fizjoterapeuta

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

Re: fizjoterapeuta

Postprzez krzycho21 Pt, 6 wrz 2013, 14:52

Student obyś się nie zdziwił jak Cię połamie podczas spuszczania z krzyża.
Kręgosłup ma się niestety tylko jeden i nie da się go wymienić na nowy. Gdy ból się nasila dobrą opcją jest pas ortopedyczny bądź zwykły z carrefoura. Ten ortopedyczny możesz dostać z NFZ. Mnie prócz ćwiczeń pomogły zabiegi magnetoterapii, tens, diadynamic, interdyn i dużo jazdy na rowerze(ale z tym trzeba uważać, bo nie dla każdego jest wskazana). I polecam ćwiczenia na bezpłatnych siłowniach pod chmurką na kampusie albo w Kamieniu.
krzycho21

Postprzez krzycho21 Pt, 6 wrz 2013, 15:43

Do redakcji: zróbcie coś ze swoim portalem bo po zalogowaniu automatycznie przeskakuje na inną stronę - ostatnio czytaną przed wylogowaniem. Powyższy post powinien być na forum w pozycji "fizjoterapeuta" a utworzyło mi nowy wątek. To samo dotyczy dodawania komentarzy.
krzycho21

Postprzez dzialka1 Śr, 11 wrz 2013, 19:10

w dzisiejszych czasach problemy z kręgosłupem ma niestety prawie każdy! jek dobrze napisał poprzednik to choroba cywilizacyjna - siedzący tryb życia, oczywiście zła postawa podczas siedzenia przed tv, kompem plus mało ruchu i problem narasta
dzialka1

Postprzez michal2468 Śr, 28 sie 2019, 18:33

Mam problemy z kręgosłupem i długo szukałem odpowiedniego leczenia oraz rehabilitacji. Od jakiegos czasu korzystam z usług prześwietlenie RTG kręgosłupa łódź i jestem bardzo zadowolony. Zawsze uzyskuje profesjonalną pomoc oraz porady związane z moimi problemami .
michal2468

Postprzez farah557 Cz, 10 paź 2019, 10:27

Kiedy byłem w sanatorium w Busku Zdrój https://bristolbusko.pl/medical-center/ ... sku-zdroju to został mi przydzielony Pan Jarek fizjoterapeuta z dużym starzem. Widać było, że zna się na swoim fachu i
farah557

Postprzez Gabriella Śr, 16 paź 2019, 14:15

Szczerze to nie znam sie na tym...
Gabriella

Poprzednia strona

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc