Serwis Klimatyzacji Samochodowej gdzie?

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

Serwis Klimatyzacji Samochodowej gdzie?

Postprzez zibijz Pn, 15 kwi 2013, 13:59

Witam. Jak w temacie poszukuje solidnego serwisu autoklimy w Rybniku badz bliskiej okolicy. Chodzi mi o sprawdzenie szczelnosci, nabicie odczynnikiem, smarowanie, kontrola sprezarki, odgrzybienie, wymiana filtra kabinowego. Slowem kompleksowa kontrola i konserwacja ukladu klimatyzacji samochodowej. Mile widziane podane ceny za usluge. Dzieki i Pozdrawiam.
zibijz

Re: Serwis Klimatyzacji Samochodowej gdzie?

Postprzez walek Pn, 15 kwi 2013, 21:04

W ub. roku robiłem przegląd klimy w Renault niby w promocji za 99 zł.
walek

Postprzez gorkaz55 Cz, 18 lip 2013, 05:40

Nie polecam Auto Tech na ul Sybiraków drogo i jak się okaże że są nie szczelności to po nich musisz się udać do blacharza żeby poprawił po nich elementy blacharskie
gorkaz55

Postprzez adamb Pt, 19 lip 2013, 18:37

Spore grono osób (ja także) nie poleca tego warsztatu (Auto-Tech), a mimo wszystko stoi tam sporo aut :roll:
adamb

Postprzez rob78 So, 20 lip 2013, 07:26

Ja tam naprawiałem klime w zeszłym roku i nic złego o nich nie mogę powiedzieć, naprawa przewodu, napełnienie i odgrzybianie 230zł. o ile dobrze pamiętam.
rob78

Postprzez adoloran So, 20 lip 2013, 09:51

Za salonem łazienek żorska 200 jest nowy serwis samochodowy. Robiłem tam swoj samochod po gradobiciu , robią też klimatyzacje.
adoloran

Postprzez cindy34 So, 20 lip 2013, 12:02

tego serwisu za salonem łazienek przy ul.żorskiej absolutnie nie polecam.skasowali 3oo zł. za odgrzybianie , napełnianie i sprawdzenie szczelności a i tak póżniej musiałem jechac do ASO.
cindy34

Postprzez Benq N, 30 mar 2014, 12:24

A więc odświeżam temat, bo muszę koniecznie zrobić full serwis klimy. Jaki serwis jest godny polecenia?
Benq

Postprzez Ministrant N, 30 mar 2014, 20:07

a znalazłeś już chociaż jakiś ? czy liczysz na cud na tym forum?
Ministrant

Postprzez flamasterflexx Pt, 4 kwi 2014, 19:52

Buszka ul.Borki 7
flamasterflexx

Postprzez jasiek21 So, 5 kwi 2014, 20:40

Ze swojej strony bardzo nie polecam serwisu pana Buszki na ulicy Borki 7.
Robili mi klimę w firmowej Astrze, jak naprawa klimy ma polegać na tym, że działa do sierpnia- września to umią to robić. Jak ktoś po potrzebuje zrobić to dobrze to proponuję szukać innego zakładu.
Robili mi też regenerację kompresora klimatyzacji w moim prywatnym aucie, podziałała standardowo do września. Co do samej pracy to wnętrze mojego auta po wizycie u nich było całe w pyle. W kolejnym roku z braku laku pojechałem tam znowu, klimę zrobili, przy okazji pomalowali całe moje auto na czerwono, bo malowali jakiś regał na dworze, a wiał wiatr. Oczywiście po kolejnej zimie już nie działała, a używam klimę cały rok i jej nie wyłączam.
Reasumując jak chcesz żeby:
- oskubali Cię z kasy i klima podziałała do połowy sezonu,
- zniszczyli Ci samochód,
- coś zrobili a sami nie wiedzieli co ( pracownicy mówią, że szef wie; szef mówi, że pracownicy),
To wtedy polecam warsztat na Borki.
Jak zależy wam na dobrze zrobionej robocie to polecam kogo innego. Niestety dobrego zakładu w Rybniku nie znam, od siebie polecam firmę pana Rozkosza w Opolu.
jasiek21

Postprzez Afordancja So, 5 kwi 2014, 21:21

@jasiek21

Wow, zawzięty jesteś
tu http://www.rybnik.com.pl/forum/viewtopi ... 410#p45410 już dwa lata temu o tym pisałeś :shock:
(Żale się:P ) Streszczenie walki o pół bańki opis
Afordancja

Postprzez fotografrybnik N, 6 kwi 2014, 09:49

jasiek - istnieje coś takiego jak reklamacja - co do brudu w aucie - na koszt firmy można wyczyścić - lakier w kropki - cóż muszą doprowadzić do stanu przed - protokół - dokumentacja i nie mają wyjścia. a po drugie jakby raz firma była nierzetelna to drugi raz się nie wraca. Z tym że zgodzę się iż ciężko jest znaleźć dobrego mechanika (który jeszcze nie zedrze ze skóry) najbezpieczniej przed dobiciem czynnika jest zlecić sprawdzenie szczelności - ja osobiście jeżdżę do pana Tomasza Śliwa z Niedobczyc - a kuzyn do pana Marka (nazwiska nie znam )również z Niedobczyc. pozdrawiam
fotografrybnik

Postprzez MarekRyb Cz, 12 lut 2015, 14:35

Witam.
W zeszłym roku miałem problem z klimatyzacją. Pojechałem do jednego z miejscowych warsztatów, niby wszystko poszło sprawnie ale nabicie wystarczyło na niecały miesiąc. Wróciłem spowrotem z reklamacją, która nie została uznana ponieważ panowie twierdzili, że wszystko było ok zrobione. Zaczałem wiec szukać czegoś na swoją ręke i znalazłem w Katowicach. Niedosyć, że taniej to panowie przy okazji zdiagnozowali przeciek, którego rzekomo nie było. Czasami warto się pofatygować te pare km bo warto.
MarekRyb

Postprzez baal-zevuv Pn, 6 lip 2015, 22:04

i twierdzisz że w Rybniku nikt by Ci tego nie zrobił?? zwyczajnie nie szukałeś dobrego warsztatu od klimatyzacji a byłeś u zwykłego mechanika który się na tym nie zna....życie. Jest wiele dobrych warsztatów tylko trzeba poszukać.
baal-zevuv

Następna strona

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc