POMYSŁ NA BIZNES

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

Re: POMYSŁ NA BIZNES

Postprzez dr Becker Śr, 6 lut 2013, 21:50

Wszystko zależy jak to będzie skalkulowane.
dr Becker

Postprzez Afordancja Śr, 6 lut 2013, 21:59

student napisał(a):I po zarejestrowałeś się na forum żeby zadać tak durne pytanie!!!???? A może to kolejny prymitywny sposób badziewia? :twisted:

Dobrze miarkujesz... zwykły spam i tyle...

Wracając do głównego tematu.
Zaznaczam, że jest to tylko moje subiektywne odczucie, czego mi brakuje (przynajmniej nie wiem o ty, że takie coś jest w Rybniku), nie wiem czy inni (głównie faceci) też mają takie potrzeby ;) , ale ja od czasu do czasu lubię kupić sobie niepotrzebny gadżet (później szukam zastosowania ;) )

Tak więc, mi osobiście brakuje sklepu z "gadżetami" (ale nie z tandetą za 2 czy 4 zł), coś w stylu "toys for boys" tylko, może szersze spektrum, nie tylko prezenty...
hm..powiedzmy, że "głupi termometr/barometr(czy co tam jeszcze) elektroniczny to też gadżet.

Zawsze możesz tam "walnąć" zakłady bukmacherskie ;) (chociaż nie wiem czy ludzie nie przeszli na net chociaż to niby nie legalne, co jest żałosne).

Pomysł, z pilnowaniem dzieci też nie jest chyba taki zły, ale ciężko mi wyczuć, czy się kalkuluje, i czy chciało by mi się z dziećmi iść 100 m, chociaż jak tak pomyśleć...
(Żale się:P ) Streszczenie walki o pół bańki opis
Afordancja

Postprzez pat88 Cz, 7 lut 2013, 12:45

ok dzięki za sugestie;) ażeby sprecyzować... punkt "mam na oku" więc nie jest mój, co za tym idzie nie mogę wynająć;(
punkt jest w strategicznym miejscu bo nieopodal powstającego tesco w Niedobczycach...może to Wam jakoś naświetli sprawę... niestety nie jest to centrum;/
pat88

Postprzez shonya Cz, 7 lut 2013, 12:54

Podejrzewam, że cokolwiek byś tam nie otworzyła, odbiorcami i tak będą głównie mieszkańcy Niedobczyc i okolic.
Nie wiem co by to musiało być, żeby ktoś chociażby z centrum specjalnie tam jechał ;)

Zrób sobie lokalny wywiad, czego brakuje mieszkańcom Niedobczyc :P
shonya

Postprzez rybniczanqa Cz, 16 lip 2020, 14:07

Ciężko się nie zgodzić z tym co piszecie. Najważniejsze będzie znalezienie odpowiedniego pomysłu na prowadzenie własnej firmy. Służą do tego różnego rodzaju badania lokalnego rynku jakie możemy wykupić u specjalistów. Da nam to o wiele lepszy pogląd na obecną sytuację niż wróżenie z fusów. Zawsze możemy też pokusić się o otworzenie działalności w innym regionie, tam gdzie będzie najwięsze zapotrzebowanie na dany typ usługi. Największe pieniądze można zarobić w branżach specjalistycznych jak te z wykorzystaniem sprzętu do zadań ciężkich. Ogromny wybór znajdziemy u renomowanych producentów jak JLG - www.jlg.com.pl/kategoria-produktu/podesty-dostepne-od-reki/ a na samym początku możemy też wypożyczyć sprzęt jeśli nie jesteśmy do końca zdecydowani na zakup.
rybniczanqa

Postprzez Ernest,S N, 19 lip 2020, 11:46

Polecam świetny biznes FRYTKI XXL najdłuższe frytki na świecie 30 cm, prosty i opłacalny biznes, frytki można sprzedawać wszędzie i wszyscy je lubią https://www.frytkixxl.pl/
Ernest,S

Postprzez balerina Śr, 12 sie 2020, 19:26

A czy ktoś z was może otwiera gabinet kosmetyczny? Pytam, ponieważ planuje otworzyć u siebie salon i zastanawiam mnie jedna sprawa- czy najmować tutaj https://www.depilar.pl sprzęt light sheer czy lepiej kupić? W sumie oferta ta jest naprawdę korzystna. To, że warto postawić na wynajem?
balerina

Postprzez HeroKero Pn, 24 sie 2020, 11:07

Najlepszy biznes, kiedy zarabiasz na siebie, Wiem to na pewno. Byłem dobry w hazardzie w ciągu ostatniego roku dzięki temu, że znalazłem recenzje i artykuły na tej stronie https://skopemag.com/2020/03/03/7-best-songs-that-will-make-your-themed-party Tam naprawdę piszą bardzo doświadczeni i inteligentni ludzie, a dzięki nim mogłem zacząć grać i zarabiać o wiele więcej sukcesów niż wcześniej. I to jest fajne, bo nie miałem tyle pieniędzy.
HeroKero

Postprzez heniutek Pn, 24 sie 2020, 20:48

Posiadanie odpowiedniego pomysłu na biznes to połowa sukcesu. Jest jeszcze wiele innych rzeczy na które trzeba zwrócić uwagę. Chociażby na to, by maksymalnie odciążyć się wątkami pobocznymi. U nas outsourcing kadr i księgowości na rzecz https://www.vattax.pl/outsourcing-kadrowo-placowy/ przyniósł doskonałe efekty. Przede wszystkim cała siła poszła na pracę a nie na papierowe obowiązki.
heniutek

Postprzez Clairee Cz, 27 sie 2020, 10:03

Po co Ci skomplikowany biznes, gdy są zakłady? Tak, to prawda, wielu bukmacherów traci teraz ogromne sumy pieniędzy, ponieważ większość meczów po prostu została anulowana.... to smutne, ale możesz poczytać. https://24legnica.pl/czy-branza-gier-ha ... onawirusa/ więcej o tym temacie. Może Ci się przyda. Powodzenia.
Clairee

Postprzez martamarta88 Pn, 7 wrz 2020, 14:03

A czy są tu osoby, które inwestują u bukmacherów? Dużo pozytywnych opinii słyszałam na ten temat i się zastanawiam. Nawet przeczytałam artykuł https://www.bukmacher-legalny.pl/jak-zaczac-grac-u-bukmachera/. Co o tym sądzicie?
martamarta88

Postprzez bartos90 Śr, 9 wrz 2020, 15:35

Obecnie warto otwierac biznes tylko wtedy kieda m sie juz kontakty i pierszych sensownych klientów - chyba ze ktos ma oszczędnosci bo o kredyt teraz trudno na start

Postprzez Wyrzynio85 Śr, 30 wrz 2020, 10:00

Myślę, że restauracje są świetnym interesem, jeśli chodzi o lokalizację przy marketach :D . Ludzie często po kilkugodzinnym chodzeniu mają ochotę zjeść coś naprawdę dobrego i czegoś się napić. Nie mówię tu o fast-foodach, bo większość raczej wie, że jedzenie w takich miejscach nie należy do najzdrowszych :D. Mam na myśli oczywiście polskie lub bawarskie dania, którymi się każdy naje! Restauracja Wrocław Browar PROST, tuż obok galerii Marino, jest idealnym przykładem, gdzie biznes dobrze się kręci i tak samo może być u nas w Rybniku :) ! Browar restauracyjny PROST oferuje na miejscu nie tylko pyszne potrawy, ale i również piwa kraftowe oraz lemoniady (dla zmotoryzowanych)! Jeżeli interesowałaby Cię hamburgerownia, a nie masz pojęcia o piwach rzemieślniczych, których wybrane style idealnie komponują się z powyższymi daniami, to proponuję nawiązać współpracę z którymś browarem, który cieszy się dobrą renomą i poszerzyć swoją ofertę o kolejny punkt :) ! Dostawcy piwa kraftowego często dostarczają nie tylko piwa kraftowe, ale i również materiały reklamowe, które na bank przyciągną klientów!:)
Wyrzynio85

Postprzez tymonr Śr, 14 paź 2020, 11:41

Może warto otworzyć własne biuro rachunkowe i rozliczać inne firmy? Pamiętaj tylko aby zaopatrzyć się w jakiś sprawdzony program do księgowości, który rozliczy faktury vat, faktury marża, faktury walutowe czy eksportowe.
tymonr

Postprzez rybniczanqa Pn, 19 paź 2020, 12:19

Jakie oprogramowanie do biznesu jest na dzień dzisiejszych najchętniej wybierane?
rybniczanqa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc