meble kuchenne pod zamówienie

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

Re: meble kuchenne pod zamówienie

Postprzez www_mebleklima_pl Cz, 7 lis 2013, 22:50

zapraszamy do siebie!
http://mebleklima.pl :D
Meble Kuchenne Klima projektujemy kuchnie i produkujemy meble kuchenne tanio, rzetelnie solidnie. Polska firma z tradycjami od 1958roku. Firma którą przejmuje już trzecie pokolenie. :oops:
Ul. Jana Kotucza 36 (Galeria Kamienia "Grzonka") bardzo duży parking przed budynkiem. :arrow:

Przepych marmurowego kamienia w galerii może powodować u Państwa mylne przeświadczenia, że u nas jest drogo podczas gdy posiadamy bardzo konkurencyjne ceny zarówno projektowania kuchni jak i ostatecznego wykonania z wykończeniem. Wynajmujemy w tej galerii parę metrów kwadratowych. Zapraszamy :mrgreen:
www_mebleklima_pl

Postprzez Zachmeble Pn, 18 lis 2013, 22:59

a Tobie czemu to przeszkadza, że ktoś chce zareklamować swoje meble na wymiar?
ja też dodam firmę wartą uwagi zach-pol
Zachmeble

Postprzez adamb Wt, 19 lis 2013, 12:23

Ty możesz dodać swoją firmę, a ja mogę cię dodać do czarnej listy ot prosta zależność... mam nadzieję, że będzie ci tam dobrze razem z meyersem :mrgreen:
adamb

Postprzez rybaks Wt, 3 gru 2013, 16:17

Jeśli wchodzisz na forum, wstawiasz jeden post i walisz w nim reklamą, to tak naprawdę jest antyreklama, a nie reklama.
Więc radzę się przedmówcy kilka razy zastanowić nad tym co robi.
rybaks

Postprzez Groszek88 Śr, 4 gru 2013, 18:00

Przynajmniej sprawdzajcie sobie i porównajcie wyceny na kuchnie.pl Różnica jest spora, przy mojej wycenie 30%.
A meble dokładnie takie same, jakie miałam dostać, nawet dokładnie ten sam kolor frontów.
Groszek88

Postprzez rybaks Cz, 5 gru 2013, 16:15

Chyba problem tkwi w tym, że Polacy dalej nie są przekonani co do kupowania mebli z sieci, zresztą wielu ludzi dalej uważa, że kupując coś w sieci naraża się na otrzymanie cegły. A przecież wystarczy wiedzieć u kogo się kupuje, i wtedy wszystko jest dużo tańsze.
rybaks

Postprzez Arteks Cz, 5 gru 2013, 22:16

rybaks napisał(a):Chyba problem tkwi w tym, że Polacy dalej nie są przekonani co do kupowania mebli z sieci, zresztą wielu ludzi dalej uważa, że kupując coś w sieci naraża się na otrzymanie cegły.

Nie dziwi mnie to. Ja kupowałem w sieci mebel tylko raz i był to mój ostatni raz. Chodziło o specjalistyczny mebel - regał na płyty CD. Przyszedł draśnięty w pewnym miejscu mimo, że opakowanie zewnętrzne nie było uszkodzone. Producent reklamacji nie uznał chociaż byłem prawie pewien, że on został uszkodzony w trakcie wsadzania go do pudła. Olałem to, bo mi to aż taknie przeszkadza. Ale postanowiłem że dziękuję za kupowanie takich rzeczy jak półki/meble przez internet. Dla porównania kupując meble w Agacie też zdarzył się w pudle uszkodzony element ale od razu poproszono mnie o złożenie formularza reklamacyjnego. Po trzech dniach miałem info, że reklamacja została uznana, a po dalszych dwóch dniach kurier przywiózł mi ten sam, nowy element i zabrał na wymianę uszkodzony. Dlatego o firmie Agata Meble zawsze będę pisał dobrze i polecał innym :) A co do kuchni i mebli do zabudowy to z czystym sercem polecam firmę z targowiska (w pawilonie). Kompetencja, dobra jakość materiałów, cierpliwość, fachowość i możliwość negocjacji cen. Widziałem ich prace w kilku mieszkaniach i nigdy nikt nie narzekał! Tak rzetelne firmy jak Agata Meble czy Grodex warto polecać innym bo na to zasługują.
Arteks

Postprzez adamkossak Pt, 6 gru 2013, 07:55

Gdyby miał ktoś minutkę, proszę o wypełnienie ankiety.
http://ebadania.pl/987bf1c5f469100f
adamkossak

Postprzez rybaks Pt, 6 gru 2013, 18:56

Arteks - to co piszesz trochę nie ma sensu... Przecież zamówienia internetowe rządzą się swoimi prawami. Oddajesz w ciągu 10 dni to co kupiłeś bez podania przyczyny, nie trzeba składać reklamacji. Nie ponosisz nawet kosztów transportu ;-)
rybaks

Postprzez Afordancja Pt, 6 gru 2013, 21:40

rybaks napisał(a):Arteks - to co piszesz trochę nie ma sensu... Przecież zamówienia internetowe rządzą się swoimi prawami. Oddajesz w ciągu 10 dni to co kupiłeś bez podania przyczyny, nie trzeba składać reklamacji. Nie ponosisz nawet kosztów transportu ;-)

No ale chyba nie można odsyłać uszkodzonych, nie?
(Żale się:P ) Streszczenie walki o pół bańki opis
Afordancja

Postprzez LEMUR Pt, 6 gru 2013, 23:43

rybaks napisał(a):Arteks - to co piszesz trochę nie ma sensu... Przecież zamówienia internetowe rządzą się swoimi prawami. Oddajesz w ciągu 10 dni to co kupiłeś bez podania przyczyny, nie trzeba składać reklamacji. Nie ponosisz nawet kosztów transportu ;-)

ponosisz te odsyłając go, wcześniejsze są (powinny być) zwrócone.
Jeżeli przesyłka była kurierem to też chyba do 10-14dni (nie pamiętam dokładnie) masz czas na złożenie reklamacji. Nie trzeba sprawdzać przesyłki przy kurierze podczas odbioru.
LEMUR

Postprzez adamkossak So, 7 gru 2013, 16:27

Gdyby miał ktoś kilka minut i zechciał nam pomóc w badaniu naukowym prosimy o wypełnienie ankiety
http://www.ebadania.pl/75ff3ef34fde619c
adamkossak

Postprzez rybaks Pn, 9 gru 2013, 16:06

Ale jak to? Nie sprawdzałeś przesyłki przy kurierze? No skoro paczka została odebrana jako sprawdzona to wiadomo, że reklamacji później nie uznano.
To trudny temat - sami się irytowaliśmy kiedy musieliśmy przy kurierze przejrzeć 100 pozycji z zastawy stołowej. Ale tylko w ten sposób mogliśmy mieć pewność, że wszystko będzie ok.
rybaks

Postprzez fotografrybnik Pn, 9 gru 2013, 18:51

witam
przychylam się do opinii Arteksa co do mebli kuchennych firmy Grodex z pawiloników z targu - cena ok - jakość jak na tę cenę ok (mam już chyba 4 rok i bez zastrzeżeń) - dość duży wybór frontów - montaż to 1 popołudnie - aha - dowieźli w terminie jak było umówione - tak więc polecam zdecydowanie (i wcale nie mam tam żadnych udziałów - działam w innej branży) aha po zakupie wymyśliłem sobie dodatkowe półeczki w szafkach to dostałem je w cenie niższej niż zamówiłbym np w praktikerze a miałem pod kolor no i dołożyli mi gratis równiez wymyśloną już po montażu grubą pólkę nad blat - więc ogólnie jestem na tak
pozdrawiam
krzysztof
fotografrybnik

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc