meble kuchenne pod zamówienie

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

Re: meble kuchenne pod zamówienie

Postprzez Zosia_K Wt, 30 lip 2019, 12:20

jak dla mnie efekt wow mają meble kuchenne utrymane w stylu nowoczesnym. Co sądzicie o tych?
Obrazek
Zosia_K

Postprzez Zosia_K Wt, 30 lip 2019, 12:20

Obrazek
Zosia_K

Postprzez Dvv Śr, 31 lip 2019, 05:57

Osobiście podobają mi sie kuchnie w stylu rustykalnym. Mają duszę i to coś! Polecam drewno Nie trzeba jednak wykonywać z drewna każdego szczegółu w kuchni, ponieważ będzie sprawiała wrażenie ciężkiego pomieszczenia. Warto wybrać pewne detale i zrównoważyć je poprzez dodanie innych faktur, które będą uzupełniać całość. Mówi się, że stół jest najważniejszym elementem w tym pomieszczeniu, więc właśnie on może być wykonany z drewna. Dobrze również zainwestować w stylizowany sprzęt kuchenny. Dużą rolę tutaj odgrywa dobór odpowiedniego okapu.
Ciekawe okapy do takich kuchni ma Nortberg
https://nortberg.pl/okapy-rustykalne.html
Dvv

Postprzez Zosia_K Śr, 2 paź 2019, 08:29

rybaks napisał(a):Meble na wymiar można zamówić z netu - jakościowo wychodzi tak jakbyście mieli normalne meble na wymiar od stolarza, a cenowo znacznie taniej.
Robiliśmy zamówienie - jeśli temat was interesuje to mogę podać do kogo się zwrócić.

Racja, ja też zamawiałam meble kuchenne online, najbardziej bałam się, że dużo czasu zejdzie mi na dopasowywanie szafek do wymiaru pomieszczenia, ale teraz wiem, że to łatwizna. Skoro mnie poszło raz dwa, to i ty się z tym uwiniesz. Dla szukających pomysłu podrzucam moją inspiracje na nowoczesne meble kuchenne, sporo fajnych rozwiązań można podejrzeć.
Zosia_K

Postprzez karollek88 Pn, 20 sty 2020, 20:52

Polecam sprawdzić sobie tę stronę https://grzegorz-michalek.pl/ Tutaj mają bardziej arytstyczne meble i takie nietypowe, ale może znajdziesz coś dla siebie.
karollek88

Postprzez hester Wt, 28 sty 2020, 14:56

Meble na wymiar faktycznie mogą wygladać bardzo dobrze, jednak minusem tutaj jest na pewno ich wysoka cena. Przeprowadziliśmy remont mieszkania i nie stać nas było na meble na wymiar do kuchni ( remont okazał się bardziej kosztowny niż sądziliśmy bo po drodze wypadło o wiele więcej niespodziewanych wydatków)

Zdecydowaliśmy się na meble na raty w sklepie Meble Arkadius. I polecam

szybka wysyłka

meble bardzo dobrej jakośći

jak również dobry kontakt z obsługą
hester

Postprzez Zosia_K Pn, 10 lut 2020, 13:43

Ja mam zamówioną kuchenię z gotowych zestawów mebli. Już niedługo montaż, nie mogę się doczekać :D
Zosia_K

Postprzez balerina Wt, 18 lut 2020, 22:58

No, a co możecie mi powiedzieć na temat firmy vokato.com ? Czy kupowaliście może tam już meble? Czy polecacie ten sklep? Właśnie zastanawiam się nad zakupem tam krzeseł tapicerowanych o egzotycznym wzorze oraz nad stołem. Ogólnie rzecz biorąc podobają mi się ich oferty.
balerina

Postprzez michalgoryl Wt, 3 mar 2020, 12:00

Ja polecam od siebie firmę która robi świetne meble na wymiar na śląsku. Meble Mazan. Tylko lepiej do nich szybciej pisać jeżeli się chce meble kuchenne czy inne tak z około 3 miesiące szybciej tak mówili bo mają sporo zamówień. Ale naprawdę warto!
michalgoryl

Postprzez heniutek Śr, 25 mar 2020, 12:05

U nas niestety nie mam rozeznania, ostatnio zamawiałem teściom meble na wymiar Częstochowa. Mają dosyć nietypową kuchnię, z dużą ilością wnęk, dziwnych kątów, to wszystko wymagało zagospodarowania. Otrzymaliśmy bardzo fajny projekt, który spełniał nasze oczekiwania, zastanawialiśmy się, jak będzie to w praktyce. Firma przyjechała, potrzebowali dwóch dni, by zmontować całą kuchnię i przyszło zaskoczenie. Wszystko zgodnie z projektem, wszystko działało jak trzeba, również te mechanizmy, o których funkcjonowanie najbardziej się obawialiśmy, jak szafki narożne. No i trzeba przyznać, że po wykonanej pracy firma zostawiła po sobie porządek, co rzadkość niestety w ostatnich czasach.
heniutek

Postprzez alex04 So, 4 kwi 2020, 21:42

A myślałeś nad meblami vox? Podobno ludzie sobie chwalą... zresztą sam poczytaj http://zyziu.pl/forum/meble-vox
alex04

Postprzez layla N, 3 maja 2020, 14:18

Bardzo często robie zakupy przez internet, poniewaz oszczedza to sporo mojego wolnego czasu. Ostatnio zakupiłem wieszak z lustrem i jestem bardzo zadowolony . Jeżeli szukacie mebli dla siebie, to w ich ofercie z pewnoscia znajdziecie coś dla siebie.
layla

Poprzednia strona

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc