Szukam/polecam/nie polecam -firmy wymieniające okna

Ciekawostki i plotki o mieście. Tutaj możesz poszukać pomocy w najdziwniejszych sprawach :)

Moderator: Moderator

Re: PROSZĘ POLEĆCIE MI DOBRĄ FIRMĘ WYMIENIAJĄCĄ OKNA:))

Postprzez sabina_319 Śr, 16 sty 2013, 19:19

Mam pytanie do lidka1310 to kiedy megaokna wymieniały Ci te okna, że miałeś możliwość przetestowania ich przy temperaturze -20, są na rynku od lutego lub marca 2012 r, a w tym okresie, aż do dnia dzisiejszego w naszym regionie nie było,aż takich mrozów to po pierwsze, po drugie przy wszystkich pakietach trzyszybowych nie będzie szronu na oknach,coś mi się wydaje, że ktoś tu sobie robi autoreklame, oj nieładnie nieładnie tak bielić klientów po prostu Mega kłamstwo:):)
sabina_319

Postprzez sabina_319 Cz, 17 sty 2013, 05:31

Nawiązując do mojej wypowiedzi z przed kilku dni dla mnie to nie jest żadna kontynuacja, po prostu pracownicy otworzyli sobie punkt handlowy no i oczywiście nikt im nie mógł tego zabronić, bo tak często bywa, że jak ludzie się na czymś znają otwierają nowe biznesy ale to jest zupełnie nowa firma, która szczerze mówiąc z Panem Konskiem nie ma nic wspólnego poza byłymi pracownikami mam racje czy nie sorry ale dla mnie to już jest naciągane:):) Pozdrowionka
sabina_319

Postprzez laaant N, 27 sty 2013, 09:20

Nasza firma korzystała zawsze z 3 producentów: Duda , GBI. oraz Escade - poliwęglan.Od dudy ma okna w mieszkaniu prawie cała nasza rodzina.GBI montuje z wieczystą gwarancją ale tu uwaga.Aby montaż robili chłopcy z gbi a nie podwykonawcy.Obie te firmy maja dobre okucia i skrzydła są wykonane w dobrej jakości.
Na temat reszty się nie wypowiadam - nie znam.Najlepszy termin to zima.Jest taniej i dokładniej,bo jest mniej roboty.
Zawsze stoimy pomiędzy ceną a jakością.Klijent nie musi się znać na technologii.Dobrze poczytać przed wymianą na temat w internecie.Uwagi wpisane powyżej przez ONYX 01 są całkowicie godne polecenia.
Firmy które powstały z byłych pracowników firmy Konsek,oraz firmy AP żory ,na pewno mają dużą praktykę w montażu. A maszyny odkupili od byłych właścicieli.
laaant

Postprzez buniaja N, 3 mar 2013, 21:09

dokładnie ,potem trzeba sie jakoś wytłumaczyć :) osobiście słyszałam od znajomych z Rybnika że montaż fatalny tej firmy która przedstawiała taki elaborat na temat swej rzetelności .
buniaja

Postprzez kriss177 Pn, 4 mar 2013, 12:59

Ludzie w tytule brzmi : ,, proszę polećcie mi dobrą firmę ...,, a tu jakieś wojny między uzytkownikami forum jeden narzeka na drugiego :)
W mojej rodzince zamontowali sobie okna z punktu na nowinach w Rybniku i nic złego nie mogą na nich powiedzieć ,ceny przystępne- więc polecam !
kriss177

Postprzez kaska89 Pn, 4 mar 2013, 15:37

Czytam sobie wasze posty i aż chce mi się śmiać, kriss177 słusznie zwrócił/ła uwagę iż zamiast polecać firmy to jeden na drugiego narzeka i grozi prawem.
A tak a propo firmy Mega Okna to też słyszałam reklamę że są już 16 lat na rynku a tylko nieliczni wiedzą że są 1 rok. Więc Mega Okna na forum wygrażają innym, którzy wypowiedzieli się źle na ich temat- jak słusznie użytkownik sabina_319 zauważyła, a sama firma okłamuje i to setki ludzi. Coś tu jest nie tak...
Najlepiej niech na takich forach nie wypowiadają się firmy tylko faktycznie osoby, które mogą coś powiedzieć na temat okien, osoby które miały doczynienia z wymianą okien i mogą polecić firmę rzetelną i godną polecenia.
kaska89

Postprzez regan Cz, 7 mar 2013, 15:18

Ja szczerze odradzam firme Kol ...... z ulicy Kominka okna montowali mi w 2009 roku był to swieżo wystawiony dom i od samego początku nie podobał mi sie sposób montazu. Juz kiedys pisałem posta o tej firmie. Od samego początku mam problemy z tymi oknami ,, fachowcy " którzy montowali mi te okna mieli bardzo ograniczony zakres wiedzy na temat montażu nawet po przyjeżdzie serwisanta z firmy produkującej te okna stwierdził że są zbyt mało zakotwione. I niestety do dzisiejszego dnia mam problemy z tymi oknami.
regan

Postprzez ewelina_319 Wt, 12 mar 2013, 06:07

Od właściciela firmy Kol-Dar do użytkownika Regan

Drogi kliencie od 2009 r upłyneły cztery lata, czas gwarancji na okna wynosi średnio 5 lat więc ma Pan jeszcze rok, żeby jakiekolwiek usterki, wady lub cokolwiek reklamować, piszę to dlatego bo do dnia dzisiejszego nie wpłyneła od Pana żadna reklamacja na problem, który Pan opisał. Jeżeli ma Pan faktycznie problem dlaczego Pan tego nie zgłasza, wirtualnie nie jesteśmy Panu wstanie pomóc. Gwarancja jest po to, żeby jeżeli jest potrzeba klient z niej korzystał. Każda szanujaca się firma, której na kliencie zależy będzie się starała klientowi pomóc w miarę możliwości, tym bardziej, że w Rybniku firm z oknami przez kilka lat namnożyło się jak grzybów po deszczu ale liczą się te które klienta szanują.Bo najlepszą reklamę zrobi zadowolony klient, który poleci firme znajomym, rodzinie itp. Niech Pan przemyśli temat i jeżeli bedzie Pan chciał okna reklamować to proszę zgłosić się do jednego z naszych punktów handlowych, zapraszam i pozdrawiam właściciel firmy.
ewelina_319

Postprzez slavas N, 23 cze 2013, 00:31

My braliśmy okna aluminiowe od firmy alusystemy z marklowic ( chyba producent ) ale pcv tez maja bo dostalismy ofertę , ale zależało nam na aluminium. Jak do dnia dzisiejszego nie mamy problemów i chyba śmiało możemy ich polecić !
slavas

Postprzez laaant N, 23 cze 2013, 08:48

Prawie każdy chciałby mieć najlepsze,najlepiej zamontowane za jak najmniej. I choćby Wam tu radziło 100 autorytetów to i tak wybierzecie najgorszą opcję.
Klijent nie musi się znać na technologii jak już pisałem powyżej.Mają mu się otwierać zamykać bez przeszkód i nie mieć na ramach zadziorów po spawach.Mają być zamontowane poprawnie wg. sztuki budowlanej.Czas reklamacji to ważny czas. Często trzeba okna doregulować z różnych przyczyn.I proszę z tego korzystać.Mistrzem niechlujstwa są montaże w RSM na klatkach ul chabrowa.To są arcydzieła .Trzeba mieć talent aby tak zepsuć.
Ja proponuję nim kupisz ,od kogokolwiek ,abyś obejrzał nie na wystawce ale w budynku i nie sam ale z expertem od okien.Moge polecic takiego experta.
Także po montażu obowiązkowo profesjonalna kontrola .Zapłacisz trochę więcej ale masz spokój.A każdemu radzę robić zdięcia po każdym etapie montażu.Po to też macie swoje kombitelefony, i dowód w razie konfliktu.
laaant

Postprzez roni888 Pn, 24 cze 2013, 09:46

Davidson na ul.Raciborskiej ( na przeciw Plazy ). Dwa razy wymieniali mi okna ( w dwóch mieszkaniach) . Jestem zadowolony. Są długo na rynku ( na pewno ok. 8lat).
Okna plastikowe, komplet z parapetami , ceny zjadliwe :-)
roni888

Postprzez adamb Wt, 25 cze 2013, 20:49

To wina firmy od okien czy raczej partacza, który robił sufit ?
Trzeba było zlecić zrobienie niższego okna, założenie nowego nadproża, zamurowanie otworu i obróbkę - zamiast później narzekać :wink: ...na dodatek nie na tego na kogo trzeba.
adamb

Okna Papter czy ktoś miał przyjemność składać reklamację?

Postprzez hania.k N, 8 gru 2013, 16:01

Czy ktoś składał reklamację w tej firmie lub sądził się o zwrot pieniędzy za uszkodzone okna ?
hania.k

Re: Okna Papter czy ktoś miał przyjemność składać reklamację?

Postprzez dorota11 Pn, 9 gru 2013, 22:17

oj to chyba masz z nimi poważny problem skoro myślisz o drodze sądowej , a może spróbuj najpierw z rzecznikiem praw konsumenta myślę, że może dojdziecie wspólnie do jakiegos porozumienia
dorota11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ciekawostki i prośby o pomoc