reatauracja w rybniku,rydułtowy bądz okolice

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

reatauracja w rybniku,rydułtowy bądz okolice

Postprzez malamii83 Pt, 1 lut 2013, 12:06

Witam poszukuję restauracji takiej gdzie są małe sale,które są na np,20 osób(chodzi mi o komunie).Jeśli macie namiary to bardzo proszę o adres bądz o telefon do restauracji,którą polecacie.Komunia za parę lat ale rezerwować trzeba.Dobrze by było jak przy restauracji byłby plac zabaw dla dzieci-jak nie bęodzie to trudno ,ale może ktoś taka zna.
malamii83

Re: reatauracja w rybniku,rydułtowy bądz okolice

Postprzez aguleczka2003 Pt, 1 lut 2013, 12:22

polecam Nobles - na Nowinach -
lub Ogród - tez na nowinach - my tam mieliśmy przyjęcie komunijne i wysztko było baaardzo ok ;)ceny niewygórowane a jedzenie bardzo smaczne
aguleczka2003

Postprzez iwka66 Pt, 1 lut 2013, 19:52

Dom Przyjęć SENATOR z Rybnika http://www.senator.rybnik.pl/ tel 501 456 546
Kameralne sale, duży plac zabaw w ogrodzie z dala od ulicy , komunie nie są łączone- każda na osobnej sali do których prowadzą oddzielne wejścia
iwka66

Postprzez Jerria Cz, 21 lut 2013, 17:40

w okolicy lepiej przeszukać sale bankietowe i sale weselne w śląkim - jeśli zaplanujesz wszystko odpowiednio wcześnie, na pewno wynegocjujesz lepsze ceny. W ostateczności zawsze są Bojszowy - kawałek drogi ale o wiele taniej - ewentualnie restauracje w kierunku Bielska
Coloradical!
Jerria

Postprzez Gosik321 Pt, 22 lut 2013, 21:44

Dom Przyjęć Iwona w Radziejowie www.iwona.rybnik.pl Mają jedną niedużą salę-w sam raz na komunię. Byłam tam na weselu i jedzenie było idealne-wszystko smaczne i świeże, a przede wszystkim DUŻO za nieduże pieniądze. Ładne obejśćie-mostek, staw z rybami, huśtawka więc dzieci na pewno nie będą się nudzić.
Gosik321

Postprzez jjusti18 Cz, 31 paź 2019, 22:03

Widzę, że wielu z was organizuje różnego typu okoliczność. Ja też, ale jeszcze mam trochę czasu... Mianowicie za rok syn ma komunię. Oczywiście niczego nie zostawiam na ostatni dzwonek, bo niektóre rzeczy takie jak zaproszenia na komunię kupuję teraz na stronie https://farrowdesign.pl .
jjusti18

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc