Serwis Klimatyzacji Samochodowej gdzie?

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

Re: Serwis Klimatyzacji Samochodowej gdzie?

Postprzez adamb Pn, 18 sty 2016, 17:23

Niestety nic dobrego o w/w warsztacie nie mogę powiedzieć... zresztą odebranie autoryzacji Boscha o czymś mówi :wink:

Na tej ulicy jest kilka warsztatów - więc sądzę, że to prymitywna reklama, która jak się okazuje jest antyreklamą :wink:
adamb

Postprzez elmo Wt, 19 sty 2016, 09:56

Popieram adamb- tabliczka Boscha wisiała długo, długo po odebraniu licencji co wprowadzało w błąd Kientów ( bosch wystosował nawet oficjalny komunikat w sprawie tego warsztatu) Porażka z tą reklamą Panie biggboy...
elmo

Postprzez dr Becker Wt, 19 sty 2016, 12:24

elmo napisał(a): Porażka z tą reklamą Panie biggboy...

Jeśli to nie była reklama, to biggboy już wie że warsztat wybiera się inaczej niż przez kryterium odległości - kosztowny bądź co bądź serwis urządzenia/samochodu to nie to samo co wyskok po piwo do Żabki i nie ma sensu powierzać tego jakiemuś patałachowi tylko dlatego że jest blisko.
Poza tym wszelkie ASO co jakiś czas organizują akcje tańszego przeglądu różnych systemów w aucie, jakiś czas temu Renault się reklamował z ceną chyba około 100zł, Volvo, VW, Skoda też miały takie akcje, a niektóre warsztaty nie ograniczają się tylko do rodzimej marki.
dr Becker

Postprzez ssmoskito So, 13 lut 2016, 10:23

Witam czy może mi ktoś powiedzieć który warsztat mi zamontuje kompletną
klimatyzację w aucie chodzi mi o sam montaż
ssmoskito

Postprzez Dador Pn, 4 cze 2018, 17:18

Szukam sprawdzonego warsztatu, który zajmie się moją klimą. Nie mam tu na myśli zwykłego nabicia czynnikiem, jak to robią w 90% zakładów, ale bardziej chodzi mi o konserwację całego układu (wymiana paska klimy, napinacza, osuszacza a być może łożyska sprężarki). Może są w mieście warsztaty, które specjalizują się w naprawie klimatyzacji samochodowej?
Dador

Postprzez xxxx Wt, 5 cze 2018, 08:37

Buszka na borki
xxxx

Postprzez Arteks Pn, 11 cze 2018, 19:03

Dador napisał(a):Szukam sprawdzonego warsztatu, który zajmie się moją klimą. Nie mam tu na myśli zwykłego nabicia czynnikiem, jak to robią w 90% zakładów, ale bardziej chodzi mi o konserwację całego układu (wymiana paska klimy, napinacza, osuszacza a być może łożyska sprężarki). Może są w mieście warsztaty, które specjalizują się w naprawie klimatyzacji samochodowej?

A tak przy okazji, zauważyliście jak kierowcy są skubani na klimatyzacji? Kiedyś nabicie kosztowało 80 zł. Dzisiaj rzadko się to da zrobić poniżej 250 zł, a eksperci moto twierdzą, że ceny jeszcze pójdą w górę. Ogólnie autko to bardzo drogi interes.
Arteks

Postprzez pääkäyttäjä Śr, 13 cze 2018, 05:56

Arteks napisał(a):
Dador napisał(a):Szukam sprawdzonego warsztatu, który zajmie się moją klimą. Nie mam tu na myśli zwykłego nabicia czynnikiem, jak to robią w 90% zakładów, ale bardziej chodzi mi o konserwację całego układu (wymiana paska klimy, napinacza, osuszacza a być może łożyska sprężarki). Może są w mieście warsztaty, które specjalizują się w naprawie klimatyzacji samochodowej?

A tak przy okazji, zauważyliście jak kierowcy są skubani na klimatyzacji? Kiedyś nabicie kosztowało 80 zł. Dzisiaj rzadko się to da zrobić poniżej 250 zł, a eksperci moto twierdzą, że ceny jeszcze pójdą w górę. Ogólnie autko to bardzo drogi interes.

Cena zmieniła się, bo jest teraz inny czynnik klimatyzacji. A Ty jak zwykle pierdzielisz głupoty na temat auta - jak Cię nie stać, to nie kupujesz, proste?
Hiljaisuus on parempaa kuin paskanjauhanta.
pääkäyttäjä

Postprzez yaska Cz, 28 cze 2018, 15:43

W ASO forda, odgrzybianie i pełen przegląd niecałe 100 zł, nie wiem ile uzupełnienie, bo u nas nie było potrzeby.
yaska

Poprzednia strona

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc