meble kuchenne pod zamówienie

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

Re: meble kuchenne pod zamówienie

Postprzez nattka90 Śr, 3 kwi 2013, 23:39

A ma ktoś kuchnie z RuckZuck-a? zastanawiam sie miedzy nimi a grodeckim.
nattka90

Postprzez Benq Cz, 4 kwi 2013, 09:57

Ja mam od Grodeckiego
Benq

Postprzez adamb Pn, 20 maja 2013, 18:42

Tak z ciekawości sprawdziłem sobie te kuchnie z Krakowa i nieco się zdziwiłem... może i szafki są tanie, ale gdy doliczą 1000zł za transport - to BRW i inne okażą się tańsze :roll:
adamb

Postprzez Mila1986 Pn, 24 cze 2013, 10:37

Jeśli chodzi o meble na wymiar do kuchni lub szafy w zabudowe polecam firmę DITTA Polska

Rok temu razem z mamą zdecydowaliśmy się na nich po obejrzeniu kuchni koleżanki mamy którą również robili i jesteśmy bardzo zadowolone.
Ze względu na to że obie jesteśmy dośc niskie (mamy około 155cm) ciężko zawsze było nam sięgac do szafek które były wysoko. Jest to mała firma która nie posiada salonu ekspozycji przez co nie jest bardzo droga. Robią aranżację i projekt mebli w 3D, dostosowują meble pod właścicieli (w naszym przypadku wszystko jest tak ustawione zeby łatwo było sięgnąc i nie trzeba już skakac po stołkach)

Bardzo mili ludzie, nie naciągają na niepotrzebne rzeczy, doradzają, jeśli coś się nie podoba nie ma problemu ze zmianami. Nasza kuchnia chyba była zmieniana 7 razy :D aż doszliśmy do wersji koncowej.

Dla mnie dużym plusem było to że przyjechali do nas do mieszkania na pomiar i mieli ze sobą próbki materiałów i wzorniki wiec moja mama (która jest już starszą osobą) nie musiała jeździc do ich biura. Wszystko wybrałyśmy u nas w domu.

Montaż przebiegł sprawnie i panowie zostawili po sobie porządek :) byłyśmy bardzo mile zaskoczone.
Gdyby ktoś jeszcze coś chciał wiedziec na temat tej firmy chetnie odpowiem.
Mila1986

Postprzez adamb Wt, 25 cze 2013, 20:40

Mila1986 napisał(a):Rok temu razem z mamą zdecydowaliśmy się na nich po obejrzeniu kuchni koleżanki mamy którą również robili i jesteśmy bardzo zadowolone.

Robili koleżankę czy mamę ? :mrgreen:
...a to, że zawiesili szafki niżej to chyba nie jest coś co zasługuje na jakieś wielkie pochwały - każde szafki kuchenne można zawiesić niżej tak aby użytkownikowi było wygodnie :wink: ...natomiast ład i porządek po zakończonej pracy to w dzisiejszych czasach dla mnie oczywista oczywistość :lol:
adamb

Postprzez Mila1986 Śr, 26 cze 2013, 11:10

kuchnię robili... przecież nie koleżankę.

Nie chodzi o to że wiszące szafki są niżej. Chodzi o wymiary również. Nie mamy prawie szafek wiszących zamiast tego mamy po jednej stronie takie wysokie szafki w których nam się wszystko mieści i nie musimy już wchodzic na taborety tak jak kiedyś żeby dostac do potrzebnych rzeczy. Dla mnie to bardzo wazne bo mama jest coraz starsza i to niebezpieczne było.

Przy meblach np. z salonu typu blac red wchite meble są standardowo robione i dla nas byly niefunkcjonalne.
Mila1986

Postprzez rybaks Cz, 27 cze 2013, 14:55

Ludzie... jeśli nie macie przegiętych kuchni to zamawiajcie meble na wymiar z sieci. O wiele taniej - po co w takim razie wydawać tyle kasy?
Korzystajcie z dostępnych opcji zanim w głupi sposób wydacie swoje pieniądze...
rybaks

Postprzez adamb N, 30 cze 2013, 16:12

@rybaks - patrz 4 posty wyżej... szafki "z sieci" może i tanie ale ten transport :roll:
adamb

Postprzez Groszek88 N, 30 cze 2013, 16:13

Co masz dokładnie na myśli? W jaki niby sposób można zamówić meble na wymiar z netu? Przecież to w praktyce niewykonalne...
Groszek88

Postprzez adamb N, 30 cze 2013, 16:18

Przeszukaj ten temat, a przekonasz się, że to możliwe... choć kosztowne (transport).
adamb

Postprzez rybaks Pn, 1 lip 2013, 14:32

Ja piszę o zupełnie innej usłudze, mianowicie -[spam]
O to wam chodziło? Skąd bierzecie te informacje o ogromnym koszcie transportu?
rybaks

Postprzez Groszek88 Wt, 2 lip 2013, 21:07

hmmm... i ile wyniósł was ostateczny koszt? W jaki sposób potrafili dopasować dokładnie wymiary tych mebli pod was?
Groszek88

Postprzez rybaks Śr, 3 lip 2013, 14:49

My robiliśmy pomiar, a w jaki sposób idealnie to dopasowali to już ich tajemnica - ja nie mam pojęcia z czego to wynikało.
Co do kosztów - całość wyszła nas 3300 zł, jakoś koło tego. 60% tej sumy, którą zapłacilibyśmy za komplet na mieście. Moja kwota jest podana już ze wszystkim, łącznie z metrażem.
rybaks

Postprzez Groszek88 Cz, 4 lip 2013, 18:39

Jeśli na poważnie aż tyle oszczędziliście, to jestem pod wrażeniem. Ale ty wysyłałeś im jakieś zdjęcia pomieszczenia?
Bo nie rozumiem w jaki sposób mogli całość optymalnie dopasować, nie widząc nigdy wcześniej kuchni.
Groszek88

Postprzez adamb Pt, 5 lip 2013, 00:47

Sam sobie mierzysz kuchnię i dopasowujesz szafki jakie chcesz - dodatkowo masz możliwość wyboru szerokości, głębokości i wysokości danej szafki - teraz rozumiesz ? ...zresztą odpal sobie ten konfigurator i pewnie wszystko zrozumiesz jeśli masz choć odrobinkę zmysłu techniczno-matematycznego :wink: to jest taka zasada jak konfigurator w pewnym szwedzkim sklepie meblowym.
adamb

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc