meble kuchenne pod zamówienie

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

meble kuchenne pod zamówienie

Postprzez julian So, 9 lut 2013, 14:38

Dzień dobry. Chciałbym znać wasze zdanie o salonie Black Red White na ul.jankowickiej. Chodzi mi dokładnie o solidności,jakości mebli kuchennych wykonywanych na zamówienie przez ów salon.Nie mówię o gotowych zestawach tylko pod zamówienie z frontami drewnianymi.proszę o wasze opinię ,bo nie chcę kupować szajsu,a takich wykonawców odnośnie mebli pod zamówienie jest w Rybniku od liku .I którego teraz wybrać?
julian

Re: meble kuchenne pod zamówienie

Postprzez adamb So, 9 lut 2013, 16:11

Sklep BRW na Jankowickiej produkuje meble ? pierwsze słyszę... sądzę, że zaoferują ci meble BRW do których można sobie wszystko dobrać np. fronty z litego drewna.

Edit
Sebator to ta firma przy skrzyżowaniu Żorska/wjazd do Tesco która pojęcie z napisu "Wkrótce otwarcie" traktuje dosyć luźno :lol: (ten napis tam wisi od ponad pół roku).
Jeśli takie podejście mają też do mebli i terminów to podziękowałbym na wstępie.
adamb

Postprzez jojo So, 9 lut 2013, 16:25

adamb przecież w zapytaniu jest mowa,że przez ich salon można zamówić na wymiar a nie,że oni robią.
jojo

Postprzez Benq So, 9 lut 2013, 17:26

Ja we wrześniu zamawiałem kuchnię na wymiar na targu we wtorki i czwartki stoją dwa takie zielone auta z Kalwarii Zebrzydowskiej. Nazywają się MEBLE GRODECKI. Wszystki zrobione solidnie wraz z montażem, nie ma do czego się przyczepić. I przede wszystkim tanio, bo za podobne meble w salonach np. w na pawilonie na targu lub na ulicy Miejskiej nie daleko Komfortu chcieli ok 3-4 tys więcej.
Benq

Postprzez adamb So, 9 lut 2013, 19:48

jojo napisał(a):adamb przecież w zapytaniu jest mowa,że przez ich salon można zamówić na wymiar a nie,że oni robią.
Jesteś pewien ?
julian napisał(a):jakości mebli kuchennych wykonywanych na zamówienie przez ów salon.
:wink:
adamb

Postprzez julian So, 9 lut 2013, 21:36

Czy ktoś u nich zamawiał pytanie jest bardzo proste.
julian

Postprzez AlicjaeR N, 10 lut 2013, 10:18

Sebator robił mi szafę , solidnie , estetycznie i w przystępnej cenie .
AlicjaeR

Postprzez jojo N, 10 lut 2013, 10:22

adamb gdybyś myślał "to wykonywanych na zamówienie przez ów salon"znaczy także,że zamawiasz u nich a nie że są robione przez nich i na pewno o takie meble pytał julian.
jojo

Postprzez adamb N, 10 lut 2013, 16:09

jojo napisał(a):adamb gdybyś myślał "to wykonywanych na zamówienie przez ów salon"znaczy także,że zamawiasz u nich a nie że są robione przez nich i na pewno o takie meble pytał julian.

No właśnie dlatego, że myślę czytam to co jest napisane - to nie jest wiersz Mickiewicza aby zastanawiać się co autor miał na myśli :wink: ...dla mnie wykonać znaczy wykonać, a nie np. przyjęcie i konfekcjonowanie towaru.
michas napisał(a):Sebator ma firme w boguszowicach, salonik kolo ronda (aldi), a tego widocznie nie otwieraja bo czasu brakuje.

Masz nieaktualne informacje - "salonik" przy rondzie jest nieczynny chyba od roku...

Ja zamawiałem meble BRW ale z salonu w Żorach bo mają spore wystawy tych mebli w przeciwieństwie do rybnickich salonów BRW.
Jedyne na co trzeba zwrócić uwagę to kompletność zamówienia bo zdarza im się "zapomnieć" o drobiazgach.
Co do mebli jakościowo ok i łatwe do złożenia, a jest spory wybór szafek, frontów, uchwytów.
Jedną z ich kuchni (z segmentu premium) wieźliśmy i montowaliśmy w de i Niemiec był zadowolony.
adamb

Postprzez wishnia.yo N, 10 lut 2013, 20:48

Ja meble robiłam w firmie oskar z Rybnika. Przyjechał do mnie Pan - pomierzył - wycenił - przesłał projekt - przyjechał znów - podpisałam umowę i czekałam niecałe 5 tygodni na meble. Kuchnia wykonana starannie, jakość materiałów jak wszędzie (troszkę firm zwiedziłam zanim się zdecydowałam), cena bardzo konkurencyjna, a wszystko na blumie z tzw samodomykiem - więc mogę polecić. Wiem, że nie mają jeszcze swojego salonu, ale w razie potrzeby wszystko jest na stronie www.oskar-meble.pl.
O sebatorze też słyszałam dobre opinie, ale terminy bardzo odległe z tego co mi wiadomo.
wishnia.yo

Postprzez Nuk00v Pn, 11 lut 2013, 15:31

Tez zamawialem kuchnie w firmie Oskar. Zadowolony jestem.
Nuk00v

Postprzez rybaks Cz, 7 mar 2013, 15:03

Meble na wymiar można zamówić z netu - jakościowo wychodzi tak jakbyście mieli normalne meble na wymiar od stolarza, a cenowo znacznie taniej.
Robiliśmy zamówienie - jeśli temat was interesuje to mogę podać do kogo się zwrócić.
rybaks

Postprzez Groszek88 Pt, 8 mar 2013, 17:54

Meble na wymiar z netu? A niby jak? Ktoś wyjdzie z komputera i zrobi ci pomiar? ;-)
Groszek88

Następna strona

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc