GWSH Żory

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

Re: GWSH Żory

Postprzez Arteks Pt, 26 lip 2013, 12:35

assia0001 napisał(a):aha, czyli idac tym tokiem mam isc na politechnike i studiowac cos matematycznego i nie patrzec na to ze i tak tego nie zdam bo to nie jest dla mnie i nie poradze sobie..? ja jestem swiadoma ze z praca nie jest tak latwo i wlasnie dlatego wybralam zaoczne żeby w tym czasie normalnie pracowac . Nie wybralam mojego kierunku przez przypadek bo planowalam to już 10 lat i chocbym miala znalezc prace za 10 lat w swoim zawodzie to i tak będę szczesliwa bo będę robic to co naprawde lubie..

Trudno mi uwierzyć, że planowałaś przez 10 lat jakiś wymarzony kierunek i teraz chcesz wylądować w tak paskudnym miejscu jak Żory w filii szkoły która ma na forach fatalne opinie... Kiedyś na potrzeby dyskusji z kimś poszukałem sobie opinii o GWSH i naprawdę żal, że ludzie płacą za tak kiepskie podejście do studentów jakie tam jest. W dodatku jeszcze złupią cię finansowo. Nie lepiej było przez te 10 lat porządnie się przygotować i wystartować na jakąś dobrą państwową uczelnię? Jak sobie w ogóle wyobrażasz atmosferę studiów na takiej wiosze? Wlichwy czy Żory to może dobre dla pracowników urzędu miasta Żory czy gminy Gorzyce którzy chcą poprawić swoje kwalifikacje i obronić się w razie jakichś zwolnień ale na pewno nie dla ambitnej dziewczyny która przez 10 lat marzyła o jakimś konkretnym kierunku. Do Żor to można pojechać do Auchana ale na pewno nie w celach oświatowych. ;)

Zerknij na ten artykuł:
http://biznes.onet.pl/praca/mlodzi-bez- ... news-detal

A to tylko jeden z wielu opisujących obecną sytuację pokolenia lemingów i instantów...
Arteks

Postprzez kajafm Pt, 27 wrz 2013, 18:19

cześć ja się wybieram...a na jaki kierunek idziesz? ja administracja...
kajafm

Postprzez asskka2 Śr, 23 paź 2013, 22:00

ja tez administracja. wiesz moze od kiedy zaczynaja sie zajęcia?
asskka2

Postprzez asskka2 Pt, 25 paź 2013, 16:15

Skoro nie możesz mi pomóc to po co się udzielasz. Problem w tym, że nie dostarczyłam jeszcze dokumentów i moje konto na stronie uczelni nie jest aktywne, w związku z tym nie mam możliwości zobaczyc planu..
asskka2

Postprzez kerim85 So, 26 paź 2013, 10:50

buahahaha administracja :D Na GWSH :D i to w dodatku w Żorach hahaha :D Wiedza, prestiż i sukcesy zawodowe czekają :D Żyć nie umierać hahaha
kerim85

Postprzez asskka2 So, 26 paź 2013, 17:51

Robotę już mam nagraną, o której możesz tylko pomarzyć! A studia to tylko zabezpieczenie :) A ty siedź przed komputerem i żryj czipsy! Powodzenia
asskka2

Postprzez asskka2 So, 26 paź 2013, 17:54

A ty studenciku naucz się pisać. Tak się niby znasz, a dopiero dzisiaj miałam pierwsze zajęcia :)
asskka2

Postprzez Arteks So, 26 paź 2013, 18:26

asskka2 napisał(a):Robotę już mam nagraną, o której możesz tylko pomarzyć! A studia to tylko zabezpieczenie :) A ty siedź przed komputerem i żryj czipsy! Powodzenia

Czytając waszą dyskusję, jej poziom i język potwierdza się tylko obiegowa bardzo zła opinia o GWSH i dość prymitywnych ludziach jacy tam studiują. To tak trochę przypomina jakby wyższą szkołę specjalną ;P
Arteks

Postprzez johnconley Wt, 15 wrz 2020, 12:54

Czytając waszą dyskusję, jej poziom i język potwierdza się tylko obiegowa bardzo zła opinia o GWSH i dość prymitywnych ludziach jacy tam studiują. To tak trochę przypomina jakby wyższą szkołę specjalną ;P

Nigdy nie spotkałem się z tak źle funkcjonującym i kiepsko zarządzanym uniwersytetem pomimo dobrych udogodnień i możliwości na kampusie

TEB Edukacja >>>>>>>>>>>>>>>>>>>

https://www.writemyessayfast.ca
johnconley

Poprzednia strona

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc