel albo za klamke jak się uda

Nie bardzo Cię rozumiem - pytałeś o programowanie kluczyka, a nie o włamanie do auta.
Ja dorabiałem tam dwa (różne) klucze do Forda - "gostek" ponotował na kartce jakieś cyferki na podstawie oryginalnego kluczyka i za pół godziny miałem zrobiony kluczyk, który o dziwo pasował :mrgreen:

Tak na marginesie:
Synchronizacja pilotów zdalnego sterowania C2
Wykonać następujące czynności :
1 - Wyłączyć zapłon i wyjąć klucz
2 - Zaczekać 1 min. nie naciskając przycisków żadnego z pilotów zdalnego sterowania
3 - Przełączyć klucz z pilotem zdalnego sterowania w. cz. przewidzianym do synchronizacji w położenie "+APC"
4 - W ciągu 10 sek. naciskać przycisk blokady zamków przez 5 sek.
5 - Wyłączyć zapłon i wyjąć klucz
6 - Powtórzyć procedurę z innymi kluczami poczynając od punktu nr 3, w przeciwnym razie przejść do punktu nr 7
7 - Zaczekać 30 sek., piloty zdalnego sterowania są zsynchronizowane

wawelska45 napisał(a):to kolejny twój kolega że tak go polecasz ? boroku

Kolejna yntelygentna wypowiedź yntelygentnego trolla-grafomana... napisz czy dysleksja to bolesna ułomność ?
adamb

Postprzez lidka1310 Wt, 15 paź 2013, 07:13

Nie wiedziałem że ten punkt dorabiania się tak nazywa myślałem ze chodzi Ci o tego typka co dojeżdża do zatrzaśniętych aut bo on ma reklamę Włamywacz a jeśli chodzi o te programowanie wyłącz zapłon przekręc itd. to już próbowałem i nic. Jeden gość stwierdził że nie idzie się z komputerem połączyć żeby wbić kod klucza. Ale dzięki za info.
lidka1310

Postprzez jacektalin Pn, 17 lut 2020, 09:51

Wiem, że komputerowo są dorabiane klucze na https://www.klucze-kubis.pl/ może warto się zapoznać.
jacektalin

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc