meble kuchenne pod zamówienie

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

Re: meble kuchenne pod zamówienie

Postprzez Zosia_K Wt, 30 lip 2019, 12:20

jak dla mnie efekt wow mają meble kuchenne utrymane w stylu nowoczesnym. Co sądzicie o tych?
Obrazek
Zosia_K

Postprzez Zosia_K Wt, 30 lip 2019, 12:20

Obrazek
Zosia_K

Postprzez Dvv Śr, 31 lip 2019, 05:57

Osobiście podobają mi sie kuchnie w stylu rustykalnym. Mają duszę i to coś! Polecam drewno Nie trzeba jednak wykonywać z drewna każdego szczegółu w kuchni, ponieważ będzie sprawiała wrażenie ciężkiego pomieszczenia. Warto wybrać pewne detale i zrównoważyć je poprzez dodanie innych faktur, które będą uzupełniać całość. Mówi się, że stół jest najważniejszym elementem w tym pomieszczeniu, więc właśnie on może być wykonany z drewna. Dobrze również zainwestować w stylizowany sprzęt kuchenny. Dużą rolę tutaj odgrywa dobór odpowiedniego okapu.
Ciekawe okapy do takich kuchni ma Nortberg
https://nortberg.pl/okapy-rustykalne.html
Dvv

Postprzez Zosia_K Śr, 2 paź 2019, 08:29

rybaks napisał(a):Meble na wymiar można zamówić z netu - jakościowo wychodzi tak jakbyście mieli normalne meble na wymiar od stolarza, a cenowo znacznie taniej.
Robiliśmy zamówienie - jeśli temat was interesuje to mogę podać do kogo się zwrócić.

Racja, ja też zamawiałam meble kuchenne online, najbardziej bałam się, że dużo czasu zejdzie mi na dopasowywanie szafek do wymiaru pomieszczenia, ale teraz wiem, że to łatwizna. Skoro mnie poszło raz dwa, to i ty się z tym uwiniesz. Dla szukających pomysłu podrzucam moją inspiracje na nowoczesne meble kuchenne, sporo fajnych rozwiązań można podejrzeć.
Zosia_K

Poprzednia strona

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc